Horoskop na leden 2015

 

 
Beran 

– ve vašem životě začne odehrávat výrazně větší roli elektronika. V první třetině měsíce čekejte ještě takovou polosváteční atmosféru spojenou s koncem Vánoc a Novým rokem. Lidé k sobě budou přátelštější, když budete potřebovat pomoci, vždy najdete někoho, kdo vám usnadní život a práci. Projevy lásky budou v těchto dnech také výrazně častější. Po desátém lednu se vše vrátí do šedé normy. Na konci měsíce se pokuste omezit výdaje, bude užitečné mít v záloze nějakou větší hotovost.

Pro Berana je leden jedním z nejlepších měsíců.

 

Býk

 – objevíte nějakou zajímavou možnost kratší zimní dovolené. Lednové zážitky si zapamatujete na dlouho, takže by byla škoda nevyrazit. Zvláště povedené miniprázdniny by si podle horoskopu měli prožít ti Býci, co žijí již v dlouhodobém vztahu. A ti co partnera nemají mohou v nezvyklém prostředí ucítit silnější bušení srdce. Mezi pátým až dvacátým by to mělo být finančně i pracovně celkem v pořádku. Na konci měsíce si dejte pozor na zbytečné hádky, které vám mohou pokazit dobré vztahy s kolegy.

Pro Býka je leden jedním z nejlepších měsíců.

 

  Blíženci 

– podle horoskopu byste v tomto měsíci měli se snažit o co nejlepší prezentaci výsledků své práce. Také se bude cenit pilnost a dochvilnost. Výsledkem by mohla být výrazně lepší pracovní nabídka a nebo více peněz každý měsíc na vašem účtu. Po patnáctém se setkáte nebo se vám ozve někdo, kdo bude na první pohled vypadat jako hodně zajímavá osoba. Bohužel velmi brzy zjistíte, že první pohled bývá často falešný. Nezapomínejte na to, že sice pravdomluvnosti si lidé váží, ale někdy je lepší o pravdě pomlčet.

Pozor, leden u Blíženců patří mezi nejhorší měsíce.

 

  Rak

 – vaše mysl bude mít tendence bloudit trochu častěji mimo reálný svět a jeho problémy. Na začátku měsíce to vadit nebude, ale po patnáctém by bylo rozumnější se zabývat spíše přízemním každodenním životem a povinnostmi. Sny se začnou realizovat, ale pouhým sněním to určitě nebude. Leden může být velmi dobrým měsícem pro vysvětlení všech záležitostí, které ve vašem vztahu dělaly už delší dobu nepořádek a nepříjemnou atmosféru. Pro delší diskusi si vyberte nějaký milý večer.

Pozor, leden u Raka patří mezi nejhorší měsíce.

 

 Lev

 – zvláště na počátku ledna byste podle horoskopu měli přetékat energií a vitalitou. Hodí se to nejen při sportovních či fyzických aktivitách, budete mít i výrazně jasnější a modernější pohled na svět kolem vás a problémy, které byste měli řešit. Rodiče narození ve znamení Lva by měli popřemýšlet, jestli v některých záležitostech výchovy nepostupují zbytečně přísně. Bylo by dobré pomalu měnit určité zvyky, nemá smysl lpět na věcech, které jsou buď neaktuální a nebo je lze udělat výrazně lépe.

Pozor, leden u Lva patří mezi nejhorší měsíce.

 

Panna 

– ačkoliv neradi se přizpůsobujete cizímu nátlaku, existují chvíle, kdy je lepší o pár kroků ustoupit a nachystat si výrazně lepší pozici do budoucna. Na to by v prvních dvou třetinách měsíce ledna měli pamatovat všichni lidé narození ve znamení Panny. Nemá smysl bojovat bitvy, ve kterých nemůžete vyhrát. Váš čas přijde na konci měsíce, kdy se vám výrazně zlepší jak pracovní tak i osobní situace. Celý měsíc byste měli být výrazně mlsnější, takže pozor na váhu. Když neovládnete chuťové buňky, vždy se můžete pokusit ovládnout množství.

 

Váhy 

– na začátku ledna byste podle horoskopu měli dostat několik velmi zajímavých nabídek, který výrazně rozšíří vaše možnosti a mohou silně ovlivnit další dny a týdny. Rozhodování nebude snadné, protože jako vždy každá věc má svá pro a proti. Po půlce měsíce se nachystejte na pracovně náročnější dny, je docela pravděpodobné, že budete muset opravovat chyby někoho cizího. Vašemu vztahu by nejvíce pomohlo, kdybyste přestali řešit neexistující nebo naprosto bezvýznamné problémy a koncentrovali se jen na těch důležitých. Partner to ocení a plně vás podpoří.

Pro Váhy je leden jedním z nejlepších měsíců.

 

  Štír

 – popřemýšlejte, jestli něco ve vašem okolí a životě nepotřebuje konečně výraznou změnu. Jinak se stále budete motat v kruhu a veškeré vaše úsilí skončí bez výsledků. Celý měsíc leden byste měli být obklopeni převážně přejícími lidmi, kteří vám pomohou vyřešit mnoho problémů a když je požádáte o radu, nezištně ji poskytnou a tím vám rozšíří výběr možností. Každý víkend může být pro vás nyní malým svátkem a příjemným odpočinkem, jen se nesmíte nechat natlačit do věcí, které vás nebaví nebo jsou vám dokonce nepříjemné. Lidé bez partnera mohou zažít příjemný flirt, ale nic stálého z toho nebude.

Pozor, leden u Štíra patří mezi nejhorší měsíce.

 

Střelec 

– po Novém roce budete mít ještě tak týden problémy se soustředit na důležité věci, pokuste se překonat a pracovat s co největším nasazením, protože pracovně právě první dny ledna rozhodnou o kvalitě celého měsíce a také o vaší finanční situaci. Máte šanci na nějakou zajímavou prémii v posledním týdnu, byla by škoda o ni díky jisté lenosti přijít. Ve vztazích by to mělo klapat jako švýcarské hodinky, partner bude velmi zamilovaný. Pokud ho ještě nemáte, dávejte pozor, někdo má o vás velký zájem. Problémem je jen nesmělost.

Pro Střelce je leden jedním z nejlepších měsíců.

 

Kozoroh 

– v první třetině ledna budete hodně nervózní a bude se vám zdát, že všechno kolem vás jen stresuje a rozčiluje. Po desátém se ale uklidníte a pohlédnete na svět výrazně optimističtějším pohledem. Jestliže jste během svátků nabrali nějaké to kilo, začněte s hubnutím co nejrychleji, čím déle to budete odkládat, tím více si začnete říkat, že vám to vlastně nevadí. Těšte se každým krásným dnem, nejlepší je prožívat je společně se svými nejbližšími. Podle horoskopu by to měl být hodně zamilovaný měsíc.

 

Vodnář

 – skoro celý měsíc budete hodně uspěchaní a stále se vám bude zdát, že vám chybí ještě nějaká ta minutka navíc. Ve skutečnosti vám chybět nebude a hlavně díky velké pracovní aktivitě se vám podaří zvládnout mnohem více než obvykle. A to samozřejmě přinese i pozitivní výsledky. Velké pracovní nasazení může způsobovat trochu sporů v domácnosti, ale stačí vysvětlit, že jde o budoucnost rodiny a můžete čekat hodně podpory. Do patnáctého by bylo dobré se brzdit s výdaji.

Pozor, leden u Vodnáře patří mezi nejhorší měsíce, ale naštěstí už je brzy za námi.

 

Ryby

 – pokuste se přesvědčit někoho v práci, aby si převzal část vašich povinností a nebo vám alespoň s tím, co musíte dělat pomohl. Pár pomocných rukou navíc vám pomůže zvládnout vše, co před vámi měsíc leden podle horoskopu navrší. A nebude toho málo. V zaměstnání se bude rozhodovat o důležitých věcech, nadřízení budou mnohem přísněji kontrolovat výsledky a konkurence rozhodně nespí na vavřínech. Na konci ledna máte šanci na vhodnou investici. Pokuste se neporušit předsevzetí z konce roku, nemá smysl to vzdávat hned na začátku.

 

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama