DÍKY TVÝM STRÁNKÁM SE ROZJELO -NĚCO

co mě vymrštilo hodně dopředu..chvilkama si připadám že cestuji jinými dimenzemi ,Světy či co a rada jak se spojit s Andělíčkem strážným je prostě k nezaplacení..a další a další..Občas totiž moc nevím co se se mnou dějě.Víš…před pár lety jsem skončila s drogama a moje psyché je tak trochu pomotaná. )) Mám krásného synka o kterého se starám decafto sama,pokud nepočítám mojí mamku která mi tak trochu pomáhá.Pořád tak hledám cestu,po které mám vlastně jít.Jsem ve znamení Vodnáře a občas je toho na mě moc.Abych ale dlouho nechodila kolem horké kaše.Je to kousek přes měsíc,co jsem se dala dohromady se svým nynějším přítelem.Jsem do něj zamilovaná -je be znamení Ryb,ale pořád je něco,co mi v našem vztahu nesedí.Asi je to tím,že mám děcko a ani bych se nebránila dalšímu.On o tom nechce ani slyšet (vím,že je na to brzo,ale…).Taky je to spíš domácí pecivál,já zase hrozně akční a plná energie.Někdy je mi s ním fajn,jindy je to hrozné a plné bolesti.Taky jsem z drogového období dost zadlužená,Shánim si práci,které na malém městě moc není.Vlastně se nejraději věnuji toulání se po hvězdách,rebelii a teď jsem přišla na chuť něčemu,s čím už jsem se setkala porvé před mnoha lety-revolučním a evolučním změnám.Jsem připravená bojovat za náš lepší Svět a nové zítřky?A dělám to vůbec správně ?Jaká že cesta je pro mě ta správná?A co moje hlava ?Nejsem z toho všeho už blázen?A v neposlední řadě…co já a Otta?.Zrzko moc Tě prosím,podívej se pomocí AK-co se kolem mne děje.Jsem Ti moc vděčná za Tvou odpověď,na kterou se moc těším.Snad jsi mne trochu pochopila a já snad napsala všechno,tak jak jsem chtěla….

S Láskou Tě zdraví

Zdeňka

4.9.2011

Ahojíček Zdeni,

Díky za tvoje písmenka a otevřenost s jakou se na mě obracíš…..fakt si toho vážím a cítím tady od tebe, že to jde ze srdíčka a tak i z mého do toho tvého půjdou moje písmenka.

Zdeni…ty jsi ale číslo a byla jsi :o)…ale všechno bylo je a bude tak jak být má. Tím čím sis prošla jsi si zkrátka měla projít a jsem moc ráda, že ses ze závislosti dostala…jasné…jsou tam ještě dozvuky a ty sama víš, že nepíšu jen o těch dluzích…ale i tak máš hezky nakročeno. Zkouškou sis prošla a teď ses vydala na cestičku v hledání svých pravd…tož je hledej :o) a snad i nacházej na stránkách MOJE-PRAVDY.

Takže jsem si nejdříc nakreslila tebe a přítele….a pak tebe samotnou, ale začnu tebou…tím druhým obrázkem….pak líp pochopíš proč ti do života vstoupil teď na nějaký čas tento peciválek :o)

Kresba AK na tvou osobu….co se kolem tebe a s tebou děje.

Zakreslila jsi se mi se strašně moc otevřeným duchovnem – sedmou čakrou…. s vírou, v to co věříš… a pak malinká první čakra…ostatní čakry se nezakreslily… nebyly třeba…protože toto je pro mě jasná odpověď na to co se s tebou děje. Sama píšeš….jak v tom lítáš :o)…. Vidíš tu podobnost s drogama? Lítá, ujíždí na drogách :o) a teď malinko odbočím…. abys to ty i ostatní líp pochopili jak to myslím.

Když jsem rozjela na stránkách EXPERIMENT NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT…tak jedna z účastnic Anička… si se mnou začala psát a tak nějak jsme se sblížili…na tom nic není…to je normální…. Tak nějak se s těch svých problémů začala dostávat…a její okolí si toho začalo všímat…a někteří ji začali podezřívat, že ujíždí na marišce :o)…..tak všem co měli toto podezření, tak říkala a ještě asi říká…že neujíždí na Marišce, ale na Zrzce :o). (Aničko, věřím, že toto napráskání ti nevadí :o) ).

Co tím chci ale říct…. To  duchovno do kterého jsi zabředla, ti vyplnilo místo v tobě…které zůstalo prázdné po drogách na kterých jsi ujížděla ty…místo toho tam teď máš duchovno, věci mezi nebem a zemí…. Věř, že je to rozhodně levnější záležitost než drogy, a taky míň škodlivé….ikdyž….je tu velké ALE…a to tehdy…. Kdy člověk začne být fanatikem a přestane žít obyčejný pozemský život… to už tak zdravé není…a pak to kolikrát řeší Chocholoušek :o). Zdeni… u tebe se zakreslila velká ale fakt hodně velká sedmá čakra a malinkatá první… jsi šíleně nadšená tím co objevuješ…ale pozor… aby neulítla. Stůj nohama na zemi a hlavu měj v oblacích…to je ideální stav …propojení. Nezapomínej žít obyčejný život…. A to je přesně to… v čem ti pomáhá ten tvůj pecivál….

Takže mrkněme na to, jak jste se mi zakreslili vy dva spolu:

Zakreslili jste se mi oba v těsné blízkosti, což je dobře.

První čakra … u tebe je malinko bloklá… ale nic to není…jen to mluví o tom pozemském problému kterým sis prošla a ještě v sobě zpracováváš. On má velkou tuto čakru…ale uvnitř prázdnou…on je fakt ten domácí peciválek…ale není to vyloženě týpek, který by žil pro rodinu…staral se oni, vymýšlel společné aktivity…když jsem u něj kreslila tuto čakru…tak mi hned hlavou šla myšlenka… že to není zatím vhodný partner pro miminko…a pro tebe jako muž do budoucna….ale teď je to přesně ten koho vedle sebe potřebuješ…. Každý partner je pro nás v jistou dobu tím pravým.

Druhá čakra chuť do vztahu a taky se jí říká sexuální… ty ji máš tady malou…tobě se v současné době v tom vztahu už ani moc být nechce..odráží se to i v tom milování… není to podle tvých představ. On ji má o něco větší…chuť zůstat v tomto vztahu takový jaký je mu docela vyhovuje..přestože by toho tady asi chtěl spoustu změnit… je při milování na tebe nežný, ale ty bys spíš potřebovala cítit jeho chlapskou sílu… pevný stisk..ale co ti to tady budu popisovat…sama to víš nejlíp :o).

Třetí čakra…role v tomto vztahu… tady je to OK…oba si v té roli sedíte a vyhovuje vám

Čtvrtá čakra…srdíčka…tak ty jsou u vás obou veliká… jde vidět, že jste na začátku a fakt jste do sebe zamilovaní a cítíte lásku, tak jak se cítit má.

Pátá čakra….. komunikace… ty to máš asi takto… co na srdci to na jazyku…on… je plný slov…a mele a mele… ale chvilkama mu nerozumíš…protože v té záplavě slov které říká…se chvilkama ztrácíš..

Šestá čakra…tu máte taky stejnou…docela velikou…ale trošku je v ní blok…a tak chvilkama nevíte co od sebe čekat….ale to se nediv…jste spolu chvilku…

Sedmá čakra….Vaše myšlenky jsou společné…myslíte na sebe a společně i přemýšlíte nad vašimi dalšími dny.

Takže Zdeni…je ti to jasné? Proč máš doma toho peciválka? Víš, to co jsem ti o vás napsala…to je teď …dnes , kdy to kreslím….ono jestli spolu budete nějaký čas…čas potřebný pro vás oba….protože teď jste pro sebe těma pravýma… tak časem se i ty čakry budou měnit… i ta první se může změnit..vlastně všechny.

Měj se a směj se Zdeničko a věř, že jsi na správné cestě… své teorie z duchovna praktikuj do běžného života…. A bude to tak jak jsem psala…hlava v oblacích…nohy na zemi.

S láskou …. Tvá fanynka… Zrzka (fanynka v tom, že jsi se dostala ze sraček…jsi šikulka a patří ti můj obdiv).

7.9.2011

Milá Zrzko,

mockrát Ti děkuji za Tvá slova uznání i za Tvou odpověď.

Ano máš pravdu, věci se mění .. a vlastně už dnes ,je  všechno jinak.Jsem moc ráda za to, co jsi napsala… vlastně jsem se dozvěděla to,jak to opravdu je ..  bylo a má být.Mě nezbývá nic jiného,než držet halvu nad hladinou.. tak ,jak jsem to dělala doteď..:)))

A Tobě přeji, aby jsi byla v životě šťastná , protože všechno, co děláš má svůj smysl..Stejně tak já , a i ostatní lidičky,kteří si tohle třeba přečtou.Drž mi prosím palečky,stejně jako je držím já – pro všechny dobré duše na téhle planetě a i mimo ní…

Ještě jednou děkuji a doufám že se naše společné zájmy  brzy  střetnou v jeden krásný,všeobjímající celek….Ty víš,jak to       myslím 🙂

S Láskou Zdeňka

8.9.2011

p.s-

Mnohdy ani nejde vyjádřit slovy ,co si myslíme a cítíme… a někdy mě to taky hodně bolí..

Ahojíček Zdeni,

Máš pravdu…. Všechno se vyvíjí a všechno se mění…. A já ti držím palůšky….když jsem psala, že jsem tvoje fanynka….tak jsem … a přeju ti ať se ti v životě daří a kdybys potřebovala pokecat, popísmenkovat….tak klidně…jen někdy mi trvá než odepíšu…když se mi to tady nahromadí a navíc mi začne škola, takže budu mít i spoustu dalšího jiného psaní než na stránky.

Měj se a směj se…a jestli to nejde teď tak to půjde za čas… víš…za každým mráčkem je schované sluníčko.

S láskou tvá Zrzka

8.9.2011

Vaše komentáře

Reklama