UŽ ROK SE NIC NEDAŘÍ

mne aj mojmu synovi zvlášť jemu po zdravotnej stránke,je to od 4.februára odkedy bol hospitalizovaný v nemocnici,až po dnes sme 3krát do týžňa u dets.lekárky,len odbery,výtery a pod. a diagnoza znie:Neurčitá bolesť brucha.

Ďakujem pekne za odpoveď.

S pozdravom Hanka.

22.6.2011

Ahojíček Hani,

Teprve včera jsem se pustila do dotazů a zrovna včera jsem odpovídala Bětušce na podobný dotaz jako nyní tobě…. já se už tomu nedivím, že mi občas přijdou hodně podobné problémy od vás…protože se všichni tak nějak vzájemně zrcadlíme.

U tebe se mi v kresbě zakreslilo:

Nejdříve ses zakreslila ty…a hned vedle tebe synek…kdy jste se oba propojili pupeční šňůrou. Z ní tužka pokračovala do tvé hlavy, kde se ti zakreslily myšlenky, které tě tíží….to na co dnes myslíme, se nám zítra stává skutečností. Hani…tobě se přestalo dařit, tak jak by sis přála… a tak jsi těm negativům začala tak nějak obrazně řečeno propadat a začalo se na tebe nabalovat negativum…tvoje strachy a obavy se začali zhmotňovat. Přečti si článek Síla myšlenky a neb teorie…..pro lepší pochopení jak to myslím. Díky tomu, že se ti přestalo dařit, tak ses začala i obviňovat a to značí o nedostatku sebelásky, který se u tebe rovněž vykreslil a z tvé sebelásky se energie přes pupečník dostala k malému…. On je s tebou propojený a tak vnímá tvoje bolesti… které pak přebírá. I tebe upozorňuji na to, že ti to píšu, aby sis to uvědomila, ale ne aby sis to vyčítala…to bys tomu dala….jen bys přidala bolesti jak sobě, tak malému. Tak jak jsem doporučila Bětuli, tak i tobě doporučuji provést meditaci s pupeční šňůrou, kterou najdeš v článku  Když láska bolí…a každý den alespoň jedenkrát zkontroluj jestli je pupeční šňůra čirá a čistá, bez suků a přiměřeně tlustá. Dále bych ti doporučila, abys synkovi spinovala vodu…je o tom článek i s návodem na stránkách….spinovat můžeš nejen vodu, ale i ostatní potraviny, které obsahují vodu..polévky, ovoce….atd.

Bude to chviličku trvat než malého bolesti přejdou… bude to trvat tak dlouho, dokud ty se sebou něco neuděláš…a já doufám, že to bude chvilka….je na stránkách už docela dost článků u lásce a sebelásce atd… hledej a nacházej své pravdy a zkus se najít a začít jinak. Udělej konec svým nezdarům…ne od zítřka, ale od teď…dočteš si mailík…a začni s pozitivním myšlením, se sebeláskou, se spinováním vody…a hlazením malého po bříšku…máš dar uzdravovat sebe i druhé…tak jako všichni…jen si uvědom, když malého budeš po bříšku hladit a nebo mu tak držet ruku, jak z tvé dlaně jde bílá léčivá energie…pocítíš to ty i on….

Měj se a směj se Haničko a dej vědět, jak se vám oběma vede…držím vám palůšky, ať zvládnete vše s láskou.

S láskou…….tvá Zrzka

27.6.2011

Milá Zuzanka!

Ďakujem Vám za odpoveď a radu,určite ju vyskušam a ozvem sa Vám,ako sa nám so synčekom darí.Ešte raz ďakujem a srdečne

Vás zdraví Hanka.

29.6.2011

Ahoj Zuzka!

Vaša stránka ma veľmi zaujala a preto by som Vás chcela aj ja poprosit o pomoc pri riešení mojho problému.Snáď aj mne automatická kresba najde príčinu,prečo sa mi zvlášť tento rok nič nedarí vo všetkých smeroch

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama