Co mohou ruce prozradit o vašem charakteru

 

1. Dlouhé a pravoúhlé

Máte-li nehty dlouhé a pravoúhlé, jste nejspíš velmi společenský člověk, který kromě všeho ostatního vládne bystrým rozumem. Potěší vás každý nový známý, každá nová zkušenost a stále se snažíte rozšířit svůj rozhled. V práci je vaším hlavním pravidlem „Třikrát měř a jednou řež“. Otázku zkoumáte ze všech stran a přijímáte optimální řešení. Hlavní pro vás je všechno důkladně promyslet do nejmenších podrobností.

2. Široké a ploché

Jste člověk jasného rozumu. Zkoumáte všechny a všechno. Než promluvíte, přemýšlíte, lidé vás často žádají o radu a váš názor vždycky pozorně vyslechnou. Vyznáte se dobře v lidské povaze a na váš instinkt je možné se spolehnout. Rád tvoříte něco nového. Víte, že vynaložená práce se vždycky nakonec vyplatí. Zajímá vás především praktičnost a užitečnost, proto rád vymýšlíte vtipná řešení náročných problémů.

3. Krátké a okrouhlé

Velmi pravděpodobně jste energický, tvůrčí člověk velkého (i když možná skrytého) talentu. Vyzařuje z vás radost a optimismus, proto se s vámi lidé rádi stýkají. Když získáte přítele, jste mu věrný po celý život. Vždycky děláte všechno, abyste ochránil ty, které máte rád. Existuje několik věcí, které milujete ze všeho nejvíc. Je ve vás skryt duch dobrodruha a jestliže vás něco jednou uchvátilo, půjdete za tím, dokud nedosáhnete cíle. Někdo by snad řekl, že jste poněkud tvrdohlavý, ale vy víte, co chcete!

4. Nerovné a krátké

Jsou možná křivé proto, že si je ustavičně koušete..? Pak jste nejspíš člověk velmi citlivý a všímavý. Velmi si ceníte vztahů, které s lidmi máte, a jste velmi opatrní pokud jde o nové přátele. O lidech jako vy se říkává: „Tichá voda břehy mele“. Můžete vypadat zcela vyrovnaně, ale uvnitř může zuřit emoční bouře. Vaši přátelé vědí, že od vás vždycky uslyší pravdu, i kdyby byla velmi nepříjemná.

5. Silné, pravoúhlé

Jste velmi pracovitý člověk. Rozený vůdce, přistupující k věcem s veškerou zodpovědností. Svěřují vám důležitá jednání, protože každý ví, že je na vás spolehnutí. Když něco děláte, děláte to správně. Nejste jenom zarytý dříč. Jste také hodně veselý člověk. Vždycky jste pro nějaké setkání ve veselé společnosti.

6. Trojúhelníkovité

Jste člověk odvážný a rozhodný, vždycky víte, co chcete. Jakéhokoli úkolu se chápete s velkým zápalem. Řídíte se heslem: „Pracuj zlehka, nedři se zbytečně“, protože si důkladně promyslíte každé rozhodnutí ještě dřív, než začnete jednat. Když se dáte do práce úporně, vždycky se to vyplatí a výsledky jsou velkolepé.

7. Oválné a dlouhé

Oválný tvar nehtů ukazuje na velmi tvůrčího člověka. Máte dobrou představivost a rád se obklopujete krásnými věcmi. Lidé k vám tíhnou, zvláště zmítá-li jejich duší oceán emocí. Ve vašem tichém a klidném přístavu si rádi vydechnou. Existuje názor, že si toho na sebe nakládáte příliš mnoho, avšak právě v úplném ponoření do práce jste šťasten, zvláště když vaše práce přináší užitek ostatním.

8. Neobvyklá kůžička kolem nehtu

Znamená, že jste velmi výrazný člověk, vyhýbající se slovu „obyčejný“ jako nějakému moru. Vždycky hledáte nestandardní řešení. Vaším heslem je „Když pracovat, tak naplno, když odpočívat, tak úplně!“ Všechno si umíte užít a cokoli, čím se zabýváte, nepůsobí nudně.

PS: Pamatujte, že každý člověk je sám o sobě unikátem hodným nadšení a toto je jenom milý pokus o klasifikaci…

 

 Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

 

Je to jednoduché. Podívejte se na své nehty a určete jejich tvar za pomoci obrázku dole. Pokud svůj typ nemůžete najít, zvolte takový, který se mu nejvíce podobá.

 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama