MERLINOVA MAGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA KVĚTEN 2016 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

 

BERAN (21.3. – 20.4.): (kosa-loď-dopis-hora-slunce)

Pro Berany bude květen měsícem ve znamení zpráv, korespondence, novinek, telefonátů, ale i povrchních citů, dokumentů, e-mailů či sms zpráv, neboť jejich dvorní kartou je „DOPIS“. Komunikovat budou na všech úrovních, ale také k nim budou přicházet zprávy jak pozitivní, tak i negativního dopadu, či se dočkají nějakého toho odmítnutí nebo náhlých a nečekaných novinek. Někteří Berani mohou doufat ve zprávy, na které dlouho čekají, a které jakoby stále nepřicházely. Nejen náhlé zprávy, ale i náhlé události nebo situace je mohou květnem provázet, opatrní by měli být také při cestách nebo cestování celkově, objevit se mohou náhle vytvořené překážky, ale také se může vyskytnout nějaká ta drobná nehoda, kolize nebo zpoždění. Překážek jako takových by se neměly obávat nebo se příliš vystavovat strachu, mohou tím lehce ztratit svoji sílu nebo se kvůli překážkám leknout. Setkávat se ale také budou s tvrdohlavostí, opatrní by měli být v manipulaci se vším, co je pod elektřinou nebo plynem. Nicméně taková období překážek budou jen dočasná, ke konci měsíce se jakoby vše srovná a i oni budou mít více síly tyto překážky překonat. Jakmile se kdykoliv ocitnout v čemkoliv, bude to pro ně mít pozitivní vývoj, i když průběh může vypadat jakkoliv složitě. Nejen květen je měsícem lásky, tu si mohou užívat plnými doušky, jen by měli být opatrní na flirtování, sms-kování či skrývanou nevěru, to vše by se totiž mohlo prozradit.

 

BÝK (21.4. – 21.5.): (kosa-rakev-květiny-srdce-ryby)

Pro Býky bude květen stejně jako duben měsícem ve znamení dámské společnosti, darů, pozorností, pozvání, setkání či seznámení, ale také určité koketérie, lichocení, štěstí, něžností, radosti i veselí, neboť jejich dvorní kartou jsou „KVĚTINY“. V tomto měsíci mohou opět počítat s nějakými pozváními, setkáními, ale také s významnými změnami, nicméně ale také s nepříjemnými návštěvami nebo překvapeními, které jim mohou přinést určitý šok, nicméně se také může stát, že z plánovaných setkání nebo pozvání nakonec sejde. V květnu ale budou po zásluze sklízet to, co v minulých měsících zaseli, a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Dorazit k nim můžete nějaký hodnotný materiální nebo finanční dárek, ale také se mohou těšit ze zamilovanosti nebo podlehnou flirtování. Láska je zasáhne nepřipravené buď jim přinese radost a hloubku nebo naopak možnost raněných citů či zbytečné žárlivosti, anebo u některých zrozenců dokonce ke starostem s láskou nebo u nich láska jakoby definitivně vyhasne. Přicházet k nim ale budou i varovné signály, které by neměli podceňovat, jejich pevná jistota, ve kterou věřili, se najednou může stát ze dne na den ohroženou, je tu u nich navíc i riziko nehody, úrazu nebo operace. Objevit se kolem mohou náhlé nepříjemné události nebo situace, může u nich docházet k drobným roztržkám, ale také k bolesti duše či není ani vyloučena ztráta peněz. Býci sami o sobě by neměli příliš lpět na financích, budou právě v této oblasti vystavováni nejrůznějším zkouškám.

 

BLÍŽENCI (22.5.- 21.6.): (květiny-srdce-kotva-jezdec-dítě)

Pro Blížence bude květen měsícem ve znamení nadějí, opory, stability, spojení, ale také povolání, práce, zaměstnání, rovnováhy, ale také nezdravé připoutanosti či citové závislosti, neboť jejich dvorní kartou je „KOTVA“. Nejen kolem zaměstnání se bude květen točit, projeví se i v lásce, ať už od nadějí na pevnější ukotvení v lásce až po citovou připoutanost, nové lásky i nové začátky u lásek, které se zdály být už vyhaslé. Stejně tak, ti kteří hledali nebo hledají nové uplatnění v práci mohou prožívat nové začátky v zaměstnáních nebo k nim nová zaměstnání budou přicházet, respektive tedy nové nabídky nebo možnosti. Ale i oni sami mohou k tomu přispět rozesíláním životopisů nebo nabídek. Květen pro ně bude jakoby měsícem znovuzrození a nových začátků, milých návštěv nebo pozvání, ale také hodnotných dárků, které ale nemusí být jen materiálního charakteru. Hýřit budou tvořivostí i kreativitou, ale i přesto se nebudou chtít jakoby odpoutávat od toho, na co jsou zvyklí. Dočkat se mohou i příjemných zpráv, zamilovaných rozhovorů nebo textovek, ale ozvat se jim může i někdo, koho již dlouho dobu neviděli nebo neslyšeli. Vnímat by měli ale vše kolem sebe, i rozhovory pro ně budou stěžejní, mohou totiž díky nim získat nějaké zprávy, jen tak schované mezi řečí. Již hned se začátkem měsíce budou jejich nové začátky na dosah. Měli by být proto ostražití, protože se mnohdy budou pohybovat blízko, pokud nebudou zaslepení mohou se jich chopit. V zaměstnáních se může prosvětlit pracovní klima, nebo budou Blíženci zjišťovat, že to co vlastně dělají, je něčím naplňuje. Celý květen je budou provázet citové záležitosti, přesto ale pro ně bude tento měsíc rychlejším a dynamičtějším.

 

RAK (22.6. – 22.7.): (srdce-kosa-dítě-dům-slunce)

Pro Raky bude květen měsícem ve znamení bezstarostnosti, naivity. Důvěřivosti, nestálosti a přelétavosti, ale také nových začátků, jemnosti, něžnosti nebo hravosti, neboť jejich dvorní kartou je „DÍTĚ“. Nová láska, nové pozitivní začátky, nové bydlení, radost, štěstí a spokojenost. Co víc by si mohli Raci přát. Tak jak bude vše rozkvétat kolem nich, budou rozkvétat i oni sami, ale i přesto se kolem nich mohou objevit malá nebezpečí nebo komplikace, či do jejich života zasáhnou náhlé a nečekané události nebo situace. I oni by měli být opatrní na vše co je pod elektrickým proudem, je tu nebezpečí úrazu, stejně tak jako se mohou objevit neřešené a zametené průšvihy související s bydlením. Buď budou řešit jeho financování, nebo jsou tu náhlá stěhování či možnost exekuce nebo výpovědi. Nicméně pokud ale chytnou vše pevně do svých rukou, mohou tyto situace zmírnit nebo zachránit, i tady se totiž rýsují dobré a šťastné konce. Ono totiž v předcházejících měsících něco opomíjeli a ono je to právě v květnu může dostihnout. Neplatí to ale na všechny Raky. Ti naopak v lásce díky své citlivosti mohou prožívat doslova žně, budou mít pro druhé velké srdce, budou se snadno zamilovávat, projevovat se u nich bude vášeň, náhlé nové lásky i začátky v ní, ale dosáhnout mohou i náhlého úspěchu. Ještě se vrátím k bydlení, tento měsíc také mohou padnout jejich důležitá rozhodnutí ohledně nových bydlení, ale do většiny stávajících se navrátí štěstí a spokojenost. Láska, láska a zase láska bude přicházet a Raci ji budou prožívat na maximum, zamilovat se mohou prakticky do čehokoliv nebo kohokoliv.

 

LEV (23.7. – 22.8.): (park-čápi-jetel-mraky-cesty)

Pro Lvy bude květen měsícem ve znamení spokojenosti, postupu, šťastného vývoje, flirtování, zábavy, štěstí, ale také proměnlivosti, povrchnosti v citech, harmonie, mizivých problémů, pohody, neboť jejich dvorní kartou je „JETEL“. Štěstí je prchlivé a Lvi se o tom právě v květnu budou moci jednoznačně přesvědčit. Na jednu stranu jim bude všechno procházet, dotknou se jich změny prakticky ve všech oblastech života, na druhou stranu ale také budou v souvislosti se štěstím čelit krátkodobým mrzutostem nebo projevům zkaleného štěstí. Jisté změny u nich budou trvalejší, jiné jejich životy jen proběhnou, nicméně se ale také dočkají štěstí v souvislosti s pozváními, které mohou přijít na poslední chvíli. Také se jich ale dotknou společenské změny, nebo sami jistými změnami projdou a změní ho i ke svému okolí. Nicméně většina změn bude pro ně pozitivních, šťastné návraty, šťastné lásky i pracovní úspěchy, to vše je bude provázet. Navíc jako jedno z mála znamení budou mít mnoho otevřených možností ve změnách nebo ke změnám, nicméně jisté změny mohou přinést i krátké nejasnosti nebo do poslední chvíle o změnách nebudou mít Lvi ani tušení. Jejich životní cesta se tímto měsícem začíná měnit, ale i oni sami budou vybídnuti ke změně vlastní cesty, protože právě od ní se pro ně budou odvíjet další měsíce. Krátkodobě se jim budou ukazovat ty nejvhodnější alternativy nebo východiska, budou moci tak čerpat z mnoha zdrojů možností. Opatrní by ale měli být na vlastní náladovost nebo citové výkyvy, i ty se mohou několikrát za květen projevit.

 

PANNA (23.8. – 22.9.): (kotva-ryby-srdce-sovy-lilie)

Pro Panny bude květen měsícem ve znamení lásky, citů a pocitů, srdečnosti, pravých lásek, ale i přechodných zamilování či flirtů, stejně tak jako i porozumění nebo hloubky, neboť jejich dvorní kartou je „SRDCE“. Nejen v láska, ale i zaměstnání či finance, hektičnost nebo stres i oblast rodiny se jich v květnu dotkne. V lásce mohou narážet na citovou připoutanost nebo závislost, ale také mohou prožívat v lásce hloubku i vášeň. Sem tam se mohou objevit tmavé mraky, ale také se Panny naučí pracovat srdcem. Finanční oblast bude úzce souviset se zaměstnáním, tak trochu mohou být vystavovány určité hektičnosti, stresu nebo napětí, ale to hlavně při nečekaných výdajích, přesto budou vždy vědět, jak přijít k penězům. V pracovní oblasti se projeví větší harmoničnost, ale také určitá emocionální rozrušení, napětí nebo rozruch kvůli práci. Projevit se nejvíce může v rodinných firmách nebo podnicích. V rodině se ale také hned vedle lásky mohou projevovat spory nebo napětí a to nejen kvůli ratolestem, nicméně ve hře se může objevit nebo započít, je přece květen i možnost skrývaných flirtů, nevěr nebo aférek. Nebudou to ale bezvýznamná témata, tady totiž může dojít k aférkám či nevěrám „od srdce“. Na druhou stranu jiné Panny mohou konečně začít prožívat tu pravou naplněnost láskou, budou méně kritické nejen k sobě, ale i ke druhým, budou řešit nákupy, investice ale i finanční záležitosti celkově, měly by si ale uvědomit, že peníze nejsou tím hlavním v životě, i když pro některé jsou důležité.

 

VÁHY (23.9. – 23.10.): (liška-rakev-slunce-hora-kotva)

Pro Váhy bude květen měsícem ve znamení vitality, síly, tvořivosti, blahobytu, výdělku, ale i pozitivity, velké lásky nebo sympatií, oslav, radovánek nebo veselosti, neboť jejich dvorní kartou je „SLUNCE“. Je tu ale jedno důležité „jenže!“ pro Váhy, i když jejich měsíc bude pozitivním, přesto se budou ale tváří v tvář více setkávat s pokrytectvím, falší, přetvářkou, energií vloženou do nesprávné činnosti (hrozba vyčerpání nebo vyhoření), ale stejně tak se budou setkávat i s překážkami, lží či odhalí kolem sebe nějakého vychytralého nepřítele. Je to nejen díky jejich vyvinutější intuicí oproti jiným znamením, ale i jejich vlastním nadhledem a pozorovatelskými schopnostmi. Neměli by se nechat zastrašit nebo vylekat překážkami, naopak si klidně mohou jakoby dopřát určité nucené pauzy, aby nebyla zbytečně odčerpávána nebo vysávána jejich životní síla. Je tu kolem nich i naděje na hlubší ukotvení, ale také drobnější problémy v zaměstnání nebo zjištění, že se nikam neposouvají či není kolem nich něco v pořádku. Nicméně, ne nadarmo se říká, že za horou již svítí slunce, takže se nakonec vše pro ně v dobré obrátí, konečná řešení mohou být pro Váhy víc pozitivně překvapivá, než budou očekávat. I když to tak vypadat nebude, šťastné konce je neminou, vše se obrátí v jejich prospěch, lež a faleš bude odhalena a po právu potrestána, vychytralí nepřátelé stejně nakonec dojedou na vlastní činy nebo kroky, pomluvy či lži.

 

ŠTÍR (24.10.- 22.11.): (rakev-kotva-hora-sovy-kosa)

Pro Štíry bude květen měsícem ve znamení odporu, nepřátelství, překážek, těžkostí, zábran, tvrdohlavosti, tuhosti, ale také nepohyblivosti, vysilujícího postupu, zabejčenosti či nepřístupnosti v citech, neboť jejich dvorní kartou je „HORA“. No co na to říct, že si to většinou Štíři způsobují sami? Pravděpodobně ano, i je mohou čekat občasná leknutí kvůli náhle vzniklým překážkám, ale také je mohou provázet častější bolesti hlavy či nervozní neklid. Stejně tak se ale mohou překážky dotýkat pracovní oblasti, i když tu jsou jisté naděje na zlepšení. Stejně tak jako Váhy i Štíři by si měli tak trochu dopřát určité nucené pauzy, ono jim totiž nic neuteče. Přicházet k nim ale budou varovné signály či náhlá překvapení, která je mohou do značné míry šokovat a to ne zrovna příjemně. Přinést to s sebou může i těžké starosti nebo problémy či mrzutosti většího rázu. I u Štírů hrozí při nerespektování možnost nehody, úrazu nebo operace, náhle mohou na světlo vylézt skrývané a přehlížené zdravotní obtíže. Stejně tak ale budou vystavováni i silným výkyvům nálad, agresivním rozhovorům nebo telefonátům, ale také nebezpečným překážkám. Nebude to pro ně jen tak jednoduché období, ale mohou ho zvládnout, naděje a víra je na jejich straně, i když oni nemohou za to, že jsou nejproblémovějším znamením zvěrokruhu. 🙂

 

STŘELEC (23.11. – 21.12.): (důtky-jetel-kotva-kniha-loď)

Pro Střelce bude květen stejně jako pro Blížence měsícem ve znamení nadějí, opory, stability, spojení, ale také povolání, práce, zaměstnání, rovnováhy, ale také nezdravé připoutanosti či citové závislosti, neboť jejich dvorní kartou je „KOTVA“. Střelců se květen nejvíce dotkne pracovní oblasti, jsou tu kolem nich jisté pracovní mrzutosti, ale i rozhovory, pro ty, kteří chtějí změnit zaměstnání nebo již vstoupili do stávajícího procesu jsou tu naopak úspěšné pracovní pohovory na nová přijímaná místa. Na druhou stranu ale také ke Střelcům může směřovat nová práce, pracovní úkoly či dokonce nové zaměstnání, o kterém ještě nemají ani tušení, pracovně mohou více na cestách, ale vlastně nejenom pracovně. Ostatně bude krásně, měsíc přeje lásce, takže proč nevyrazit na výlety, cestovat a poznávat a to nejen vlastní domovinu, ale třeba i zahraničí. Probouzet se bude i jejich skryté štěstí, které se naplno projeví v druhé polovině měsíce, ale obklopovat je bude radost, veselé rozhovory, spory kolem nich budou mizet, ale dohadovat se mohou třeba s přáteli, doma nebo s partnery o cíl cesty nebo výletů. Nicméně ale oni sami pro druhé budou v květnu působit více tajemně, tajemství jim budou sdělována, protože Střelci budou působit důvěryhodně nebo sami mohou někomu jistá tajemství svěřit. Podepisovat mohou důležité dokumenty nebo listiny, protože právě jejich podpis bude tím nejdůležitějším. Naplňovat a realizovat se naplno budou jejich vlastní sny, touhy a přání. Střelci mohou v tomto měsíci dosáhnout všeho, čeho budou chtít. Pamatovat by ale měli na to, aby z toho užitek pokud možno měli i ti, kterých se to bude dotýkat, ne jen jich samotných.

 

KOZOROH (22.12. – 20.1.): (ryby-strom-lilie-jetel-klíč)

Pro Kozorohy bude květen měsícem ve znamení rodiny, členů rodiny, ctnosti, intimity, ale i sexu, harmonie, upřímnosti k sobě samým či sexuální přitažlivosti, neboť jejich dvorní kartou je „LILIE“. Budou zjišťovat, že rodina je tím, co poskytuje oporu, řešit ale také budou nejen hloubku vzájemných vztahů, ale i finanční stránku či finance všeobecně. Přát jim bude štěstí i finanční hojnost, ale měli by si uvědomit, že vše je dočasné nebo pomíjivé, a že udržet si to vyžaduje značné úsilí i snahu. Objevit se mohou trhliny ve financích, protože právě Kozorozi penězům přikládají příliš velký význam v životě. Hledat ale také budou své vlastní životní štěstí i jistoty, opatrní by měli být na své pohlavní orgány nebo močové cesty či ledviny. Uvědomovat si budou, že právě zdraví se za peníze zrovna koupit nedá, více by měli do života zahrnout vitamíny, ale také mohou mít víru v to, že právě něco důležitého v jejich životech dobře dopadne se šťastným koncem. Ať už se bude jednat o partnerské, rodinné či mezilidské vztahy. Neměli by ale na druhou stranu příliš vsázet na jistoty, to by se jim mohlo později vymstít. Střízlivě a uvážlivě by měli posuzovat vzájemné vztahy, své role v životech druhých, ale těšit se mohou na blízkost rodinného krbu i vyjasňování ve vzájemných vazbách s ostatními členy rodiny. Potýkat se ale také budou s nemocí v rodině, která se jich citelně může dotknout. I přes svou tvrdou slupku jsou to veskrze citlivé bytosti, které ale svou citlivost příliš popírají. Na obzoru se může ale objevit i krátká aféra a to nejen milostná.

 

VODNÁŘ (21.1. – 20.2.): (ryby-medvěd-srdce-mraky-rakev)

Pro Vodnáře bude květen měsícem ve znamení lásky, citů a pocitů, srdečnosti, pravých lásek, ale i přechodných zamilování či flirtů, stejně tak jako i porozumění nebo hloubky, neboť jejich dvorní kartou je „SRDCE“. Řešit budou nejen hloubku lásky, ale také starosti s ní nebo v souvislosti s ní, pomalé zmírání citů či zkalené štěstí, ale také mnohá vyjasnění, kterým dlouho nechtěli uvěřit. Jejich duši se nebude dařit příliš dobře, ale nejvíce to může zasáhnout nezadané Vodnáře, marně mohou svou lásku vyhlížet. Pokud se k tomu připojí i nejasnosti ve financích, budou Vodnáři pod jistým tlakem. Pozor by si měli dávat na možnou ztrátu peněz, dotknout se jich ale také mohou i starosti jiných starších osob v jejich blízkosti, ať už se bude jednat o nějakou nemoc nebo nezvladatelnou situaci. Květen je sice měsícem lásky, ale Vodnáři ji bude tak trochu řešit z jiné stránky. Neměli by zapomenout, že pokud má přijít něco nového, to staré má být ukončeno. Připravit se ale mohou i na negativní medialitu své osoby nebo na nějaký prodělaný šok. Na druhou stranu ale mohou vyjít ze svých vlastních krizí či neúspěchů. Upevňovat a probouzet budou svou vlastní sílu, pozor by si měli dávat na případné dluhy a to jak z minulých období, tak i na ty, které si teprve mohou přinést do života. Vroucí srdce, pocity a city budou Vodnáře ovládat, do všeho se mohou vrhat srdcem, rozum naopak bude jakoby potlačován. Nicméně nemusí zoufat, pokud přijdou nepřehledné situace či problémy, budou jen dočasného charakteru. Po každém dešti totiž vždy vysvitne znovu slunce a ono občasné pročištění Vodnářům jen prospěje.

 

RYBY (21.2. -20.3.): (park-lilie-jezdec-pes-prsten)

Pro Ryby bude květen měsícem ve znamení zpráv, vzkazů, představ, novinek, rychlosti a dynamiky, pohybu, ale stejně tak i menších překvapení, činnosti, energičnosti, flirtování, neboť jejich dvorní kartou je „JEZDEC“. Očekávat mohou důležité zprávy i poselství, v myšlenkách budou u svých blízkých osob, partnerů nebo přátel, ale také mnohdy budou zápolit s vlastními myšlenkami, které se mohou dokola točit, jak v bludném kruhu. Uvážlivě by měli dávat nebo dostávat nabídky k sňatku, květen je k tomu nejpříhodnější, stejně tak mohou očekávat návštěvu od přátel nebo od někoho z rodiny, bude mít pro ně důležitý vzkaz. Měsíc ale také bude přát výletům či zábavě nebo sportování, rodinným příležitostem, svatbám nebo setkáním s přáteli. Prožít ale také Ryby mohou nenadálé sexuální dobrodružství s někým, kdo je jim velmi blízký a v květnu to mezi těmito dvěma může pěkně vygradovat. Pozor na zklamání. Nicméně témata se budou točit i kolem rodin či rodinných vztahů, silná pouta, citovost, okruh nejbližších. Ke slovu se ale také dostanou dokumenty nebo smlouvy jakéhokoliv charakteru, pozor na to, co podepisujete, milé Ryby. Upevňovat budete všechny možné vztahy, věnujte se více svým domácím mazlíčkům, ale také budete plnit jisté závazky či bude prověřována vaše vlastní spolehlivost. Společnost, spolčení, zábava, setkání, to vše jsou stěžejní události května, tak je nepromarněte, narazit totiž můžete na někoho velmi zajímavého a to především nezadané Ryby.

 

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Respektuji autor. Práva obrázků.

http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/ 

Autor článku: Merlin

Vaše komentáře

Reklama