Test podle výběru mandaly

 

1. poslouchejte své sny:

Pokud jste přitahováni k této mandale, je pravděpodobně, že posledních několika nocí jste přijímali zprávy ve svých snech. Tyto zprávy mohou být ve formě kapacitou, čísel, slov nebo vizí. Ty jsou vedeny intuitivní v určitém směru, a proto, vaším hlavním úkolem je rozpoznat, naslouchat a dbát na svou intuici, je to váš jistý průvodce ke štěstí.

2. mandala hojnost:

Pokud jste přitahováni k této mandale, budete pravděpodobně zažívat proces budování prosperity a hojnosti, určitě se zhmotnia brzy. Vaším hlavním úkolem je pochopit a přijmout fakt, že s penězi je to jako v životě: Vaše přesvědčení staví vaši realitu. Když jste se rozhodli zhodnotit své přesvědčení o penězích, nechte transformovat některé z nich, automaticky
Se otevřou dveře do světa možností prosperity.

3. mandala lásky:

Pokud jste přitahováni k této mandale, budete pravděpodobně procházet dobou velkých změn ve svém životě. Tvoříte vesmír ze svých myšlenek a vaše činy už opustili negativitu a jste ochotni žít svůj život s vášní, radost a především s láskou. Vaším hlavním úkolem je pevně stát v této
Postoje a nadále vytrvale pokračovat na své cestě, vaše
Sny stanou skutečností.

4. mandala radosti:

Pokud jste přitahováni k této mandale, asi se začínáte cítit, optimističtější a nadšený. Mandaly radosti osvěžuje tělo i mysl, pomáhá odstranit obavy a stres. Vaším hlavním úkolem je, abyste převzali odpovědnost za své štěstí a snažili se, aby se staly vaším stálým společníkem. Pamatujte si, že kladný postoj nemůže vyřešit všechny problémy, ale určitě řešit problémy mnohem snadněji.

5. mandala harmonie:

Pokud jste přitahováni k této mandale, hledáte svobodu, mír a klid pro své smysly. Je pravděpodobné, že občas vaše myšlenky zablúdia ve spěchu každodenního života, a z tohoto důvodu, vaším hlavním úkolem je zažít chvíle klidu a rozjímania, můžete poslouchat a reagovat na svůj vnitřní hlas, který zná pravdu, to je cesta k vašemu štěstí a pohodě.

6. ochrana mandala:

Pokud jste přitahováni k této mandale, tak jste se pravděpodobně rozhodly opustit strach, pochybnosti a obavy (které vám brání v cestě za vašimi s námi), Správa jistotou, že vaše budoucnost je výsledek vašich činů. Vaším hlavním úkolem je pomoci sami sobě a věřte svému životu, protože tak odosielate jasné poselství světu, že jste ochotni vyjít vítězně a vesele za všech okolností, které mohou nastat.

barcelonalternativa.ES

Částečně přeloženo Bingem

Převzaté ze stránek  Ajurvedska obrazova kucharka / Ayurveda in Pictures 

 

 

Vaše komentáře

Reklama