MÁM SILNÉ ZÁCHVATY MIGRÉNY

 

S láskou Monika

14.7.2011

Ahojíček Moniko,

Děkuju za důvěru se kterou se na mě obracíš a snad tě nezklamu s tím co ti napíšu…možná se ti to nebude moc líbit a budeš nad tím kroutit hlavou…ale nech tuto informaci v sobě uzrát.

Podle automatické kresby jsem vyčetla toto:

Věřím ti, že bolesti hlavy máš už od dětství…pravděpodobně některý z tvých rodičů na tebe kladl velké nároky…větší než jsi byla schopná volnou cestičkou zvládnou…stálo tě to hodně úsilí a málo volného času a prostoru pro sebe samu. Nemohla jsi v ničem o sobě rozhodovat,…byla jsi nucená dělat co se ti řeklo….a tady vznikl tlak v hlavě, který se projevoval v tvé bolesti…tvá duše a osobnost to chtěla jinak…chtěla jsi pro sebe prostor….a tak to šlo s tebou dál. Díky bolesti hlavy je u tebe velký problém v sexu…doufám, že tě nebolí zrovna hlava a že to co teď napíšu vezmeš s humor….Jsi taková ta typická žena…která nesouloží, protože ji bolí hlava…. :o)…ale já se ti nedivím. Mony….tím si ale bližuješ…. Vyvrcholení při sexu ti je schopné uvolnit právě ten tlak v hlavě. Není to jen můj výmysl a nebo myšlenka, když napíšu, že pravidelnou masturbací se můžeš migrény zbavit…ale lepší by bylo se pomilovat s někým koho miluješ a u toho dosáhnout orgasmus….klidně i několik. Samozřejmě, že když máš migrénu a jít se milovat a nebo masturbovat…. By byl asi nadlidský výkon dospět k orgasmu….. :o)…takže dřív než tě hlava rozbolí jo? Kdybys tedy moji radu chtěla vyzkoušet.

Jinak na migrénu je supr metoda EFT a nebo DYNAMIND ..

Zkus se na tyto metody podívat….. Jen kousíček příběhu a zkušenosti s EFT

Je to už přes rok, kdy jsem byla na zkoušce ve škole a přijela tam spolužačka s migrénou… šla se paní docentce omluvit a domluvit si jiný termín zkoušky, protože vypadala fakt bídně. Já jsem ještě čekala taky než na mě přijde řada a tak jsem si ji posadila…uvolnila jí krk a pak jsme vyťukávali EFT metodou… za čtvrt hodiny bylo po bolesti a ona nakonec zkoušku zvládla v termínu na který přijela. Byla to naše poslední zkouška a pak jsme se viděli ve škole až po prázdninách…. Sama jsem byla překvapená, když mi řekla, že od té doby neměla migrénu…. Časem otěhotněla a myslela jsem si, že se třeba něco změní a nic…je stále bez migrény.

Pokud je ve tvém okolí nějaký terapeut EFT….zkus to… a nebo metodu Dynamind zvládneš i sama….

Tak to je ode mě vše Mony….měj se a směj se….a dej vědět, jak se ti vede…držím ti palůšky, abys ses migrény jednou pro vždy zbavila…

S láskou …tvá Zrzka

16.7.2011

Ahoj ZRZKA

Dlhšie som nebola na nete a chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za Tvoju odpoveď.S Tvojou správou úplne súhlasím,až na ten sex,nechcem sa milovať s manželom v ten deň keď mi vynadá:)Tvoje rady vyskúšam.

Poprosila by som Ťa však ,či by si sa mi nepozrela na vzťahy./Pred 2 rokmi mi vstúpil do života iný muž.Nechceme sa rozviesť ani nikomu ublížiť,len tíško trpíme.Ak by si si našla čas a energiu bola by som Ti veľmi povďačná za odpoveď,ako sa Ti to ukazuje do budúcnosti.

Si veľmi zlatá Zrzka,prajem Ti veľa lásky,Tvoja Monika 🙂

20.7.2011

Ahojíček Moniko,

Je mi jasné, že se nejde milovat po hádce a hrubostech tvého muže….fakt to nejde, to bys musela mít sakra hroší kůži.

Moni…. Nezlob se na mě, ale kreslit nebudu….opravdu dotazů mám v poslední době, tolik, že na ně nestíhám reagovat tak jako dřív….. takové to kreslení, abych někoho ujistila co ví a cítí jak to je….na to fakt nemám potřebná čas. Vím, že by ti to pomohlo, ale jde tady i o to, že se máš naučit věřit svému srdci a své intuici…kterou máš a srdíčko máš taky otevřené, tak mu naslouchej a věř mu.

Sice nechcete nikomu ublížit, ale kdyby se to prolátlo, tak ublížite…ono se říká, co oči nevidí srdce nebolí….ale je tady to ale.…  to není z mé strany výčitka, to je jen konstatování. Nemám právo nikoho odsuzovat ….a nemám ani tu potřebu….ba naopak…chápu to…fakt to chápu.

Moni…. Přečti si konec tvého mailu…nechceme se rozvést, nechceme ublížit….. nemysli takto…. Univerzum nezná NEchceme….slyší CHCEME….takže jen taková menší rada…. Říkej co chceš…a ne co nechceš…. Snad chápeš jak to myslím a pokud ne…je o tom psáno v článcích na stránkách.

Měj se a směj se  Moniko…. Smích léčí a migrénu ti za makovičky vyžene.

S láskou tvá Zrzka

28.7.2011


Ahoj Zrzka
Práve dnes večer som sa pohádala s manželom,on vôbec nechápe,že ma 24 rokov čo sme spolu stále obmedzuje,ponižuje,nadáva mi do drbnutých ap.Ja už mám toho dosť.Práve v tomto období vzostupu zeme nachádzam svoj vnútorný pokoj,no manžel mi ho nedopraje,vždy musí byť všetko tak ako povie on a ja už nevládzem.Janko je vyspelý po duchovnej stránke a veľmi dobre si rozumieme,tým ale nechcem ospravedlniť naše správanie,chcela som to aj ukončiť no napísal mi že by ho to zabilo,odkedy sme sa spoznali povedal že taký šťastný nebol aspoň 10 rokov,nikdy som svojho manžela nevidela plakať ale Janka áno,vtedy keď sme sa bozkávali.Prepáč Zrzka že Ti to píšem ale je mi do plaču.
Veľmi pekne Ti ďakujem za odpoveď a mrzí ma že som Ťa obťažovala,viem že sú dôležitejšie veci.

S láskou Tvoja Monika.

28.7.2011

Ahojíček Moniko,

Neobtěžuješ mě…. Jen jsem ti napsala, proč kreslit nebudu…. Protože ty víš jak to mezi vámi je, ty víš co cítíš k manželovi a co k Jankovi…..

Moniko, psala jsi že nechceš ublížit…. Tak proč necháváš ubližovat sobě? Polož si pár otázek a popravdě sama sobě na ně odpověz…. Nedávno jsem napsala článek PROČ JE DŮLEŽITÉ MLUVIT A MYSLET PRAVDU. Buď upřímná sama k sobě… proč jsi se svým mužem, když ti ubližuje? Opravdu kdyby ses rozvedla, tak bys mu tím ublížila? Komu by to ublížilo? Není to spíš o tom, že tě zajímá co by tomu řekli druzí? Pokládej si otázky….nejlépe v písemné formě a odepiš si na ně….jen tak si v sobě uděláš jasno…. Nechci tě nabádat k tomu aby ses rozešla s mužem….je to jen a jen na tobě… jen si v sobě udělej jasno…jestli to má cenu a za jakou cenu. Hodnotu „věci“ člověk pozná když ji ztratí a nebo ji ztrácí….. a on si je tebou moc jistý….proto si dovolí tě urážet a ponižovat….on si tím zvedá sebevědomí….ale je to jen výkřik jeho duše, protože nemá rád sám sebe….přestože na venek působí sebejistě…uvnitř sebe se nemůže ani cítit.

Moniko…. ….všechno je ve tvých rukou…tvůj život …abys ho mohla žít podle svých představ a přání.

S láskou tvá Zrzka

28.7.2011 

 

 

 

Drahá Zrzka Prosím o pomoc: dennodenné bolesti hlavy od detstva, silné záchvaty migrény tak 3 krát do mesiaca, ktoré trvajú 3 dni. Migrénu mám už 16 rokov. Ďakujem Ti za odpoveď.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama