NOVOROČNÍ PŘÁNÍ

A já bych Vám chtěla popřát…

Je toho moc, co všechno bych Vám chtěla přát a dá se to napsat jen třemi slovy….„

 

Přeji Vám DOBRO“ 

silvestr

 

Rozlučte se se starým rokem a přivítejte

NOVÝ ROK 2012

Kdo mě, ale už tak trošku přes písmenka zná…ví, že to není můj styl…. A tak se malinko rozepíšu co všechno Vám přeju do toho NOVÉHO ROKU.

„Přeju Vám všem…..s kapkou humoru“

 

Hodně štěstí, zdraví, lásky, sexuálních prožitků, spokojenosti jak v pracovním, tak osobním i duchovním životě…přeju vám, ať se vám splní vaše touhy, tajné sny a přání a ať máte kolem sebe spoustu fajn lidiček …..a ještě vám  přeju…..

velký kýbl …………..

náhled obrázku

na nervy, abyste zvládly všechny situace, které se vynoří

super žehličku……….

náhled obrázku

na průšvihy, které se občas vyskytnou

dřeváky z lipového dřeva……

dřeváky

aby vám to v životě klapalo

„Přeju vám ze srdce…… s dávkou filozofie a vážnosti“

Ještě než odbije půlnoc, ohlédněte se za rokem (i těmi předešlými), který právě končí….  s láskou a kapičkou zdravé sebekritiky zhodnoťte, co se vám podařilo a co ne a v tom co se vám podařilo pokračujte dál…. co nebylo podle vašich představ a přání, z toho se poučte…..a zkuste to jinak. Všechno co se vám stalo, to mělo svůj smysl i význam….nic se neděje jen tak….ani náhodou.

Až odbije půlnoc… udělejte pomyslnou čáru za tím vším, co už prošlo, co už bylo…už na tom nic nezměníte, jen se z toho máte šanci poučit…..

Přeju vám ze srdce, abyste se starým rokem a roky předešlými, za pomyslnou čarou zanechali své boly, křivdy, zrady, podrazy, lži….. a začali žít nový život v NOVÉM ROCE…. s otevřeným srdíčkem, smíchem, s chutí do života, s radostí a optimismem.

Přeju vám, abyste v době, kdy se ještě ohlédnete za svou minulostí….abyste se ohlíželi už jen  za okamžiky, které vám přinesly radost a smích.

Přeju vám….abyste v době, kdy vykročíte do NOVÉHO ROKU 2012   se na své cestě dívali pozorně, kam šlapete…..protože to je pro PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK důležité…. Abyste viděli své cíle…. SVOU BUDOUCNOST a šli za svými sny, pro které je třeba občas i něco udělat….

Přeju vám, když budete hledět v dál…abyste stále byli pozorní na kroky přítomné, abyste nepřehlédly odbočky a místa pro zastavení k odpočinku a také abyste nepřehlédli znamení, které od našich ochránců dostáváme.

Přeju vám,  když klopýtnete a nebo upadnete….abyste se co nejdřív dokázali zvednout, ze své chyby poučit a dál kráčet po té své cestičce životem…..

 

Přeju nám všem, abychom ROK 2012, prožili v přítomnosti, s láskou, porozumění, pokorou a úctou ke všem i k sobě samým……..

přeju nám DOBRO.

 

 

Mějte se a smějte se a těším se na Vás i na další nové čtenáře v příštím roce 2012….

A všem kteří jste poslali NOVOROČNÍ  přáníčka za ně  moc děkuju

A vám ostatním za vaši přízeň.

 

S láskou vaše Zrzka

31.12.2011


STARÝ ROK  odpočítává své poslední hodiny a jak už to v životě bývá na každém konci je nový začátek a tak až vyprší poslední sekunda tohoto roku… přivítáme NOVÝ ROK …rok 2012….

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama