Astrologické rozbory zdarma

 

Osobní horoskop

Astrologie nezobrazuje nic více, než tendence. Člověk může ovládnout své hvězdy, pokud projeví svou vůli. Pokud se člověk rozhodne nechat se unášet proudem života, pak tendence uvedené v grafu narození v určitém okamžiku jeho života projeví svůj účinek. Jedna věc se v Nativním horoskopu nezobrazí a to je vůle jednotlivce a to jak se může vyvíjet. Otázka uplatnění svobodné vůle je zcela ponechána na člověku. Astrologie nás předem varuje a tak můžeme lépe zvládat situace v životě.

Co člověk zasel, to musí sklidit. Karmický zákon pracuje v harmonii s planetami. Zrození duše do fyzického těla se uskuteční v příhodnou dobu, kdy karmický zákon a planety mohou pracovat v harmonii.

Nezapomeňte, že tzv. dobré či zlé konfigurace v horoskopu nejsou výsledkem náhody, nebo štěstí, ale jsou výsledkem našich minulých činů – horoskop zobrazuje, co jsme si přinesli z minulého života a co bychom měli zvládnout v tomto. Co nám schází v současném životě, lze získat v budoucnosti tím, že se ujmeme určitého úkolu. Hvězdy apelují, ale ne nutí. Tak, jako řekl Goethe : Z každé síly, která svazuje tento svět, se člověk osvobodí, když získá sebeovládání.

 

 

Nativní horoskop (Osobní horoskop) s výkladem zahrnuje:

Váš Ascendent, Planety ve znameních, Planety v astrologických domech, Aspekty planet

Odkaz na horoskop

(klikni na obrázek) 


Tranzitní horoskop

Tranzitní horoskop vypočítá postavení planet pro určitý den s ohledem k vašemu nativnímu horoskopu. Jedná se o horoskop přesnější a individuálnější, než klasické horoskopy vycházející jen ze znamení zvěrokruhu.

 

Tranzitní horoskop pro dnešní den

(klikni na obrázek)

Tranzitní horoskop pro jakýkoliv den

(klikni na obrázek)Zdroj: http://www.superko.com/

 

 


Jak to, že je zdarma? To bude zase nějaká reklama, nebo jiná fligna.... tohle vám asi běží v hlavě, při přečtení nadpisu :). Nemusíte se obávat.... Stačí vyplnit potřebné údaje, do příslušných kolonek a pak si počkat než program data zpracuje a pošle vám během chvilky odpověď.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama