Horoskop na 22 týden 2015 (25.5. až 31.5.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – tento týden je vhodný pro změnu zaměstnání, také vás může čekat povýšení či přeřazení na zajímavější pozici v té stávající. Objeví se menší finanční problémy, ale vše byste měli zvládnout. Partner bude zbytečně hádavý, na rýpance nemá smysl reagovat. Beranům, co jsou single, se blýská na lepší časy. Na zdraví byste si neměli stěžovat.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – profesionalita a moudrý přístup k povinnostem bude nadřízenými patřičně oceněna. Kolektiv v zaměstnání by vám měl podat v nějaké složitější situaci pomocnou ruku. Láska někdy opravdu prochází žaludkem, příjemná večeře či netradiční pracovní oběd mohou udělat zázraky. Tento týden bude trochu náročnější pro astmatiky.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – některé pracovní situace vás mohou rozčílit a nebo vyvolat jistý pocit znechucenosti. Pokuste se zatnout zuby a reagovat až s chladnou hlavou. Podle horoskopu přichází skvělý týden pro rande či malý flirt a nebo krásnou romantickou procházku. Chcete hubnout? Bez počítání kalorií to bohužel nepůjde.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – pokud podnikáte a nebo vaše zaměstnání je zaměřeno na obchod, čekejte úspěšný týden, kdy vám práce půjde hezky od ruky. Pozor na nečekané rodinné výdaje. Pokud se vám někdo líbí, nemá smysl postávat a čekat. Klidně udělejte první krok. Zaměřte se na čerstvou jarní zeleninu, tělo ji potřebuje.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – podle horoskopu tento týden budete muset více bojovat, pokud chcete dosáhnout úspěchu. Samo nic nepřijde, jen tvrdá a pilná práce přinese efekty. Nebojte se probrat s partnerem některá ožehavá témata, pročistí to atmosféru. Rozcvička po ránu protáhne tělo a osvěží mysl.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – buďte hodně pozorní, tento týden se také hodně vyplatí, když se jiným budete pečlivě dívat na prsty a kontrolovat co kdy dělají. Nemá smysl pykat za cizí chyby a přešlapy. Láska se může objevit i v naprosto nečekané situaci a v místě, které si s romantikou vůbec nespojujeme. O víkendu váš organismus bude potřebovat více odpočinku.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – chcete mít pracovně nudný týden? Dělejte jen své povinnosti. Chcete více práce ale také více zajímavých zážitků a možná i více peněz? Věnujte vašemu povolání i trochu volného času. Budete přitahovat opačné pohlaví, dá se toho snadno využít. Vyhýbejte s průvanům, chraňte si krk.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – pověst máme jen jednu, nemá smysl si ji různými hloupými intrikami ničit. Finanční situace by se měla zlepšit, ale na zázraky ještě nečekejte. Nemá smysl se po hlavě vrhat do různých romantických dobrodružství, tento týden byste měli postupovat raději dost opatrně. Omezte trochu konzumaci bílé mouky a cukru.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – čeká vás hodně povinností, také budete muset řešit nějaké personální záležitosti a nebo vymýšlet nový přístup k problematickým zákazníkům. Musíte vydržet, příští týden bude lepší. Single se mohou začít rozhlížet kolem sebe, náhodná známost se může přerodit na něco většího a krásnějšího. V partnerských vztazích se řiďte tím, co vidíte, drby neposlouchejte. Vaše zuby by vyžadovaly trochu více péče.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – každou větší investici si pořádně promyslete, finanční zázemí máte, ale nemá smysl vydávat více, než je opravdu třeba. Budete mít zajímavé nápady. Ve vztahu vás čeká dost nuda, ale neměli byste partnera zanedbávat. Nálada i forma bude lepší než obvykle.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – neměli byste podceňovat úřední záležitosti, také si dejte pozor při podepisování jakýchkoliv papírů. Vše byste měli pečlivě pročíst, pokud možno si vezměte k ruce odborníka. Máte možnost poznat velmi zajímavé lidi, láska z toho možná nebude, ale přátelství je někdy tím prvním krokem. Hlídejte si, jak sedíte u pracovního stolu, mnoho problémů způsobuje páteř.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – jestli podnikáte, neměli byste zapomínat na reklamu. Kvalita je důležitá, ale bez propagace úspěch nedosáhnete. To se týká i zaměstnanců, měli by umět svou činnost prodat. Pokud lásku nebudete hledat s větší odvahou, nic se nezmění. Podle horoskopu to v partnerských vztazích tento týden bude opravdu krásné. Masáž by vám udělala dobře, pozitivní efekty přinese také plavání či nordic walking.

 

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama