„TEXT Z RUSKÉHO PARLAMENTU“ O TŘÍDENNÍ TMĚ – JE HOAX

Tak dobře, nevím, jestli jsem v tom nějaká autorita, ale když už je vás tolik, na net se podívat můžu, co o tom najdu.

Zmíněné poplašné varování si přečtěte zde u Alušky, ale prosím, vemte rozum do hrsti, neplašte se.

Informace o totální tmě kolem 21. 12. 2012 není nic nového, o této možnosti hovoří různé duchovní zdroje (Mayové). Já se ztotožňuji s tím, jak to vyjádřila Kiesha, Little Grandmother, zde:

„Otázka: Jak to bude při závěrečné fázi vzestupu, budou tři dny tmy? Jak to mám udělat, abych byla doma se svou matkou, jak nám radíš, stihnu pro ni dojet? Co máme v té době dělat?

Little Grandmother: Tři dny tmy přepovídají Mayové, a všechna jejich proroctví se zatím naplnila. Myslím, že by se mohlo naplnit i toto. Mohly by být tři dny tmy, při nichž dojde k výpadku energie a slunce nevyjde, vzhledem k obrovským proudícím energiím a postavení planet. Bude to závěrečná fáze nejsilnějšího přílivu energie. Mám taky ten problém, zda budu se svými dětmi, protože v poslední době pořád cestuji. Ale když se na to budete dívat pozitivně, jako že všechno bude dobré, bude to tak, jak si představujete, určitě to vyjde. Já už jsem s dětmi domluvená, že si připravíme svíčky a baterky a budeme si hrát, stolní hry a na schovávanou a tak. Není třeba sedět doma ve strachu, naopak strach sníží vaše vibrace, takže přechod bude těžší. Užijte si to, těšte se na to, co přijde, bavte se.“

A výsledek pátrání po původu strašidelného varování:

Článek „Předpověděla NASA totální výpadek energie na prosinec 2012“ to má pěkně shrnuté.

Podle něj zpráva o „totálním blackoutu“ začala kolovat po facebooku a twitteru v červenci 2012, což jest v době, kdy ji dle Alušky vydal „ruský parlament“.

Zpráva v angličtině je pouze stručná informace, (ani ji nepřekládám), neobsahuje žádné „výživné“ strašící detaily, pouze konstatuje možnost oné tmy. Má několik verzi, „nejstrašidelnější“ z nich obsahuje tuto rozumnou radu, porovnejte s Little Grandmother.

„Během té doby je nejdůležitější klid, objímejte se, modlete se, spěte tři noci. Ti, kteří přežijí, budou ve zcela novém světě, z těch, kteří nejsou připraveni, mnozí zemřou strachem. Buďte šťastní, užívejte si nyní každý okamžik. Nedělejte si starosti, je spousta řečí o tom, co se stane, ale mnoho lidí tomu nevěří a nechtějí o tom mluvit, protože mají strach nebo se bojí, že způsobí strach nebo paniku.“

Závěr článku praví, že NASA žádné podobné varování nevydala. Jedná se o hoax.
Lavinu mailů s touto zprávou rozpoutalo údajně video NASA z června 2011, které bylo špatně nebo schválně špatně interpretováno (video viz níže).

Na tomto videu z června r. 2011 jsou zaměstnanci NASA informováni, že mají být se svými rodinami připraveni, avšak není řečeno, na jakou událost. (V té době se hodně mluvilo o srážce s planetou Elenin, atd.) Rodiny si mají připravit „pohotovostní zavazadlo“ – totéž, jako mají doba obyvatelé východu pro případ hurikánu. Žádné konkrétnější údaje tam nejsou, o třídenní tmě ani ťuk.

{youtube}ECzjhSDD_kM{youtube}

COMET ELENIN or SOMETHING ELSE - NASA PREPARING FOR OUTSIDE THREAT 2011

Závěr: Jedná se o hoax, NASA žádné varování ohledně blackoutu 21. – 23. prosince 2012 nevydala.

Jiný článek ze 14. srpna 2012: „Video NASA chybně interpretováno jako předpověď třídenního výpadku energii“: http://doubtfulnews.com/2012/08/nasa-video-misinterpreted-as-3-day-total-blackout-predicted/

A co ruské zdroje?
Zadáte-li do vyhledávače údaje rusky, v první řadě vám vyjdou články z Aluščina blogu … žádný ruský zdroj.

A můj závěr?

„Varování ruského parlamentu“ je pravděpodobně lidovou tvořivostí, někdo si k anglické verzi prostě domyslel detaily, pohrál se strachem jiných, buď pro svoji zábavu, nebo na něčí podnět … Takové detaily si vymyslet dokáže každý …
Styl textu je příliš „lidový“ a zmatený na to, aby takový dokument vydal parlament.
Nehledě na mnoho skřípajících detailů, nechce se mi to rozebírat.

Takže, tři dni tmy nelze vyloučit, ale když provedete rozumné mírné přípravy, a zejména budete vědět, o co jde, nic vám nehrozí, a můžete se těšit, že se dobře vyspíte (:-))) a hlavně na to, co bude potom!!!!
Věřím, že lidé, kteří by nevěděli, o co jde, by mohli zemřít strachem.

Před pár lety mě čtenáři taky bombardovali katastrofickými scénáři o nedostatku potravin na Zemi, a že si všichni mají udělat zásoby na dva roky … tomu Orgonet odolal a neotiskl. A nic takového zatím nenastalo.

Takže, věřte si čemu chcete, připravte se jak chcete.
Já se na tři dny tmy těším, jestli nepřijdou, bude to maličké zklamání (:-)))))

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/

Katastrofickým scénářům nepřikládám váhu. Avšak počet čtenářů, kteří mi zaslali mailem "varování NASA převzaté ruským parlamentem", zveřejněné Aluškou, právě překročil 5. Ptají se, co já na to.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama