PŘIJDE MI, ŽE STOJÍM A NEMŮŽU SE POHNOUT Z MÍSTA

ptám se sama sebe jestli jdu správně a co bych mohla zdokonalit nebo na čem mám zapracovat…ráda bych pomáhala zvířatům, ale zatím jsou mé výklady pouze pro nás lidi.

Děkuji Ti a přeju krásný den Andělka

3.8.2010

Ahojíček Andělko,

Důvodem Tvého přešlapování je Tvoje nerovnováha mezi duchovnem a obyčejným žitím. Vím, že umíš nádherně komunikovat s anděly a předávat jejich poselství, ale teď to nejde jako dřív. Obyčejný pozemský život, který jsme si pro sebe vybrali, je to největší duchovno a naše zkouška posunout se dál. V kresbě ses mi odtrhla do země a celá tvá energie jde nahoru, kde je příliš otevřená a díky tomu došlo k nerovnováze a zastavení.

Aby ses mohla pohnout z místa, je třeba zapustit znovu do země kořeny. Život nejsou jen povinnosti, úkoly a nepříjemnosti. Jdi ven a kochej se krásnou a zapomeň na starosti, které tě tíží. Nehledej řešení jen přes andílky, ale pokud máš sny, tak je realizuj a trošku jim dopomoz – popostrč je k tomu, aby se staly skutečností.

Rada pro Tebe: Jsi v duchovnu hodně daleko a mohla bych tady za Tebe vyřešit Tvůj problém do detailu, ale to by tě neposunulo :o). Sedni si a zkus na chvilku místo andílků, požádat své Já – svůj vnitřní hlas – své podvědomí o radu jak dál. Napiš si sama sobě dopis. Nepřemýšlej, jen piš, co v hlavě uslyšíš za myšlenky.

Výklady jsou opravdu pro lidi a ne zvířátka. Kdybys zvířátku místo pohlazení a lásky předčítala básně, tak mu taky nic říkat nebudou, proto ani výklady pro ně Ti psát nejdou. Bylo by to mrhání Tvým časem a energií :o), ale řešení tady je. Piš výklady pro jejich majitele – tam to půjde a bude to smysluplné. Andělko, občas musíme dostat STOPku, abychom nabrali nové síly a mohli pokračovat dál. Tvoje je jen dočasná a myslím, že Tvůj odpočinek už byl dostačující.

Přeji Ti mnoho krásných výkladů přes andělíčky, tak jak to umíš. Tvá Zrzka

4.8.201O

Milá Zrzko, děkuji ti moc za krásnou odpověď, čtu si ji stále dokola a vynasnažím se abych našla zpět ztracenou rovnováhu. Hodně štěstíčka tobě i Grev

Vaše komentáře

Reklama