HMOTA NÁS NECHCE PUSTIT K SOBĚ

Když jsem četla tvé odpovědi na dotazy, napadlo mne, že Tě poprosím, jestli se můžeš podívat na moji situaci. Pokusím se být stručná… .
Potkala jsem před lety muže, se kterým jsem zažila takový soulad jako s nikým jiným, splynutí, naše energie proudily jako synergie – až nás to oba udivovalo, věděli jsme o sobě i beze slov, i na dálku. Jenže v momentě, kdy to vypadalo, že budeme spolu, vynořily se z jeho strany potíže s penězi, s prací, najednou se to zadrhlo… takže jsme chtě-nechtě šli každý životem zvláštˇ, a zároveň ani jeden nebyli schopni zakotvit v jiném vztahu, protože tím, co jsme zažili – totiž vědomí, to že takové přirozené soubytí mezi mužem a ženou existuje – tím se jakási pomyslná laťka vyhoupla dost vysoko. Přesto nás „náhoda“ opakovaně svedla k sobě, tentokrát potřetí. A scénář se opakuje – opět zádrhele v hmotě. Neumím porozumět tomu poselství shora, že nám ukázali, jak jsme si blízcí (jako bychom byli dvojčata) a zároveň nás to k sobě „nechce pustit“ v hmotném světě k sobě.
Budu vděčná za každý Tvůj postřeh a myšlenku – co mi uniká, co nevidím, co dělám jinak, co je v pozadí? 

Přeji sluníčkový den,
Hanka

15.6.2011

Ahojíček Hani,

Děkuji za tvou návštěvu na stránky a za hřejivé písmenka…. A taky za důvěru se kterou se na mě obracíš.

Haničko…. V tom vašem problému je zakopaný pes v minulém životě, který se mi zakreslil. Tenkrát jste byli spolu … a taky se milovali… jenže zlaťáky, kterých jste tenkrát měli habakuk…vás rozdělily… tenkrát jste měli všechno….lásku a zlaťáky a neuměli jste si toho vážit… rozešli jste se ve zlém… a pak ve vzpomínkách jste si uvědomili, že dokud jste neměli to bohatství, že jste měli lásku… a tak jste si přichystali tam nahoře, když jste hongali nožkama na obláčku, že se potkáte…a že vaši lásku si před zlaťáky uchráníte…. Radši dluhy a lásku, než bohatství a bez lásky… je to pro vás zkouška …kterou jste si sami naplánovali. Společnými silami i ty dluhy zamáznete… bude vám spolu teploučko…láska a opora jeden v druhého… vám pomůže …. V kresbě jste se mi zakreslili do krásné spirály, ze které se pak přes vás zakreslilo trojité srdíčko….už třetí život spolu žijete a tak vám přeji, abyste to tentokrát dotáhli do samého konce… krásného konce….držím vám palůšky…

Měj se a směj se Hani… a nedej se…nedejte se oba…nedejte svou lásku…je výjimečná a silná. Budu ráda, když se zase někdy ozveš, jak to zvládáte….

S láskou….tvá Zrzka

19.6.2011

Ahoj Zuzko,

moc děkuji za odpověď. Přítel mi právě psal, že všera dostal od svého dlužníka nazpět část peněz, ale ještě ten večer mi na nádraží ukradli tašku s penězi i věcmi. Zkouška pokračuje…;).

Děkuji moc za Tvoje slova i vize, uvidím, jak to budeme zvládat…;-). Dám vědět,

papa Hanka

20.6.2011

Vaše komentáře

Reklama