Horoskop na květen 2016

 

 

Horoskop na květen 2016 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – sázejte na realistický přístup k životu a řiďte se heslem, že spěchat se musí pomalu. V měsíci květnu lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Berana čeká nemálo práce, ale vše lze s rozumným plánováním zvládnout a z výsledků svých snah sklidit velmi sladké ovoce. Poslední týden přinese do života trochu více zmatku, ale také několik zajímavých příležitostí. Seznámíte se s novými lidmi, kteří hodně obohatí váš život, i když pokud čekáte na lásku, tak v těchto vodách zatím nemá smysl lovit. 

Jak poznáme BERANA

Muž Beran

Žena Beran

Jaké utváří vztahy zrozenec Berana s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – během května podle horoskopu budete nejlépe vycházet s lidmi, kteří předkládají cílevědomost a pracovitost nad laciný zisk. Mohou být pro vás oporou a vycítí, že i vy jim dokážete v případě potřeby podat pomocnou ruku. Přinejmenším do poloviny měsíce se snažte hodně sázet na iniciativu a pokuste se o to, aby vás bylo co nejvíc vidět a slyšet. Trošku starostí vám v květnu bude dělat někdo ze vzdálenější rodiny. Očekávejte hádku nebo zbytečné rozebírání starých záležitostí, které stejně už nemá smysl řešit.

Jak poznáme BÝKA

Muž Býk

Žena Býk

Jaké utváří vztahy zrozenec Býka s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – v tomto měsíci můžete mít velký úspěch, ale všechno bude záležet na vašich vztazích s okolím. Snažte se vycházet co nejlépe s každým, dokonce i pro nepřítele si nachystejte co nejširší úsměv. Upřímnost a poctivost mohou být těmi nejsilnějšími trumfy, které máte v ruce. Přibližně do dvacátého by bylo rozumné trochu více šetřit a hlídat si peněženku, protože několikrát budete muset řešit nečekané výdaje. Během května budete mít velké šance se zbavit nějakého zlozvyku, stačí jen najít trochu motivace.

Jak poznáme BLÍŽENCE

Muž Blíženec

Žena Blíženec

Jaké utváří vztahy zrozenec Blíženců s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – horoskopy věští úspěch každému, kdo se v měsíci květnu rozhodne změnit zaměstnání nebo ve stávající firmě bojovat o něco nového a nevyzkoušeného. Změna je život, na stagnaci budete mít ještě dost času. Před desátým se objeví nějaká zajímavá investiční příležitost, kterou se dá částečně označit i za snadný výdělek bez velkých nákladů a téměř bez rizika. Celý měsíc bude vaše finanční situace spíše stabilní, výdaje by se měly zaměřovat hlavně na budoucnost. Užívejte si života a lásky.

Jak poznáme RAKA

Muž Rak

Žena Rak

Jaké utváří vztahy zrozenec Raka s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – zvláště v první třetině měsíce budete muset do své práce vložit mnohem více úsilí než jste byli v posledních týdnech zvyklí. Vaše okolí vás bude pečlivě pozorovat a několik nepřejících lidí bude jen čekat na to, až uděláte nějakou chybičku. Není důvod jim dělat radost. Pokud vás čekají nějaké záležitosti spojené se složitějším úředním jednáním nebo soudy, snažte se vše řešit mezi patnáctým a pětadvacátým. Jestliže budete chtít v květnu něčeho dosáhnout v lásce, vybírejte si spíše delší a složitější cesty, zkratky nyní bohužel nefungují.

Jak poznáme LVA

Muž Lev

Žena Lev

Jaké utváří vztahy zrozenec Lva s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – v prvním a posledním týdnu května budete mít občas dojem, že vaše ruce připomínají ty, které měl bájný řecký král Midas. Vše co začnete dělat bude mnohem lepší než jste čekali a přinese vám nemalý příjem. Část z něj by bylo rozumné odložit, ale žijete jen jedno a nezapomínejte si také občas udělat i trochu radosti. V tomto měsíci byste si hlavně měli dávat pozor na páteř a také na svaly. Aktivní relax by měl střídat kvalitní pasivní odpočinek, nemálo dobrého pro vaše zdraví udělá i pravidelný spánek.

Jak poznáme PANNU

Muž Panna

Žena Panna

Jaké utváří vztahy zrozenec Panny s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – podle horoskopu budete mít v tomto měsíci několik výtečných příležitostí jak konečně stabilizovat svou materiální situaci. Nebojte se využít každou, která se objeví a to i za cenu, že byste měli obětovat trochu volného času. Jinak v zaměstnání to bude spíše průměrný měsíc, v rámci normální pracovní náplně se budete hodně věnovat věcem, které jste dělali už v předchozích týdnech. Pro lásku bude nejlepší počátek května, ve zbytku měsíce sice vás čeká více zajímavých společenských událostí, ale vaše šance na nalezení vztahu budou spíše minimální.

Jak poznáme VÁHY

Muž Váhy

Žena Váhy

Jaké utváří vztahy zrozenec Vah s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – v zaměstnání bude hodně zmatků a informačního chaosu, ale žádný větší průšvih by se stát neměl. Možná několikrát budete muset vysvětlovat nějaké neporozumění (hlavně mezi patnáctým a dvacátým), ale s trochou diplomacie a úsměvů vše zvládnete bez větších potíží a škod. Podle horoskopu lidé, jejichž práce je spojena s financemi nebo obchodem, budou mít nyní několik zajímavých možností, jak domácí rozpočet obohatit o nějakou tu korunu navíc. Během května byste neměli zapomínat na lidové moudro, že lékař léčí, ale příroda uzdravuje.

Jak poznáme ŠTÍRA

Muž Štír

Žena Štír

Jaké utváří vztahy zrozenec Štíra s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – horoskop předpovídá, že lidé narození ve znamení zvěrokruhu Střelec budou mít v květnu 2016 výjimečnou příležitost splnit si nějaký svůj pracovní sen. Také se objeví několik zajímavých příležitostí, jak zlepšit své pracovní kvalifikace a nebo se naučit nějakou novou dovednost. Finančně by to měl být celkem stabilní měsíc, čili nečekejte nějaké zázraky, ale také by vaši peněženku neměly trápit nečekaně velké výdaje. Potěšit by vás mělo pevné zdraví. Je sice možné, že vás jednou přepadne nějaká rýma či nachlazení, ale váš organismus se bude velmi rychle uzdravovat.

Jak poznáme STŘELCE

Muž Střelec

Žena Střelec

Jaké utváří vztahy zrozenec Střelce s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – velmi snadno se vám podaří získávat nové obchodní či pracovní partnery. Stačí jen trochu chtít a také nezapomínat na to, že líná huba je holé neštěstí. Pokud chcete mít více a pracovat lépe, musíte si také o to ve správnou chvíli říci. Může se vám někdy zdát, že už jste dosáhli všeho, co se dá a nic nového v aktuální práci vymyslet nejde. Není to pravda, podívejte se na věci i z trochu jiného úhlu a hned uvidíte další možnosti. Pokud vás někdo požádá o pomoc, neotáčejte se k němu zády. Konečně zmizí různé menší zdravotní neduhy, které vás už delší dobu trápily.

Jak poznáme KOZOROHA

Muž Kozoroh

Žena Kozoroh

Jaké utváří vztahy zrozenec Kozoroha s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – podle horoskopu byste měli být v prvních třech čtvrtinách května hodně opatrní. Zvláště pokud jde o kontakty s lidmi, kteří mají vliv na vaši práci a nebo mohou nějak ovlivnit vaše příjmy. Nesmíte zapomínat na to, že hodně lidí to s vámi nemyslí poctivě. Finanční situace se může změnit jen pod podmínkou, že budete mít odvahu i na menší riziko. Ve vztazích by situace měla být stabilní, jestliže vás v minulých měsících trápily nějaké hádky a spory, nyní by se vše mělo vysvětlit. Single, kteří chtějí svůj stav změnit, by měli být nejaktivnější na začátku máje.

Jak poznáme VODNÁŘE

Muž Vodnář

Žena Vodnář

Jaké utváří vztahy zrozenec Vodnáře s ostatními znameními?

 

Horoskop na květen 2016 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – najdete v sobě nečekané množství síly a energie, kterou budete moci věnovat zlepšení své pozice v zaměstnání a nebo nalezení lepšího pracovního místa či podnikatelské příležitosti. Zvláště ti, kteří pracují na sebe, budou květen považovat za velmi úspěšný měsíc a to nejen z finanční stránky. Dokážete inspirovat lidi kolem vás, takže by byla škoda, kdybyste toho nevyužili. Podle horoskopu se může ozvat nějaký menší zdravotní problém, který vás pronásleduje už delší dobu. Největší riziko je u lidí, kteří mají sedavou práci a dlouho koukají do obrazovky.

Jak poznáme RYBY

Muž Ryba

Žena Ryba

Jaké utváří vztahy zrozenec

Ryb s ostatními znameními?

 

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

http://www.esoterika.cz/

 

Vaše komentáře

Reklama