ÚNAVA SE STÁLE VRACÍ

Mě to hned zaujalo a po přečtení toho článku jsem si řekla, že to budu určitě zkoušet, že to třeba bude řešením mého problému….což je únava. Trvá už někdy od února a stále se vrací. Přitom spím dost. Manžel mě dokonce dohnal k doktorovi, ale tam se mi spíš vysmáli o(((Udělali odběry krve, kde všechno dopadlo dobře a řekli mi, že je to jarní únava, ať si koupím vitamíny a víc odpočívám…..tečka, hotovo. Hrozně moc bych vás chtěla poprosit, zda byste se na můj problém mohla podívat. Myslíte, že by mi mohlo pomoci také udělat si kurz reiki a dobíjet se energií??Budu vám moc vděčná za odpověď.

Děkuji a přeji krásné letní dny o))

Dana

14.7.2011

Ahojíček Danko,

Díky za návštěvu stránek a jsi šikulka, že se pouštíš do spinování vody…na stránkách jsou ještě další různé rady a recepty a možnosti sebeléčby…třeba tě ještě z toho něco zaujme.

Danko, já jsem si tě nakreslila:

Máš krásnou první, čtvrtou a pátou čakru….ty se mi zakreslily do kytičky…baví tě pozemský život …hlavně rodina…srdíčko máš otevřené a dokážeš milovat, dokážeš lásku dát i si ji brát a taky dokážeš pohladil slovem a vyjádřit slova šetrně, s něhou a láskou….Problém a to největší, který ti způsobuje tvou únavu je ve druhé a třetí čakře. Druhá čakra…je chuť do života… ty jsi v něčem vyhořela… buď v práci, nebo ti už děti vyletěli z hnízda a ty se cítíš prázdná… něco takového tady je… cítíš v určitě oblasti prázdnotu…nemáš za čím jít, co by tě naplňovalo a byvilo a hnalo tě se zapálením dopředu. Tady je ten největší problém … najdi si něco co tě bude inspirovat a bavit, naplňovat a budeš mít nějaký cíl. Další problém je ve třetí čakře…ono to hodně souvisí s tou druhou…díky tomu, že ti chybí ta chuť a šťáva do života, tak se obviňuješ, jak jsi nemožná a nemáš se ráda…tvoje sebevědomí je velice malé…. Jsi krásná žena v nejlepších letech…. Jak se mít ráda… o tom je pár článků na stránkách…zkus se na to podívat, třeba tě to bude inspirovat… mě v tomto ohledu kdysi dávno hodně pomohla knížka Miluj svůj život…. Byla pro mě startovací knížkou…. Když si ji přečteš, myslím si, že ti taky hodně pomůže, na rozdíl od zasvěcení do reiki…. Reiki není to co by tě nastartovalo…. Neublíží ti ale ani v tomto ohledu současně nepomůže…takže si ho klidně můžeš udělat…ale neočekávej od toho, že budeš plná energie…. Energií se dobiješ činností, která tě bude bavit.

Měj se a směj se Danko…a dej o sobě vědět, jak se ti vede….držím ti palůšky, abys byla plná energie a chuti do života.

S láskou…tvá Zrzka

16.7.2011

Hezký den,

děkuji velice za rychlou odpověď……a musím říct, že je trefná!!!Nebaví mě moc moje práce, nijak mě nenaplňuje a i odměna za ní je pro mě demotivující. Nastoupila jsem sem, protože to mám kousíček od domova a můžu být brzo doma a s dětma.Jsem tu tři roky a právě kvůli dětem asi budu muset ještě vydržet.Dcera nastupuje do první třídy, syn do druhé a je zapotřebí s nimi ještě být. Bohužel manžel ráno odjede v půl šesté a vrací se v pět, takže je vyzvedávání zcela na mě a proto jsem tu tak trochu přikovaná. Úplně se hrozím toho, že se mi ten stav zase vrátí.Byla jsem úpně unavená, pořád se mi chtělo spát, klouby mě bolely jako při chřipce…..no fuj stav. Už jsem se viděla jak to je něco vážného o(((

Každopádně děkuju moc a budu se snažit si tu práci tak neošklivit o))jediné pozitivní je, že je tu celkem fajn pracovní kolektiv…..

Vodičku spinuju a i když to zcela nechápu voda je opravdu lahodnější!!!!!

Stránky si určitě pročtu a zkusíme se poohlédnout i po zmiňované knížce.

Mějte se moc hezky.Přeji krásné léto.Dana

19.7.2011

Hezký den Zuzko,

na tyhle stránky mi dala echo moje kolegyně dnes ráno, když jsme se bavily o spinování vody.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama