Horoskop na rok 2015 pro všechna znamení

 

 

 

 

Ryby – horoskop na rok 2015

Prvních pět měsíců roku 2015 bude plné spousty různých událostí, které vám rozhází předem nachystané plány a donutí vás reagovat a žít jen ze dne na den. Většina toho, co vás potká, bude pozitivní, ale přesto čekejte v životě jistý zmatek. Jestliže máte rádi riziko, budete mít více příležitostí v prosinci a kdo ví, možná vaše nečekané a radikální rozhodnutí dokáže proměnit celý váš život. Celý rok budou mít lidé narození v tomto znamení trochu problém s trpělivostí.

 • Nejlepší měsíce pro Ryby v roce 2015: únor, březen, říjen
 • Nejhorší měsícepro Ryby v roce 2015: květen, září

Ryby – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Štěstí vás v roce 2015 určitě neopustí, i když měli byste se připravit na více zajímavých změn ve vaší profesní kariéře. Možná to bude nová práce, možná v té stávající budete dělat něco jiného a nebo je před vámi postup na kariérním žebříčku o několik stupínků výše a zároveň k trochu jiné činnosti. Lepší situace v zaměstnání vám umožní návrat k původním snům a plánům.

Finančně budou Ryby v roce 2015 celkem v pohodě, nejnáročnější bude leden a začátek února a potom září – to se vám v peněžence může udělat i menší díra. Budete mít několik příležitostí kam investovat peníze, ale ke všem musíte přistupovat jako k dlouhodobé investici a ne šanci na rychlé zbohatnutí.

Ryby – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Ryby, které touží najít novou lásku, by měly na tom pečlivě začít pracovat hned od ledna. Nemá smysl čekat, právě během druhé poloviny zimy budete mít nejvíce příležitostí. Jestliže vám nic z celkem široké nabídky nebude vyhovovat, podle horoskopu se pro single šance zamilovat bude opakovat ještě kolem poloviny podzimu. Nebojte se chodit mezi lidi. Máte už delší dobu problémy ve vztahu?

Postavte se k tomu čelem, řekněte co se musí změnit a dejte partnerovi měsíc času. A pak se bez obav můžete rozejít. Když se nic nezmění, nemá smysl své trápení prodlužovat. Jestliže váš vztah funguje, nic se na tom nezmění ani v roce 2015. Prožijete ho krásně a partner bude v během celého roku vaší největší oporou.

Ryby – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Zima a podzim bývají obvykle roční období, kdy se člověk obvykle cítí unavený a velmi často ho trápí špatná nálada. Ale podle horoskopu budou na tom Ryby zrovna v těchto měsících úplně opačně. Fyzické energie a psychické odolnosti bude dostatek. Je to dobrá chvíle pro různé sportovní aktivity a také se nebojte vrhnout do záležitostí, kde jste si doposud nebyli příliš jistí a měli nějaký psychický blok.

V létě vás může přepadnout větší chuť jíst a žít nezdravě, bylo by užitečné se trochu ovládnout, i když na druhou stranu – malý hřích ještě nikomu neublížil. Migrény mohou znamenat i závažný problém, pokud se budou opakovat, zajděte raději na preventivní prohlídku k lékaři.

zdroj: http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1369-ryby-horoskop-na-rok-2015

 

Vodnář – horoskop na rok 2015

Lidé narození v tomto znamení zjistí, že mají mnohem více zajímavých nápadů, než se jim zdálo a že stále touží po dobrodružství. Když se obě tyto zajímavé vlastnosti spojí, můžete dosáhnout opravdu na téměř jakýkoliv dříve nedostupný cíl, který si vytyčíte.

Před začátkem léta byste měli prožít něco opravdu výjimečného, na konci podzimu se znovu ozve minulost a vy byste se měli už s ní konečně nějakým rozumným způsobem vypořádat. Vodnáři mohou mít v tomto roce trochu hašteřivou náladu, takže je dobré si pamatovat, že život ve sporech a hádkách není moc příjemný.

 • Nejlepší měsíce pro Vodnáře v roce 2015: květen, červen, srpen
 • Nejhorší měsícepro Vodnáře v roce 2015: leden, říjen, listopad

Vodnář – Práce podle horoskopu na rok 2015:

V práci to v ledu bude hodně náročné. Různé záležitosti se budou protahovat, stále bude docházet, převážně cizím zaviněním, k hloupým chybám nikdo nebude schopen se pořádně rozhodnout, co a jak by se mělo dělat. Všechno se začne zklidňovat v únoru a od března by už vám zaměstnání nemělo dělat těžkou hlavu.

Jen v létě můžete mít menší problém s volným časem. Vaše rodinné finance by měla vylepšit nějaká nečekaná událost nebo šťastná náhoda, která se objeví na konci léta. Z peněz, které se vám podaří ušetřit, polovinu odložte jako železnou rezervu.

Vodnář – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Vodnáři, kteří stále nemají partnera, budou mít největší šanci na nalezení pravé lásky v květnu a pak během nějakého letní dovolené nebo nějakého prodlouženého víkendu. V jiných měsících se flirt také může objevit, ale nemělo by to mít delší trvanlivost. Ve vztahu budou Vodnáři hledat lásku a lidské teplo, které mu může dát jen ta jediná pravá láska.

Partner může být občas odtažitý, ale způsobí to starosti o budoucnost. Nebojte se v takové situaci zeptat, co ho trápí. Pomůžete mu a společně můžete najít to nejlepší řešení. Mezi vzdáleným příbuzenstvem se na podzim objeví nějaké hádky, ale spolu s partnerem je můžete pomoci vyřešit k obecné spokojenosti.

Vodnář – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Pokuste se nezanedbávat své tělo, zvláště v zimě a na podzim. Potřebuje pravidelnou péči, zdravý jídelníček a také pokud možno každodenní, pohyb. Vaše psychika by podle horoskopu měla být během většiny roku celkem v pořádku, menší problémy můžete očekávat na konci jara, kdy se vám všechno bude zdát ponuré a nepříliš zábavné. V létě mohou přijít častější potíže se žaludkem a trávicí soustavou a na podzim by bylo dobré začít doplňovat chybějící vitamíny zvýšenou konzumací sezónního ovoce a zeleniny.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1366-vodnar-horoskop-na-rok-2015

Kozoroh – horoskop na rok 2015

Konečně budete moci ve svém životě změnit mnoho věcí. Kozorozi budou mít v roce 2015 hodně zametenou cestičku a bude je obklopovat spousta hodných a přejících lidí, kteří jim v případných drobných potížích velmi rádi pomohou. Jediné významnější problémy, které by se během tohoto roku mohly objevit, budou mít vždy přímou či nepřímou vazbu na cestování, takže asi nejrozumnější by bylo je omezit jen na to naprosto nezbytné minimum.

 • Nejlepší měsíce pro Kozoroha v roce 2015: únor, červenec, srpen
 • Nejhorší měsíce pro Kozoroha v roce 2015: září, říjen

Kozoroh – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Pracovně by to měl být pro všechny Kozorohy celkem pozitivní roky. Samozřejmě ne všechno bude stoprocentní, je nutno počítat s tím, že se občas objeví pár nepovedených dnů, ale neustále si můžete být jisti, že se jedná jen o výkyv a brzy bude lépe. V práci se pokuste své okolí oslovit originálními nápady a také pečlivostí. Není vyloučeno, že vás čeká hodně různých prémií a případně také kariérní postup. Při vydávání peněz v létě se doporučuje opatrnost.

Sice budete mít dojem, že máte bezednou peněženku, ale bude to bohužel jen dojem. Stačí trocha zbytečné rozhazovačnosti a můžete si způsobit menší potíže. Vaše finanční situace by měla být obecně stabilní, na samém konci roku dojde k mírnému zlepšení příjmů. Kozorozi by si měli po domluvě s partnerem plánovat rodinný rozpočet vždy na měsíc dopředu.

Kozoroh – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Kozorozi bez partnera by měli trochu popracovat nad svým vzhledem. Nemělo by se to omezit jen na změnu účesu či jiný makeup, rozumné je udělat větší průvan v šatníku. A po tomto výraznějším kroku, kdy změníte způsob vystupování mezi lidmi, uvidíte, že jste pro opačné pohlaví výrazně atraktivnější. Je to možná povrchní, ale nedá se nic dělat, svět bohužel při prvním setkání soudí hlavně podle vzhledu. A první setkání je důležité.

Bezdětní Kozorozi, kteří žijí s partnerem by v roce 2015 mohli popřemýšlet, jestli by dítko jejich vztah výrazně neposílilo. Pracovat nad tím by se mělo začít už v zimě, aby se krásný dáreček objevil ještě před Vánoci. Nejvášnivější bude konec zimy a podzim. V létě se můžete s partnerem trošku nudit, je to i podle horoskopu nejriskantnější období, kdy hádka či právě ta nuda může vyvolat nějaký chybný krok.

Kozoroh – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

V tomto roce se budete mít hodně rádi. Banální zdravotní problém vám bude připadat strašně důležitý, rýmička se bude týkat jak tradičně mužů, tak tentokrát i žen. Dejte si pozor, abyste příběhy o svých zdravotních problémech neunavili okolí, které později při skutečné nemoci může jen tak mávnout rukou. I lékaře by bylo dobré navštěvovat jen v případě skutečně závažných zdravotních problémů.

Ve skutečnosti budete v roce 2015 výrazně zdravější než v předchozích letech. Nyní máte také velmi dobrou možnost se celkem snadno zbavit nějakého zlozvyku a nebo shodit trochu nadbytečných kil. Nejlepší čas pro obé bude na začátku léta a pak o pár měsíců později na začátku zimy.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1364-kozoroh-horoskop-na-rok-2015

Střelec – horoskop na rok 2015

Čeká vás opravdu mnoho hodně složitých záležitostí, které se na první pohled mohou zdát naprosto neřešitelné. Ale stačí, když si všechno někde v klidu promyslíte, naplánujete postup a pak uvidíte, že neexistuje nic, co byste nebyli schopni zvládnout. Jen byste nic neměli zbytečně uspěchávat, v takovém případě se mohou objevit problémy.

Každá záležitost vyžaduje specifický a hlavně promyšlený postup a také určitý odstup a připravenou časovou rezervu na opravy možných chyb. Na konci roku byste měli mít konečně pocit, že se vám zdařilo více, než v předchozích letech.

 • Nejlepší měsíce pro Střelce v roce 2015: leden, duben, květen
 • Nejhorší měsíce pro Střelce v roce 2015: únor, červenec, listopad

Střelec – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Tento rok by měl být pro Střelce pracovně úspěšný. Jestliže snažíte najít nové zaměstnání, nejlepším obdobím pro to je leden a únor. Díky tomu se vám podaří do léta v novém zaměstnání aklimatizovat a během podzima už budete sklízet velmi sladké ovoce svých nových nápadů a píle. Obecně až do začátku prázdnin byste na tom s financemi měli být spíše průměrně, nečekejte nějaké extra příjmy. Ale v druhé polovině roku se situace výrazně zlepší.

Bohužel budete za to muset zaplatit ztrátou části volného času. Před nákupem nových věcí popřemýšlejte, jestli je opravdu potřebujete. V případě pracovních potíží vám nejlépe pomůže rodina, na kterou byste se měli obracet vždy na prvním místě.

Střelec – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Střelci, kteří ještě partnera nemají, by se měli při hledání řídit spíše srdcem než rozumem. Přinejmenším v první fázi. Protože rozum nám leckdy zatají to, co se skrývá pod krásným obalem, a srdce to vycítí mnohem rychleji. Vaše životní situace se může změnit velmi rychle a některé věci a zbytečně vyřčená slova je velmi těžké odvolat. Střelci, kteří již partnera mají, se mohou na tento rok těšit.

Od ledna až do července jejich vztah nabere na síle a partner se stane tou nejdůležitější věcí v celém vašem životě. Během léta a dovolené se mohou ve vztahu objevit menší hádky spojené s trávením volného času, ale žádná z nich by neměla mít delší trvání a nijak váš společný život neovlivní.

Střelec – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

První polovina roku bude zdravotně celkem v pořádku. Jen si podle horoskopu budete muset dávat pozor na to, co jíte. Protože Střelce bude na konci zimy a na jaře pronásledovat mlsný jazýček. Efekty nebudou vidět rovnou, ale shazování kil v létě není moc příjemné a špeky na pláži nepůsobí moc esteticky. V létě se navíc mohou objevit menší potíže s klouby, návštěva u ortopeda a vhodná fyzická aktivita by je měla vyřešit.

Podle horoskopu bude zdravotně nejsložitější podzim, kdy se vám může stát, že vás nějaká chřipka či angína připoutá k lůžku na delší čas. Závažnější nemoci by vás ale měly nechat během roku 2015 na pokoji.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1362-strelec-horoskop-na-rok-2015

Štír – horoskop na rok 2015

V davu vyniknete svou silou, odvahou a rozhodností – to jsou vlastnosti, na které byste měli sázet v celém roce. Dokážete najít řešení i v těch nejsložitějších situacích, budete umět urovnávat spory a stanete se vůdčím duchem v rodině i nejbližším okolí.

Složité záležitosti vás budou bavit a budete je považovat za velmi zajímavou výzvu. Háček je jen v tom, že obyčejná každodennost vás bavit příliš nebude a tam pak může dojít ke zbytečným hádkám a nebo dokonce i menším problémům způsobeným nepozorností. Pokuste se objevit trochu kouzla i v normálním „šedém“ životě.

 • Nejlepší měsíce pro Štíra v roce 2015: duben, červen, prosinec
 • Nejhorší měsíce pro Štíra v roce 2015: leden, září, říjen

Štír – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Před vámi je velmi zajímavý, ale zároveň nepříliš jednoduchý rok. Je možné, že se vám podaří najít nové zaměstnání či budete povýšeni v té, kde nyní prácujete, ale bude to spojeno s velkým úsilím a také při každé extra záležitosti budete muset zaplatit větším množstvím volného času. Štíři by měli mít celý rok výrazně lepší schopnost chápat a učit se nové věci.

Studentům a lidem zvyšujícím své pracovní kvalifikace se to určitě bude velmi líbit. Na podzim vás mohou potkat menší finanční problémy, ale měli byste je ustát. Půjčky jsou zbytečnost, kterou určitě nebudete potřebovat. Jen počítejte s tím, že na měsíc či dva si budete muset trochu utáhnout opasek.

Štír – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Štírům bez partnera se v tomto roce začnou nudit laciné flirty nebo zábavy jen na jeden večer. Začnou se rozhlížet po někom, s kým by se dalo kráčet životem společně. Takový člověk je blízko. Blíž než si myslíte. Jenže i této osobě nejde jen o krátkou zábavu, takže klasické triky a rychlý nástup spíše ublíží než pomohou. Dlouhodobé vztahy, které ještě neukotvila svatba mají před sebou krizový rok.

Možná má smysl situaci konečně změnit a vyměnit si prstýnky? V manželstvích se může objevit také trochu problémů, ale dlouhodobé pochopení potřeb toho druhého pomůže vyřešit všechny potíže. Léto bude plné lásky.

Štír – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Štíři v pravidelných dvouměsíčních obdobích budou cítit jistý pokles fyzické odolnosti spojený s menšími depresemi. Nemusíte se z tohoto důvodu hroutit, bude se jednat jen o pár dnů, které možná nebudou příjemné, ale pak vše skončí a forma se rychle vrátí do normy. Druhá polovina roku bude velmi dobrá pro všechny, kteří by se chtěli zbavit nějakých zlozvyků.

Budete mít silnější vůli než obvykle a ta je u změn v životním stylu nejdůležitější. V tomto období můžete zhubnout a to tentokrát bez tak zvaného jojo efektu. Přemluvte svého obvodního lékaře, aby vám udělal skutečně kompletní prohlídku. Měli byste vědět, jak na tom jste.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1360-stir-horoskop-na-rok-2015

Váhy – horoskop na rok 2015

Až do srpna budou mít lidé narození ve znamení Váhy velmi dobré přesvědčovací schopnosti, které lze pak snadno využít během nejedné činnosti či události. Pak tuto vlastnost částečně ztratíte, ale nahradí ji schopnost uzavřít pro všechny strany výhodný kompromis i v nejnepříjemnější situaci.

Ve druhé třetině roku se dozvíte nějakou významnou informaci, která zamává s vaším dosavadním přístupem k životu a okolí. Nemá smysl ji řešit a zkoumat proč, zač a kdy, je nutno se přizpůsobit. Život jede dál.

 • Nejlepší měsíce pro Váhy  v roce 2015: leden, květen, říjen
 • Nejhorší měsíce pro Váhy v roce 2015: březen, srpen, září

Váhy – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Váhy dosti často trpí takovým zvláštním neduhem – mají problém se zmobilizovat do práce. Podle horoskopu se to v roce 2015 změní. Zvláště v prvním a posledním kvartálu budete z práce velmi spokojeni, přinese vám hodně radosti a tím pádem se jí budete opravdu rádi věnovat. Případné finanční problémy, které se párkrát v roce objeví, se vám podaří díky vyšší pracovní aktivitě snadno vyřešit.

Budete mít několik příležitostí, jak si k normálnímu zaměstnání sehnat solidní přivýdělek, který by se do budoucna mohl velmi zajímavě rozvinout. Vždy je užitečné mít záložní plán.

Váhy – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Váhy které stále ještě nemají partnera, budou cítit, že láska k životu potřebujeme zhruba stejně jako kyslík. Pamatujte si, že nemá smysl jen sedět někde v rohu a čekat, až se sen začne sám plnit. To se děje jen v pohádkách. Vezměte vše do vlastních rukou a uvidíte, že i nemožné se stane skutkem. Nemusí to vyjít hned napoprvé, ale v roce 2015 byste měli mít velkou šanci, že se váš stav změní. Váhy, které žijí ve vztahu, budou v tomto roce muset něco změnit.

Dříve jste se s partnerem dokázali na mnoha věcech domluvit beze slov a nyní začnete mít dojem, že vlastně vše můžete řídit. Částečně to je pravda, ale při prvních známkách partnerova nesouhlasu s diktátem raději ustupte, abyste zbytečně nepokazili příjemnou rodinnou atmosféru.

Váhy – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Vaše tělo začne vyžadovat mnohem větší fyzickou aktivitu. Určitě je to velmi dobře, protože v rozumné míře tím podpoříte imunitu, zlepšíte si celkovou kondici, zmizí vaše problémy se zády a páteří a také se omezí počet migrén. Ale neexistuje růže bez trní. Bohužel se také trochu zvýší riziko různých úrazů.

Zvláště v zimě a na konci léta byste si na to měli dát pozor a ke sportování přistupovat s rozumem. Alergici budou mít v druhé polovině podzimu jisté problémy, ale potíže by neměly být moc veliké. Přepracování může u vás občas vyvolávat žaludeční neurozu.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1358-vahy-horoskop-na-rok-2015

Panna – horoskop na rok 2015

Až do začátku června budete mít spíše klid a různé náhlé změny či nepříjemná překvapení se vám budou vyhýbat. Potom vás čeká hodně zmatené léto, během kterého budete přinejmenším částečně donuceni přehodnotit své minulé kroky a budete si muset určit nový směr, kterým se váš život bude ubírat.

Podzim vám může odhalit keccis zajímavého a novou cestu životem ještě výrazně zatraktivnit. Můžete mít trochu odůvodněných problémů s dodržováním slibů, proto by bylo užitečné cokoliv slibovat jen v situaci, kdy to bude naprosto nevyhnutelné. A i v takovém případě si nechte otevřená zadní vrátka.

 • Nejlepší měsíce pro Panny v roce 2015: únor, březen, duben
 • Nejhorší měsíce pro Panny v roce 2015: červenec, září, prosinec

Panny – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Panny by obecně měly mít úspěch ve všech pracovních činnostech, které vyžadují pečlivost, důslednost a také se do určité míry opírají o spolupráci s dalšími lidmi. Týmová práce se může někdy zadrhnout, ale celkově uvidíte, že víc hlav víc ví a víc rukou víc dokáže. Přibližně do konce června by vám mělo s pracovními záležitostmi občas pomáhat bližší a vzdálenější příbuzenstvo, později už byste si se vším měli poradit sami a to velmi snadno.

S penězi to nebude úplně růžové, jednou jich bude více a po druhé méně, ale velké problémy by vás neměly čekat. Nepůjčujte si, jedinou výjimkou může být velmi výhodná koupě bydlení. Ale její výhodnost si nechte potvrdit někým nezávislým, slova prodejců neberte vážně.

Panny – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Panny se budou řídit spíše srdcem než rozumem. Proto je velmi důležité zachovat jistou opatrnost, protože srdce je bohužel někdy slepé a nevybírá úplně nejlépe. Když si nebudete jisti svým rozhodnutím, najděte nějakého dobrého přítele či přítelkyni, který poslouží jako tak zvaná vrba vrba a vyslechne si všechna vaše dilemata. Horoskop na příští rok vám doporučuje žít podle zásady, že pravá láska může začít jen jako obyčejné přátelství.

Panny, které partnera nemají příliš dlouho a jejich láska je stále svěží, na začátku roku projdou jistou zkouškou. Pak by již vše mělo být v pořádku. Ty, které žijí ve vztahu již delší dobu, budou občas zažívat chvilky nudy. Ale nic nemilého nebude trvat dlouho, V lásce bude zajímavý začátek a konec roku.

Panny – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Ačkoliv leden až duben patří k sychravějším obdobím, kdy většina lidí má větší či menší problémy se zdravím, Panen by se to moc týkat nemělo. Možná je potrápí nějaká menší rýma či mírný kašel, ale váš organismus by měl tentokrát fungovat velmi dobře.

A jestliže mu na jaře dopřejete nějakou očistnou kůru neboli detoxikaci, která se zaměří hlavně na trávení a játra, je velmi pravděpodobné, že vám dobrá kondice vydrží po celý rok. Jen v létě si dejte pozor na úrazy, zvláště při sportování – nejriskantnější jsou hory a silnice. Psychicky bude nejnáročnější konec roku.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1356-panna-horoskop-na-rok-2015

Lev – horoskop na rok 2015

V roce 2015 byste se měli hlavně koncentrovat na normálním životě a na plnění každodenních povinností. Nebude to čas šílených snů a bláznivých plánů, důležité bude jen to, co má nějaký racionální podklad a vidíte tam jak minulost, tak i budoucnost.

Budete mít schopnost celkem rychle řešit různé náročné problémy. Neúspěch vás bude posilovat a naznačí vám, jaká na věc hledět z jiného úhlu pohledu a aplikovat nová řešení, která se dříve jevila jako nemožná nebo nesmyslná. Podle horoskopu lidé narození ve znamení Lva mohou čekat velmi zajímavé léto plné zvláštních zážitků.

 • Nejlepší měsíce pro Lvy v roce 2015: červen, červenec, prosinec
 • Nejhorší měsíce pro Lvyv roce 2015: leden, duben, srpen

Lvi – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Během první poloviny roku budou na tom nejlépe ti Lvi, jejichž zaměstnání stojí na neustálých kontaktech a jednáních s dalšími lidmi. Samotářům, kteří se věnují jen své vlastní činnosti, práce nepůjde příliš od ruky, protože jim bude chybět inspirace. S novými a originálními nápady může pomoci nějaký dobrý přítel.

Finanční situace by se podle horoskopu měla dostat na pozitivní vrchol někdy během začátku léta. Dobré by bylo přebytky průběžně ukládat, protože pak vás už čekají hlavně zvýšené výdaje. Změnit práci na lepší budete moci až na podzim, do té doby nabídky nebudou příliš zajímavé.

Lvi – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Lvi, kteří jsou stále ještě single a nebo se čerstvě rozešli, by raději měli počkat na lásku do jara. Pak budou mít mnohem více různých zajímavých příležitostí, kdy se nezávazná káva či jemný flirt mohou přerodit v krásný trvalý vztah. Podle horoskopu jeho sílu otestuje léto a krátké odloučení, které čerstvě zamilované bude čekat.

Důležité je věřit, ale nemá smysl být slepý. U Lvů, kteří žijí s někým již delší dobu, bude rok 2015 časem obnovy jejich vztahu. Najdete v něm novou hloubku, váš partner vás často bude překvapovat něčím krásným. A bylo by rozumné dělat to samé.

Lvi – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Čekejte, že dojde k výrazným poklesům a následným růstům odolnosti organismu. Bylo by rozumné, kdybyste pokaždé, kdy se začnete cítit oslabeni, věnovali zvýšenou pozornost přísunu vitamínů i minerálů a také dostatečnému odpočinku.

V slabších dnech a týdnech, kdy se nebudete cítit nejlépe, se raději vyhýbejte bacilonosičům a místům, kde je více lidí. Dlouhodobé zdravotní problémy by se měly výrazně zlepšit, obzvlášť to pocítí lidé, kteří mají potíže s oběhovou soustavou a nebo cukrem.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1354-lev-horoskop-na-rok-2015

Rak – horoskop na rok 2015

Měli byste se nachystat na to, že přijde taková chvíle, kdy se vám ze dne na den převrátí úplně celý život. S tou velkou změnou se budete muset vyrovnat. Pozitivní bude to, že s postupem času zjistíte, jak se vaše situace výrazně lepší. I když na druhou stranu je nutno přiznat, že to bude spojeno s určitými zmatky na počátku.

Pozor na problémy, které může vyvolat zbytečná lehkomyslnost. Celý rok by bylo hodně rozumné si vše pořádně promýšlet a pokud možno nepostupovat pod vlivem impulsu. Jinak obecně by se Raci by měli těšit na období kolem konce jara a také na celé léto.

 • Nejlepší měsíce pro Raky v roce 2015: červen, červenec, říjen
 • Nejhorší měsíce pro Raky v roce 2015: leden, duben, prosinec

Raci – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Tentokrát si během celého roku budete muset dávat větší pozor. Zvláště během prvních tří měsíců, kdy na vás budou kladeny zbytečně velké požadavky. Z některých záležitostí se budete moci vykroutit, ale ve většině případů bude nutno nejdříve udělat povinnosti a teprve potom případně tuto situaci komentovat.

Vše by se mělo sklidnit v polovině dubna a až do konce léta byste měli mít výrazně příjemnější odpočinkový režim – i když ani během tohoto klidu byste neměli usínat na vavřínech. Na podzim se před vámi objeví nějaká zajímavá možnost, buď si budete moci v práci vyzkoušet něco úplně nového a nebo zjistíte, že můžete velmi výhodně investovat.

Raci – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Na začátku roku budou Raci žijící ve vztahu trochu nervózní. Nehledejte v tom nějaký racionální důvod, občas se stane, že je člověk podrážděnější prostě jen tak. Vše se postupně uklidní a už na konci zimy váš život s partnerem bude naprosto normální a tak by to mělo zůstat až do konce roku.

Lide narození ve znamení Raka, kteří tu pravou lásku stále hledají, by raději od roku 2015 neměli čekat něco velkého. To ale neznamená, že nemohou prožít hezkých pár týdnů v nějakém nezávazném krátkodobém vztahu. Příležitostí k tomu bude dostatek. Při problémech se obracejte na rodinu a nezapomínejte ani na vzdálenější příbuzné.

Raci – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Od zimy do jara posilujte odolnost organismu a díky tomu by vám počátek roku měl proběhnout celkem v klidu. Vyhnou se vám i všechny klasické sezónní churavosti, případná chřipka vás příliš nepotrápí. Kontakty s usmrkanými a ukašlanými lidmi by neměly být tak riskantní jako obvykle.

V létě dojde k neznačnému oslabení imunity, ale celkově rizik zde bude spíše méně, takže nečekejte žádné velké hrůzy. Podle horoskopu bude nejproblematičtější podzim, kdy se mohou objevit nějaké potíže se zády a páteří. Psychický stav Raků by měl být celkem v pořádku, jen ti, kteří mají sklony k melancholii mohou mít během celého roku občas menší deprese.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1345-rak-horoskop-na-rok-2015

Blíženci – horoskop na rok 2015

Během první poloviny roku by se lidé ze znamení Blížence měli cítit velmi odvážně. Určitě to není na škodu. Díky tomu budete moci zrealizovat různé věci, na které jste si dříve netroufli, ale nesmíte si zaměnit odvahu s chutí úplně zbytečně riskovat. Přibližně od začátku července bude nejlepším průvodcem Blíženců intuice.

Díky síle podvědomí budete schopni vycítit a pochopit mnohem více než by se dalo zjistit klasickou rozumovou analýzou. Obavy o budoucnost jsou ve skutečnosti zbytečné, ale bohužel vás jednou za čas trošku potrápí.

 • Nejlepší měsíce pro Blížence v roce 2015: červen, červenec, listopad
 • Nejhorší měsíce pro Blížence v roce 2015: leden, březen, prosinec

Blíženci – Práce podle horoskopu na rok 2015:

První třetinu roku byste měli věnovat ukončení všech starších projektů a vytvoření si co nejsilnějšího finančního zázemí. Pak by se totiž měla objevit nabídka, která sice bude velmi výhodná, ale až z dlouhodobého hlediska. Na začátku vás bude stát hodně času navíc a také vám mírně poklesnou příjmy.

Situace se začne zlepšovat už během léta i když stále budete mít dost práce a raději nepočítejte s nějakou velkou dovolenou v teplých krajinách. Blíženci budou obecně mezi spolupracovníky hodně oblíbeni a díky tomu jim okolí dokáže prominout i různé menší chyby a neúspěchy.

Blíženci – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Jestliže Nový rok jste „oslavili“ hádkou s partnerem, která se přenese i do dalších dnů, pokuste se problémy co nejrychleji vyřešit, i kdybyste museli být stranou, která kompromis nabídne a trochu ustoupí. Jinak se vám neustálé hádky a spory budou vracet a zkazí vám celý rok. I když ustoupíte, z dlouhodobého hlediska zjistíte, že vítězem jste právě vy.

Jestliže se vám podaří zažehnat všechny hádky, prožijete velmi příjemný rok, který bude podle horoskopu nejkrásnější v dubnu a květnu. Partner vám bude velkou oporou při náročných pracovních změnách a ve volném čase vám přinese i to modré z nebe. Jestliže ještě jste stále single, nemusíte si zoufat. Šance na změnu je veliká, mělo by se jednat o nějakého rodinného známého.

Blíženci – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Blíženci by v první polovině roku (a hlavně v zimní a jarní části) se měli poctivě věnovat tak zvané detoxikaci neboli očištění organismu. Díky tomu se zbavíte mnoha škodlivých látek, které se ve vašem těle za poslední roky nahromadily a postupně vyvolávají různé více či méně závažné zdravotní problémy.

Když k tomu přidáte i nějakou nepříliš intenzivní sportovní aktivitu, která vás bude bavit, čekejte, že po zbytek roku budete velmi spokojeni se svým zdravotním stavem. Jestliže nejste spokojeni s tím jak vypadáte a hlavně vám vadí něco na pleti, vlasech či nehtech, počktejte na konec detoxikace. Budete velmi příjemně překvapeni.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1343-blizenci-horoskop-na-rok-2015

Býk – horoskop na rok 2015

Bylo by dobré se smířit s tím, že život se neustále mění. Po růstu téměř vždy musí přijít nějaký menší pád a naopak. Pro tento rok se nastavte k událostem a světu spíše jako pasivní pozorovatel s přístupem, nějak bylo a nějak bude.

Díky tomu si ušetříte mnoho nepříjemných stresů a hlavně s postupem času uvidíte, že nic se nejí tak horké, jak se to na stůl přinese. Býci budou mít během celého roku výjimečnou schopnost vybírat to, co je nejdůležitější. Podle horoskopu byste tuto vlastnost měli hodně používat při pomoci svým blízkým a přátelům.

 • Nejlepší měsíce v roce 2015: leden, říjen, prosinec
 • Nejhorší měsíce v roce 2015: březen, květen, srpen

Býci – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Podaří se vám získat mnoho velmi důležitých kontaktů, které vám následně pomohou v dobrém kariérním rozvoji. Také byste měli mít trochu více odvahy udělat věci, do kterých se vám zatím příliš nechtělo. Tyto změny budou k lepšímu. Ideální by bylo, kdybyste se rozhodli učinit nějaký radikálnější pracovní krok hned v lednu nebo prosinci, aby se vám do léta podařilo zajet do správného rytmu.

Díky tomu podzim prožijete bez stresu a se zvýšeným příjmem. Pro investice bude nejlepší jaro, jestli plánujete řešit dluhy nebo půjčky, pokuste se to odložit až na září nebo začátek října. V zimě raději nepodepisujte žádné dlouhodobé smlouvy.

Býci – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Největší zmatek do vašeho života může v tomto roce vnést nějaká bývalá láska nebo skoro láska či někdo, kdo byl do vás kdysi hodně zamilovaný. Během roku se ozve a kontakt s ním bude znamenat hodně zmatků. Měli byste postupovat s velkou opatrností, aby se vám život nepřevrátil vzhůru nohama a abyste se netočili jen ve víru různých událostí.

Snažte se mít vše pod kontrolou. Lásku raději hledejte v nových neprozkoumaných vodách. Jestliže již žijete s partnerem, pokuste se vyhnout zbytečné žárlivosti. Ta dokáže otrávit i ten nejdokonalejší vztah, zvláště pokud je neodůvodněná. Zbrklost a netrpělivost v lásce odrazují nejvíce.

Býci – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Pokuste se objednat hned na začátku roku na všechny možné preventivní prohlídky (čili kromě internisty a případně gynekologa také nezapomeňte například na zubaře a očaře). Bylo by dobré mít co nejdříve kompletní přehled o stavu zdraví a organismu. Díky tomu budete moci vyřešit rychle všechny možné menší potíže a pak už zbytek roku budete moci prožít relativně klidně.

Jedniné, co vás může trochu trápit budou migrény a únava. Nejvíce je ovlivní změna ročních období a různé skoky počasí. Více starostí budete mít bohužel se zdravím někoho blízkého.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1341-byk-horoskop-na-rok-2015

Beran – horoskop na rok 2015

Pro Berany bude rok 2015 celkově mnohem lepší než ten předchozí. Budete jen muset být co nejvíce iniciativní a sebevědomí protože možností bude kolem vás hodně – jen se samy nezačnou realizovat, budou vyžadovat vaši zaangažovanost. Obecně by prospělo, pokud mírně změníte svůj přístup k lidem a k řešení problémů.

Klasická tvrdohlavost, tak obvyklá u tohoto znamení, by měla ustoupit schopnosti najít kompromis i ve velmi složitých situacích. Nepřeceňujte vítězství ani neprožívejte tolik porážky, nic netrvá věčně a důsledky vždy jde nějak vyřešit. Z minulých úspěchů také nemůžete žít věčně.

 • Nejlepší měsíce v roce 2015: leden, květen, prosinec
 • Nejhorší měsíce v roce 2015: březen, srpen, září

Berani – Práce podle horoskopu na rok 2015:

Pokuste se být o něco opatrnější než obvykle, zvláště na počátku roku a pak také v září a v říjnu. V zaměstnání bude dobré mít všechno naplánované na několik týdnů dopředu a bude užitečné, když se pokusíte být vždy o krok či dva dopředu, abyste mohli rychle reagovat na nečekané události. S financemi to bude celkem složité.

Vaše celková situace se konečně zlepší a příjem budete mít pravidelně vyšší než v minulosti. Ale také se na vás v tomto roce nahrne výrazně více výdajů, než jste byli zvyklí – něco způsobí náhoda, nějaké věci vyplynou prostě už jen z času. Snažte se najít správnou rovnováhu mezi časem věnovaným práci a rodině.

Berani – Láska podle horoskopu na rok 2015:

Berani, kteří žijí v partnerském vztahu by měli být v tomto roce celkem potěšení. Podle horoskopu lidé narození v tomto znamení prožijí renesanci vztahu a nebo mají velkou šanci poznat novou lásku. Budete mít velký zájem o děti a jejich rozvoj, partner se vám celý rok bude věnovat a lásku vyčtete nejen z jeho očí ale i z činů.

Pokud jste single, tak jen stačí chodit mezi lidi a situace se velmi rychle změní, bez ohledu na to, který zrovna je měsíc. Budete mít možnost si vybrat, takže není nutno se spokojit s čímkoliv co se první objeví.

Berani – Zdraví podle horoskopu na rok 2015:

Uričitě byste během celého roku měli věnovat zvýšenou pozornost svým kloubům. Pokuste se být co nejopatrnější u všech sportovních aktivit, které je výrazněji zatěžují. Vaše psychická forma by měla být celkem v pořádku, jen na konci léta se může objevit menší pocit vyhoření.

Obecně se vám podaří hledět na svět a budoucnost spíše s optimismem. Jen pozor, někdy může být i zbytečně přehnaný. V jídelníčku byste si měli hlídat dostatečný přísun vlákniny a také doplňujte minerály. Jestliže omezíte ještě trochu nasycené tuky, vaše tělo vám jen poděkuje.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1339-beran-horoskop-na-rok-2015

Zdroj: http://www.esoterika.cz

Zbývá nám posledních několik málo dní do nového roku a my jsme si pro vás připravili horoskop na rok 2015. Zde najdete pěkně všechna znamení pohromadě a nebo si můžete kliknout jen na to své.

horoskop, 2015, rok

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama