PRAVDA O PROČIŠTĚNÍ

od „Hó opkování“, přes regresní terapii….až po meditace a další jiné metody. To je všechno v pořádku….tak to má být….ale je tu jedno velké ALE, na které často zapomínáme a které je součástí těchto pročišťovacích procesů, které nás pak brzdí v tom, aby tyto očisty probíhaly tak jak mají. Když už počišťujeme to uvnitř nás…je třeba pročistit i to co je venku…. Všechno se vším souvisí…. A náš venkovní svět odráží ten vnitřní a zase obráceně.
 

Jen si račte sednout a zapřemýšlet se nad touto úvahou…. Nejdříve se zamyslete a pak vstaňte a jděte se podívat do svých skříní, do svých šuplíků….rozhlédněte se kolem sebe ve všech místnostech a koutech a ruku na srdce….co vidíte? Vidíte i ty potřebné věci, které nepoužíváte? Určitě tam jsou…. skříně jsou plné oblečení, které jen přeskládáváte….z jedné skříně do druhé….co kdyby jste do nich ještě shodili nějaké to kilečko, které vám brání se do těchto hadříků dostat, ….co když se móda zase vrátí a ještě to třeba vynosíte. Hrníčky a různé sošky, které se nám už tak nahromadili, že je nemáme pořádně kam dávat a jen nějaká povinnost (dostali jsme je např. darem od tchýně nebo od kámošky, kolegyně) a nebo nostalgická vzpomínka nás nutí je nechat na místě, kde jsou. Přitom se na ně jen práší, a ani se nám už tolik nelíbí, ale nemáme to srdce to dát pryč. Všude kolem nás….ať doma nebo v práci….všude máme spoustu takových věcí, které z nějakého důvodu nedáme pryč.

Jak už jsem psala v začátku….to, co je v nás je i venku…. Takže moje pravda je taková, že pokud nedokážeme uklidit a přetřídit věcičky venku…tak jak to můžeme dokázat uvnitř nás? Pokud máme přeplněný vnějšek pak ani  nedokážeme a vlastně už ani nemůžeme vpustit něco nového – hezkého …to samé platí i uvnitř nás. Je to stejné…..je to zrcadlení.

Nemusíme hned všechno začít likvidovat…házet do popelnic a vozit na skládky. Existují různé sbírky, kdy tyto věci můžete odvézt a přenechat je těm kteří je potřebují a budou z nich mít radost, stejně jako vy, když si uvědomíte, že někomu přijdou vhod. Budete z toho mít hezký pocit u srdíčka. Nebo máte známé a víte, že je užijí. Začněte tím míň pro vás bolestivým….je to stejné jako uvnitř sebe. Nejdřív se zbavujeme toho pro nás nejmíň bolestivého, ale je třeba začít. Dejte volnost a prostor pro nové věci….nové události, nové vztahy…  Nemůže k vám přijít nic nového, když už není pro to nové místečko.

Navíc jeden fakt…pokud si takové věci necháváme jen díky tomu, že je nám líto peněz, které to „něco“ stálo….nebo kalkulujete předem, že to přijde ještě do módy a bude to moct po vás nosit vaše dnes šestiletá dcera….tak už tímto myšlenkovým pochodem dáváte jasně univerzu najevo….že jste chudobní a že s chudobou počítáte i do budoucnosti, zrkátka že si NEMŮŽETE dovolit něco nového. Můžete se snažit sebevíc realizovat vaše plány a sny pro lepší finanční budoucnost, ale pokud budete takto přemýšlet, tak věřte, že svůj sen si tímto blokujete.

Když už se snažíme pročistit sebe uvnitř…. Začněme a nezapomínejme čistit i kolem nás…. ať k nám novoty mohou bez problému vplout :o). No a ještě jedna „poznámečka“…. Když už budeme uklízet a třídit zvnějšku, tak to dělejme s láskou….rozlučte se se starým, poděkujte za služby, které vám za ty roky poskytli….. a s láskou a radostí je odevzdejte těm potřebným. Uvidíte, že pak i vnitřní čištění a propuštění pro vás už nebude tak složité a těžké.

Vaše obydlí….domácnost, pracoviště, skříně….a i vy samotní….budete lépe dýchat…energie které mají proudit, se znovu rozběhnou.

Tento článek berte jen jako připomínku toho, že jsme si zvolili žít na zemi a neutíkejme jen do duchovna, kde se snažíme o očistu… když už se do duchovního života obracíme a uklízíme vněm, mějme stále na mysli, že máme stát nohama na zemi….. je to o rovnováze…. Pokud má být uklizeno v duchovnu, tak na zemi rovněž.

Přeji vám hodně volnosti a radosti ve vašem pročišťování….

S láskou…..vaše Zrzka

21.5.2011

Všichni, kdož jsme zabrousili do duchovna se snažíme pročistit své minulé životy, své pošramocené vztahy, svou minulost….zkrátka se snažíme o očistu a pročištění. Existuje spousta technik jak toho dosáhnout…

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama