V šesté třídě se odstěhoval

Ahoj Zuzanko!

Včera jsem tě žádala na fb,kam ti mohu napsat a taky píšu.

Předem děkuji,že si aspoň můj emailík přečtěš a budu doufat,že i odpepíšeš.

Myslím si,že jsem pozitivní člověk,ale  teď mi to nějak nejde.První rozvod,druhý rozvod a stále doufám,že štěstí najdu.

A taky našla…..zamilovala jsem se do něho už na základce,v šesté třídě se odstěhoval a sešli jsme se po 30 letech a šíleně se do sebe zamilovali.Jenomže problém,oba jsme byli zadaní.Jenomže já jsem svůj letitý vztah ukončila,protože neměl smysl,ale on to stále nedokáže.Tak jsem to s ním ukončila a teď jsem bez něho jako tělo bez duše.

Tenhle rok je opravdu zvláštní a já teprve teď poznávám samu sebe a co doopravdy v životě chci.Vím,že svými myšlenkami si vytváříme svůj osud,ale je to strašně těžký,teď myslet pozitivně.

Zuzanko děkuju a budu doufat,že mi namaluješ obrázek J

Petra

14.8.2012

Ahojíček Peti,

Díky za tvou důvěru se kterou jsi se na mě obrátila. Zatím ještě pořád čtu všechny e-maily…je pravda, že už ale nestíhám na všechny odpovídat.

Peti, já nelezu sama od sebe, nebo že to někdo chce a žádá mě o to do budoucna ani do minulých životů…pokud má ode mě informace z těchto sfér přijít, tak se zakreslí sama… asi jsi první člověk, kterému se zakreslilo obojí.

Ve chvíli kdy jsem kreslila automatku na tvůj dotaz se mi zakreslilo následující:

Se „spolužákem“ jste se mi zakreslili v těsné blízkosti, byť v současné době už spolu nejste….zakreslili se mi vaše srdeční čakry…které jsou veliké a plné lásky….bohužel je mezi vámi zeď (pravděpodobně ten tvůj rozchod). Ze zdi se mi zakreslil váš společný minulý život…. Tenkrát jste byli taky muž a žena…milovali jste se a svou lásku jste brali jako samozřejmost, nevážili jste si jí ani jeden z vás a tak váš vztah se ukončil. V tomto životě jste se potkali, abyste se milovali a přitom spolu nemohli být….toužíte vzájemně po sobě… ty jsi se vzdala, svého letitého vztahu…on ne….a tak je mezi vámi ta zeď. Cítíte k sobě lásku jako tenkrát, ale je to všechno jinak… než tenkrát. Z minulého života jsem se přesunula do současného života a další šipkou do budoucnosti…. Tady jsem se mi zakreslili do vztahu a srdíčka….  Nevím, jestli se vám to podaří zrealizovat ještě v tomto životě….pokud ne, tak budete mít šanci v tom příštím životě. Nechci si hrát na vědmu, ale díky tomu, že jste se zakreslili do dvojitého srdíčka…což znamená druhý život…tak si myslím, že to stihnete ještě v tomto životě. Je to jen a jen na vás…. Otevři své srdce a nech srdce mluvit…vykašli se na rozum….a na svou hrdost….Když se otevřeš opravdově ty…otevře se i on…někdo začít musí. Jen netlač na pilu a nech vše hezky plynout….ze svého nitra.

Měj se a směj se a dej mi o sobě někdy vědět, jak se ti vede…držím ti palůšky.

S láskou …tvá Zrzka

17.8.2012

Ahoj Zuzanko!

Ze srdce Ti děkuji za odpověď,vůbec jsem to nečekala.Víš,něco mě hrozně táhlo Ti napsat a tak se stalo.Se spolužákem sice spolu nejsme,ale jeden bez druhého nejsme schopni být,takže se občas vidíme,nebo napíšeme.V pátek jsem mu ale napsala,že už to takhle dál neunesu,protože to takhle nikam nevede a požádala ho,aby se ozval jen v případě,že se rozhodne být se mnou.Dlouho jsme si o tom psali a vyznávali si lásku….Napsal mi,že cítí,že to konec není a ještě mi psal,že se nebude loučit,protože neví,co mu přinesou další dny.Ale já vím,že spolu už budeme v tomto životě….cítím to v kostech:-)) Rozhodně nebudu tlačit na pilu a nechám tomu volný průběh.Jen k němu posílám hodně lásky…
Zuzanko strašně moc Ti děkuju za Tvá slova a krásnou odpověď.

S láskou Patra

19.8.2012

Tenhle rok je opravdu zvláštní a já teprve teď poznávám samu sebe a co doopravdy v životě chci.Vím,že svými myšlenkami si vytváříme svůj osud,ale je to strašně těžký,teď myslet pozitivně.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama