Nejkratší, ale velmi pravdivý test

 

Humorný, ale přesný test ke stanovení typu osobnosti. Přesně stanoví hlavní vlastnosti a rysy vaší povahy.Soustřeďte se na svůj vnitřní hlas a odpovězte na pouhé otázky.

 
Co máte raději:

1. okurku nebo rajče
2. dýni nebo meloun?

To je vše.

 

Výsledky:

 

Okurka a dýně

Tato volba se více vyskytuje u mužů než u žen. Muži tohoto typu jsou mužní a vážní. Málokdy se někým dají ovlivnit. Nemívají sklon k alkoholismu. Je mezi nimi mnoho sportovců a milovníků cestování. Žena se s takovým mužem cítí chráněna kamennou zdí – jeho zodpovědnost zahrnuje i rodinné vztahy. Tito muži jsou cílevědomí a snadno dosahují vytýčeného cíle. Mají ovšem i své nedostatky – nejsou romantičtí. Čeká-li tedy žena květiny, měla by rovnou říci, že si přeje dostat kytici. Ženy toho typu často zaujímají vedoucí pozice v práci, doma však bývají bezradné jako malé děti –  špatně vaří, neumějí aranžovat kytky, nesnášejí praní a mytí nádobí. Přesto však muž v takové ženě najde věrného a chápajícího přítele.

 

Rajče a meloun

Rajčatovo-melounoví lidé jsou veselí a aktivní. Vynikají zvýšenou komunikativností, ne vždy je však styk s nimi prost problémů. Výbušnost jejich povahy vede často k hádkám. Muži tohoto typu bývají gurmány. Jsou obvykle pohodlní a dávají přednost pantoflím a županu před batohem a spacím pytlem. Ženy rajčatovo-melounového ustrojení jsou emotivní, mají rády zvířata i domácí krb, v jejich blízkosti je vždy útulno a panuje pohoda. Nejsou intrikánky, ale mohou se dopustit netaktnosti, protože vždycky říkají to, co si myslí – upřímnost a bezelstnost jsou hlavními rysy rajčatovo-melounových lidí.

 

Okurka a meloun

Lidé tohoto typu neustále prožívají duševní zmatky. Jejich vnější klid a zdrženlivost  skrývají vnitřní napětí. O mužích tohoto druhu se říkává: tichá voda břehy mele. Život s okurkovo-melounovým člověkem je jako život na sopce – nikdy nevíš, co bude zítra a jakým nápadem zase přijde. Ženy tohoto typu se nehádají kvůli maličkostem. Pocit křivdy v sobě hromadí a jednoho krásného dne jsou schopny porozbíjet všechno nádobí v domě, nezřídka o hlavu svého ubohého partnera. Okurkovo-melounoví lidé jsou nejvíce tvůrčím typem. Umějí přemýšlet, často mezi nimi najdeme vědce a vynálezce.

 

Dýně a rajče

Je-li vám blízká tato volba, pak patříte k lidem uvážlivým, taktním a klidným. Takt a citlivost jsou vám vrozeny. Máte rádi pěkné věci a máte také výborný vkus. Dýňovo-rajčatoví muži jsou poněkud zženštilí. Velmi často jsou to hudebníci nebo výtvarní umělci. Umělecká tvorba je tím, co je těmto lidem nejbližší. Ženy toho typu bývají milovány a obdivovány. V lásce jsou vášnivé a stálé.  Bývají z nich oddané, něžné a starostlivé manželky. Avšak muži tohoto typu dokážou být narcistními egoisty.

 

Převzato ze stránek http://www.pronaladu.cz

Vaše komentáře

Reklama