DOUFÁM, ŽE MI PORADÍŠ

Po pravdě, ale v posledních dnech jsem hodně zmatená a snažím se někde najít odpovědi na moje otázky, ale přesto, když něco zjistím mám pocit, že bych toho potřebovala trochu více vědět a tak jsem si vzpomněla na tebe a doufám, že mi snad poradíš. Asi to teď zní dost zmateně, takže se to pokusím vysvětlit. Trápí mě to, že už od mala jsem přesvědčená o tom, že bych chtěla dělat designérku interiérů. A teď se rozhoduji jestli mám jít právě na vysokou školu architektonickou nebo na uměleckou. A na základě např. kyvadélka a jiných věcí mi vyšlo, že bych na tu architekturu neměla chodit, a že bych se tím ani asi neměla zabývat. Na druhou stranu mi někteří lidé, kteří se zabývají esoterikou řekli, že si myslí, že se tím budu živit, ale, že k tomu, abych se tím živila, nepotřebuji studium na nějaké vysoké škole. No a já ted prostě nevím, jestli se tomu mám pořad věnovat nebo ne a co mám vlastně dělat …  Na druhou stranu také řeším to, že se hodně zajímám o esoterické věci a tuším, tak nějak, že bych chtěla a možná měla pomáhat lidem, ale nevím jakým způsobem bych lidem mohla pomáhat?

Budu ti strašně moc vděčná, když mi poradíš, i kdyby to mělo být jen pár slov.
Měj se krásně, zdraví Ivka
  

7.9.2011

Ahojíček Ivko,

Vážím si toho, že sis vzpomněla na mě a že chceš radu ode mě :o)….abych pravdu řekla, nevím jestli splním tvoje očekávání… ale věř, že to co ti napíšu…jde ze srdíčka, tak jak to cítím, když si čtu tvoje písmenka.

Ivko…v tomto případě kašli na kyvadélko i na ostatní lidičky…. Tady poslechni své srdíčko… Víš, vybrat si školu, nebo práci podle toho co mě baví…to je ten největší dar, který si můžeš přát….protože jedině, když tě něco baví, tak to můžeš dělat ze srdce a bude to naplňovat nejen tebe, ale i ty pro které tvé „dílo“ bude. Je velký rozdíl když se dělá něco z musu… to pak práce nejde od ruky (ani učení neleze do hlavy) a nejsou v tom pozitivní energie. Víš, jak jsem si četla ten tvůj mailík, tak mě hned napadlo, že vlastně pokud budeš dělat práci srdíčkem…..tak tím můžeš pomáhat i ostatním lidem. Spousta lidí chce druhým pomáhat a hledají takové ty viditelné pomoci v podobě léčení a různých metod atd…ale ono se hodně pomáhá už jen tím, že člověk je a že má pro druhé otevřené srdce… to je ta nejkrásnější pomoc druhým… jen ji dokáže ocenit ten, který to takto vnímá. Jak jsem už psala… jdi tam kde tě to bude naplňovat… pokud máš tuto možnost. Je spousta lidí, kteří si vyberou školu i práci jen proto, že to teď frčí… a jsou z toho zlaťáky….pokud se ti naskýtá možnost, dělat něco co tě bude bavit…to je pro tebe tvá cesta. Já jsem před lety šla taky za hlasem svého srdce…a můj koníček se mi stal prací… byť jsem přechodem do tohoto zaměstnání v té době šla o nějaký ten zlaťák dolů… teď mě hlas mého srdce táhne zase jinam, protože díky pánům nahoře své nynější zaměstnání nemůžu dělat tak jak bych chtěla, ale ještě furt i na ty pakárny ze shora …mě ta práce baví a naplňuje, takže setrvávám zatím tam kde jsem… Vše musí dozrát…vše je načasované ….a když se tady situace nezlepší…tak půjdu za svým srdíčkem…ale na to potřebuju vzdělání, které si dodělávám… a věř, že školu kterou dělám… mě baví…nepotřebuju titul… ale ty znalosti a proniknutí do tajů speciální pedagogiky…. Jinak bych se na školu nedala.

Měj se a směj se a snad i příklad z mé osobní zkušenosti ti trošku pomůže se v rozhodování se…..

S láskou …tvá Zrzka

8.9.2011

ahojky Zrzko,

strašně moc ti děkuju, že jsi mi napsala. Ikdyž jsi psala, že nevíš jestli splníš moje očekávání, tak věř, že jsi splnila, jelikož jsem nakonec v tom, co jsi mi napsala našla odpovědi, které jsem teď potřebovala. 🙂 A ještě jednou ti chci moc poděkovat, musím říct, že jsi opravdu výjimečná osoba, že se snažíš lidem takto pomáhat, já se setkala  už s hodně různými lidičkami, ale někteří z nich mě zklamali, jelikož jejich pomoc nebyla opravdová. A jinak držím ti pěsti ohledně školy, a aby ti vše dopadlo jak jsi budeš přát.

Měj se krásně, zdraví Ivka 🙂

9.9.2011

Vaše komentáře

Reklama