Způsob, kterým stisknete pěst, říká hodně o tom, jaká jste osobnost

 

Platí to i o způsobu, kterým svíráme pěsti. Vyzkoušejte tento jednoduchý a velmi pravdivý test. Stačí jen stisknout pěst a najít patřičnou variantu odpovědi.

 

1 — Jste skutečný altruista.

Jste ochotni pomáhat jiným i tehdy, je-li to pro vás spojeno s jistým nepohodlím. Stále hledáte nové znalosti, nové dojmy. Jste neobyčejně energičtí a poněkud netrpěliví. Lidé jako vy bývají označováni za dobrodruhy a odvážlivce. Zároveň ale nikoho ani nenapadne, jak často býváte právě vy neklidní, jak často byste sami přivítali pomoc a ochranu. Je pro vás životně důležité uznání a přijetí, neboť nezřídka narazíte na lidi zneužívající vaší laskavosti. Pevné vnitřní zásady vám však nedovolují podlehnout znechucení a mávnout rukou nade vším a nade všemi. Dál pomáháte těm, kteří to potřebují – snad jste jen trochu obezřetnější.

 

2 — Jste skutečně tvůrčí osobnost.

Jste společenští, přitahujete k sobě lidi nejrůznějšího druhu. Přátelé vás mají rádi pro vaši upřímnost a břitký rozum. Jste sebejistí, máte silně rozvinut pocit vlastní důstojnosti. Jste vytrvalí a obratní, což z vás dělá jak přirozeného vůdce mezi přáteli, tak dobrého vedoucího v pracovním prostředí. Často vám však v přijetí odvážných rozhodnutí brání neustálá obava z nezdaru, neboť ten by se silně dotkl vaší samolibosti. Potřebujete pochvalu a potvrzení oprávněnosti svého konání. To není jistě nic špatného. Hlavně si nepřestávejte věřit, i když vám zrovna nikdo neříká, jak jste dobří. Je přece docela možné, že jste se ocitli mezi lidmi, kteří vám vaše úspěchy zkrátka závidí.

 

3 — Jste neuvěřitelně okouzlující člověk.

Jste vtipný a výmluvný, i když poněkud ostýchavý, což vám brání tyto své vlohy naplno projevit. Mnozí lidé vás proto mají tak trochu za nemluvu a člověka, který se společnosti spíše vyhýbá. Jste bystrý, vnímavý, pedantický a někdy toho od sebe chcete příliš, což vás zbytečně zneklidňuje. Snažíte se, aby nic nenarušilo vaši vnitřní harmonii. Vaši blízcí se s vámi cítí velmi dobře. Někdy je vám dost smutno při pomyšlení, že nedokážete snadno navazovat vztahy, lehko zapadnout do každého kolektivu a být duší společnosti. Neberte si to ale k srdci, stačí ukázat lidem trochu přívětivější tvář a půjdou za vámi i ti, kdo z vás dřív měli respekt.

 Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vyzkoušeli jsme už hodně způsobů, jak nahlédnout do vlastního nitra. To hlavní, co za nás promlouvá, je tělo. Naše návyky, grimasy… tělesné pohyby i mimika nás odhalují.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama