Zdá se mi, že nic nemá smysl

Možno je to ročným obdobím, ale prepadá ma nejaká depresia.. a zdá sa mi, že nič nemá zmysel v živote.. Zomrel mi dedko pred 2-ma týždňami, stále sa s tým neviem vyrovnať, vyčítam si, že som s ním predtým nebola… Nedokážem si tiež nájsť normálnu prácu, a zdá sa mi že aj vzťah uviazol na nejakom mŕtvom bode, že sa nikam neposúvame… Všetko sa to nejak kopí a neviem si s tým poradiť… Asi by som chcela byť malým dieťaťom, ktoré nič netrápi..:))

A teda chcela by som Vás poprosiť o odpoved pomocou tej AK,

ďakujem pekne Katka.

23.11.2010

Ahojíček Katko,

Mailík mi přišel jen jednou a já ti na něj už odepisovala, jen ve zkratce s tím, že mám před zkouškou a učím se a na dotazy začnu odpovídat od neděle. Je neděle a já se pouštím do práce. Ještě jsem ti psala, aby sis za tím pročetla některé články….nevím co sis všechno četla a tak tady píšu to co by ti mohlo pomoct.

– Pravda o polibku

– Pravda o sebevraždě

– Pravda o zklamání

– Vybité baterky aneb nedostatek energie

– Řeka života

– Síla myšlenky a neb teorie proč se nám něco plní a něco ne

No a tak bych mohla pokračovat. Zkus u nás pohledat a zkus pohledat i na jiných stránkách a taky bych ti mohla doporučit nějaké ty knížky, které mi pomohly taky kdysi…. Miluj svůj život, Tajemství, Síla přitažlivosti, Mnich, který prodal své ferrari atd.

Ale to by stačilo a teď se konečně mrkněme na tebe konkrétněji.

Podle čaker ses mi zakreslila takto:

Máš je všechny docela malinké, ale materiální čakra, to je ta první, tak ta je sice docela velká, ale je tak nějak zablokovaná….ne moc, ale jistý blok tam je. Druhá čakra a třetí, tak ty jsou úplně prťavoučké….druhá je chuť do života….a třetí je o sebelásce….. Katko, nějak jsi celá vyšťavená. Nevidíš své cíle a do budoucna hledíš prázdným pohledem a sebeláska…. Nemáš skoro žádné sebevědomí…. Nemáš na sobě nic, co bys viděla, za co by ses mohla mít ráda….a přitom je tam toho tolik, jen to teď nevidíš, protože to vidět nechceš….radši se budeš dál bičovat po zádech a ještě víc se vnitřně týrat. Srdíčkem, slovem a myšlenkama utíkáš kamsi do budoucna…. Něco řešíš, něco chceš, ale pořádně nevíš co chceš….je to docela zmatek….měníš slova, myšlení… Takže co s tím? Doporučuju zakotvit v přítomnosti. Víš Katko, minulost nezměníme, ale můžeme se z ní poučit, budoucnost máme ve svých rukou a řídíme si ji svými myšlenkami….a přítomnost….tu bychom si měli prožívat se vším všudy. Ty bolesti v nás – nás někam posouvají, jsou to pro nás zkoušky, které jsme si sami naplánovali. Občas padáme na kolena, ale to jen proto, abychom se mohli znovu zvednout a jít.  Za život se nám stane (někomu několikrát), že padneme na dno, ale to pomyslné dno pro nás znamená to, že se máme od čeho odrazit a vyplavat nad hladinu a zhluboka se nadechnout a nechat se unášet proudem řeky života. To co nám dnes připadá jako nespravedlivost od života, tak časem zjistíme, že to bylo přesně to, co jsme potřebovali, abychom byli tam kde jsme dnes. Nevím jestli na tebe nepíšu moc složitě, ale věřím, že z těchto písmenek pochopíš nejen ty, ale i ostatní, co si je budou číst. Katko, jak jsem už psala……nejdůležitější věty z těchto písmenek pro tebe jsou tyto  Doporučuju zakotvit v přítomnosti. Minulost nezměníme, ale můžeme se z ní poučit, budoucnost máme ve svých rukou a řídíme si ji svými myšlenkami….a přítomnost….tu bychom si měli prožívat se vším všudy.Žít teď a tady.

Neboj se milá Katuško, za každým mráčkem je sluníčko a za tím tvým je taky…. Věřím, že se na tebe brzy sluníčko usměje a život tě začne bavit tak jako kdysi…..

měj se a směj se a dej o sobě vědět, jak se ti vede a klidně se ještě ptej…. Tvá Zrzka

28.11.2010

Ahoj ďakujem za odpoveď,

sedí to hlavne s tým sebavedomím, ktoré mám nízke alebo až žiadne..:/

Budem sa snažiť to zmeniť, ale je ťažké nájsť len tú chuť akosi…

Ešte raz ďakujem.

29.11.2010

Vaše komentáře

Reklama