Horoskop na 9. týden (23.2. až 1.3.)

 

 Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaNěkteré plány budete muset v průběhu týdne trochu upravit, jinak se vám nepodaří všechny pracovní povinnosti stihnout v termínu. Ale kromě této drobnosti vše v zaměstnání bude v pořádku. Možná to nebude láska na celý život, ale i tak můžete prožít pár krásných týdnů. Dejte si pozor na hlasivky, chrapot lečte v zárodku.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaVaše výsledky budou hodně záležet na tom, jestli se vám podaří vykouzlit úsměv na tváři a najít v sobě schopnost ke kompromisu. Když vyřešíte něčí spor, obě strany vám budou vděčné. Máte velké osobní kouzlo, i nenápadné mrknutí může zapůsobit na opačné pohlaví jako magnet. Bolí vás poslední dobou hlava? Může to být známka toho, že přetěžujete svůj zrak.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůV zaměstnání byste podle horoskopu měli opustit stereotypy a pokusit se dělat věci trochu jinak a nebo si je něčím zpříjemnit. V jiném případě se tento týden budete hodně nudit. Ve vztahu by to chtělo trochu více svobody pro obě strany. Neexistuje důvod k žárlivosti. Měli  byste pomalu rozhýbat svůj organismus, jaro se blíží a s ním je tu i konec zimního spánku.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaCtižádost není rozhodně nic špatného, jen se to nesmí přehánět a neměli byste při sebeprezentaci působit arogantně. To by přineslo opačné efekty. Lidé se mění, někdy má smysl v lásce vstoupit znovu do té samé řeky. Jen první krok musí být opatrný, jinak můžete uklouznout na kluzkých kamenech. Bez snídaně nebudete mít dostatek energie.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaTento týden je podle horoskopu velmi vhodný pro podepisování různých dlouhodobých smluv. Máte cit pro to, co se vám vyplatí. Hádka ve vztahu by měla postupně sama vyšumět, nemá smysl dělat ten první krok, vypadalo by to jako přiznání se k chybě. Pokles formy je důsledek jisté jarní únavy, přejde to samo.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyNěkdo, kdo vypadal jako nepřítel, vás tento týden příjemně překvapí a podá vám pomocnou ruku v naprosto nečekané situaci. V vztahu může udělat velký zmatek telefonát, email nebo SMS zpráva. Nezapomínejte si pravidelně protáhnout záda, bolesti od páteře mohou zapříčinit i nespavost.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahNečekejte na zázrak to, že se na vás znenadání usměje štěstí, dobré výsledky a vyšší příjmy budete mít jen díky usilovné práci. Nechte partnera, aby se trochu vypovídal, uleví se mu a jeho psychická pohoda pro vás znamená mnohem příjemnější domácnost. Nemá smysl hledat zdravotní problémy tam, kde nejsou.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraVyšší příjmy budou střídat vyšší výdaje. Raději si neplánujte nějaké větší nákupy, povinnosti vás k nim dotlačí samy. Ale vše by mělo být zvládnutelné bez půjček. Ve vztahu budete mít malý pocit nejistoty, ale do víkendu by se podle horoskopu všechno mělo vysvětlit. Snažte se nerozčilovat a vyhýbat stresu. Psychicky to bude náročné až do čtvrtka.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceV zaměstnání spěchejte pomalu. Každá věc má svůj čas, nemá smysl rozhazovat harmonogram a snažit se některé záležitosti urychlit. Jen tím riskujete zbytečnou chybu. I naprosto obyčejné pracovní setkání se může nenápadně proměnit na příjemné rande nebo malý flirt. Fyzická i psychická forma se budou postupně zlepšovat.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaBylo by užitečné trochu více v práci pozorovat a podívat se na to, jak dělají své povinnosti jiní. A pak se klidně těmi úspěšnými inspirujte. Nemá smysl stát na místě, zkoušejte i nové věci. Nízké sebevědomí drahé oblečení a doplňky nevyřeší, partnera můžete získat jen pokud si budete věřit. Předsevzetí týkající se zdraví se pokuste dodržet co nejpřesněji.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeHodně energie vám zabere vymýšlení nových plánů na nejbližší pracovní budoucnost. Možná budete muset i zaměstnání obětovat trochu volného času. Ale vyplatí se to. Toužíte po lásce. Podle horoskopu vaše tělo bude ve velmi slušné formě, jen občas můžete mít menší problémy s horší náladou.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyStále se vám zdá, že v práci to není ono? Zkuste konečně dořešit zanedbané povinnosti z minulých týdnů a uvidíte, jak vše funguje mnohem lépe a máte také více volného času. Partner by vás měl velmi mile překvapit. A jestli ho nemáte, kdo ví, možná se to nyní změní. Proměnlivé počasí vám nesmí znechutit fyzickou aktivitu. Procházky v přírodě to je to, co si vaše tělo žádá.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama