VÍM, ŽE ŽÁDNÉ SETKÁNÍ NENÍ NÁHODNÉ

Jsem na Tvých nových stránkách denně. Koukám, že se dost hodně řeší vztahy. Asi je jejich čas.

A co já?????

Já mám prosbu. Nedávno, asi před měsícem, jsem se náhodně potkala s človíčkem. Jmenuje se Vašek. Je sympatický, zřejmě jiskřička skočila….

Tahá mě na kaf, na popovídání…vím, že žádné setkání není náhodné, ani toto s Vaškem.

Mám prosbu. Můžeš se zeptat, prosím, pomocí AK na to, zda je pro mně vhodné s ním začít komunikovat??? Jestli jsem ho potkala z nějakého důvodu ? Mám totiž vedle sebe partnera, určitě se Ti zakreslí…

Zrzečko, prosím…můžeš se na mě podívat ?

Děkuji Ti z celého srdce

Andílek


27.8.2010

Ahojíček Andílku,

Po delší době se mi konečně poštěstilo mít tři dny volna, které vyšly na víkend….takže si ho fakt užívám :o). I já ti přeju pohodový víkend a jen fajn lidičky kolem tebe.

Tak ti holka zlatá nevím, jestli budeš s mou odpovědí spokojená, ale i to se v AK stává….takže pozorně čti, věřím, že ty jsi už dost daleko a pochopíš proč se zakreslilo co se zakreslilo.

V kresbě jsi se mi zakreslila akorát ty samotinká – s otevřeným srdíčkem a intuicí, z které vedla energie do budoucna, kde se z ní vytvořilo velké energetické klubko s otazníkem a vykřičníkem a protože jsem tomu nerozuměla, tak se mi písmem ještě připsalo – ZKUŠENOST.

Takže jak to cítím a vnímám:

Ty už něco o duchovnu víš a jak píšeš, žádné shledání není náhodné…ono vlastně nic není náhoda. Když na kafé nepůjdeš, tak nebudeš vědět, jaká zkušenost by to pro tebe byla….když půjdeš, budeš mít zkušenost, ale jakou, tak na tu ti odpověď pomocí AK nedám. Jestli tam máš jít….to je jen na tobě, jak se rozhodneš. Musíš převzít zodpovědnost :o) i rozhodnutí.

Můj úhel pohledu je takový to:

Máš přítele a teď záleží, na tom co chceš. Zastávám a razím heslo NEDĚLEJ CO NECHCEŠ, ABY BYLO DĚLANÉ TOBĚ. Nevím jak velkou důvěru v sebe máte a jak by se mu líbilo, kdyby věděl, že jdeš na kafé s jiným mužem, taky nevím jak by se to líbilo tobě, ale to nepíšu abych moralizovala – od toho tu nejsem…..je to jen na zamyšlenou. Pokud máš toto vyřešené a rozhodneš se jít na to kafíčko, tak jak píšeš, že jiskřička přeskočil….tak on každý začínající vztah a všechno nové je tak nějak vzrušující a krásné…..to snad už pochopil každý kdo nějakým tím vztahem prošel :o). Může se ale taky stát, že to pro tebe bude zkušenost v oblasti duchovna anebo jiné oblasti, kde se dozvíš něco pro tebe zajímavého a podstatného……..no a včil babo raď :o).

Andílku, v tom obrázku je velké srdce a intuice, máš se řídit obojím a je to jen a jen na tobě. Přítel se mi nezakreslil a já se na něj dál ani neptala……..sama nejlíp víš jak to mezi vámi je a je taky možné, že toto setkání má být pro tebe novým začátkem, ale taky třeba zklamáním………obojí je zkušenost, kterou si máš projít (pokud se rozhodneš jít na kafé)….ZKUŠENOST, která se zakreslila, ale víc mi neprozradila.

Tak a teď máš asi hlavu ještě víc zamotanou než jsi měla, ale třeba máš taky už jasno…… měj se a směj se Andílku………Tvá Zrzka

28.8.2010

Nazdárek Zrzečko,

a vřelé díky za písmenka.

Od mého dotazu uplynulo pár dní a mezitím mi něco docvaklo

Jsem ráda, že jsi si užila volna a odpočinula si.

Zrzečku, do oka mi uděřila slůvka psaná velkými písmeny,

A ted.,

Ten dotyčný člověk mi začal posílat smsky takového obsahu a zabarvení…že se prostě…moje zkušenost udála v této rovině komunikativní a nemuselo k ní dojít až při setkání.

V sms kách na mě tlačil, vyčítal…prostě byly, jako když je píše hysterický chlap…a to je horší než hysterická ženská.

Byl schopný mi poslat za dopoledne sedm zpráv, kde rozbíral, jak mu jsem sympatická, ale jak se ve mně spletl, když s ním nechci na kafe. Děs

Pak se mi zdál sen

Byla jsem někde s partou a tam se k nám připojil nějaký kluk, měl černou uniformu, vypadalo to na někoho ze zásahové jednotky.Měl krásnou postavu i tvář, černýma očima po mně pokukoval..mně se líbil.Pak v dalším zlomku snu jsem s ním někde osaměla a on se najednou změnil, ukázal svoji tvář a dokonce na mě začal být hrubý a chtěl mě znásilnit.Ve snu jsem se ubránila a pak se vzbudila.

Hned mě napadlo přirovnání k tomu, co řeším…Jít na kafe či nejít?

Bylo mi jasné, že nepůjdu.

Mezitím mi začal posílat sms v noci, tak že jsem dopadla tak, že uvažuji o změně čísla.

Tak Zrzečko, vidíš, jak jsem stará, tak jsem hloupá. Nikdy jsem nikomu neznámému číslo nedala. Nevím, proč jsem to udělala…snad nějaký zkrat.Nerozumím výkladům snů, ale intuitivně z toho mého jsem pocitovala varování před bližším seznámením s někým cizím. Třeba jsem pochopila a nemusím to prožít na vlastní kůži.

A pak to Tvé „Nedělej, co nechceš, aby bylo dělané Tobě.“ Jo..nechci to.

Tak Ti moc děkuji, Zrzečko, za Tvůj čas a energii, kterou jsi do mně vložila.

Posílám Ti lásku z mého srdíčka a hladím Ti vlásky

Andílek

29.8.2010

Ahojíček Andílku,

tak to jsem ráda, že se ti to podařilo vyřešit….a ta velká písmenka ZKUŠENOST a NEDĚLEJ CO NECHCEŠ ABY BYLO DĚLANÉ TOBĚ……nemusela jsem ani toho tolik psát….toto bylo pro tebe nejdůležitější. Píšeš, že vykládat sny neumíš, ale ten svůj jsi myslím vyložila a pochopila moc dobře. Jo a nejsi stará ani hloupá, jen jsi potřebovala tuto zkušenost a je moc dobře, že ti postačila ta ze snu. Než si nadávat – pochval se, jak jsi šikovná, že jsi to pochopila dřív než došlo k setkání. Číslo mobilu bych neměnila být tebou, přece se nenecháš někým omezovat ve své svobodě (určitě bys musela spoustě lidí dávat nové číslo a dělat další kroky)….když na smsky nebudeš reagovat, tak ho to časem přestane bavit …. reakce vyžaduje akci…. Jinak….on je uvnitř umíněné dítě….chce svoji hračku a tak chvíli bude dupat a zkoušet. Popřej mu v duchu klid a mír. Měj se a směj se Andílku…..fakt jsem moc ráda, že ses rozhodla, jak ses rozhodla a že tě to poučilo…..není nad zkušenost…….Tvá Zrzka

29.8.2010

Zrzečko, zdravím Tě v neděli…a pochopitelně…moc děkuju 🙂

Jsem ráda, že si myslíš, že jsem ten sen pochopila jako varovný a že je to tak správně

Máš pravdu, zkusím to bez výměny simky. Zkoušela jsem zjistit i informace o zablokování čísla, ale to je u vodafone ještě složitější,tak že to zkusím „ustát“ jak píšeš.

Ale zkušenoost pro mně je, že už..nikdy…číslo cizím lidem.

A přeju mu klid a mír a zkusím i hooopooo 🙂 :)…pokud se to nebude dařit.

Měj se moc krásně, měj teplo v duši…když je venku zima.

Paaaa

Andílek

 

Vaše komentáře

Reklama