Čínská metoda sebepoznání „Devět hvězd“

 

Tento zcela unikátní způsob spojuje numerologii a astrologii do jediného systému. Umožňuje člověku poznat své slabé a silné stránky a pomáhá mu rovněž najít cesty k upevnění vlastního zdraví.

Nejprve si v tabulce najděte svoje číslo osudu. Z něj se dozvíte, kým jste v tuto chvíli. Napoví vám, kam jít dál, abyste se mohli realizovat jak v osobním životě, tak ve své kariéře. Číslu osudu odpovídá hvězda příslušného čísla.

 

roky

 

Hvězda číslo 1

Lidé, kteří jsou pod vlivem této hvězdy, jsou neobyčejně komunikativní a emocionální. Je to jedna z nejpodivuhodnějších povah, se sklony ke zvýšenému neklidu. Někdy jsou trochu uzavření. Pod vlivem smutných myšlenek mohou propadat melancholii. Rozhodně musejí proti obavám, neklidu a melancholii bojovat, jinak by se mohly stát příčinou zdravotních obtíží. Naštěstí však jsou to lidé vybavení silným duchem a většinou se s obtížemi vypořádají bez problémů.

 

Hvězda číslo 2

Mimořádně starostliví lidé se smyslem pro domov a rodinu. Typickou představitelkou je milující maminka, pro niž rodina a domov jsou na prvním místě. Dvojky bývají velmi praktické, trpělivé a obětavé. Musejí si trochu dávat pozor na linii, protože jim velmi chutná každé jídlo. Bývají oblíbené, citlivé a v případě potřeby i rázné.

 

Hvězda číslo 3

Lidé, kteří se snadno nadchnou a jsou neobyčejně činorodí. Určitě nebudou sedět někde v koutě a čekat, až se věci dají do pořádku. Aniž by vyčkávaly cizí pomoci, dokážou trojky najít východisko i z nejtěžších situací. Jejich výrazným rysem je nehynoucí optimismus a žertovné chování. Někdy jsou poněkud impulsivní.

 

Hvězda číslo 4

Silný intelekt a také tvůrčí schopnosti charakterizují ty, kdo připadli pod čtvrtou hvězdu. Jsou dost podobní trojkám, protože také nejsou zvyklí čekat na cizí pomoc. Stejně tak se snadno nadchnou. Milují cestování a nové zážitky. Pozor si musejí dávat na ukvapené jednání.

 

Hvězda číslo 5

Skvělé volní vlastnosti, nesmírná cílevědomost, to je to, co je typické pro pětky. Výteční organizátoři, skuteční vůdci a vedoucí. Někdy se pod tlakem velké odpovědnosti poněkud uzavírají do sebe a víceméně pasivně pozorují, co se děje. Počáteční náboj, který událostem dodali oni sami, však nenechá věci usnout a oni se záhy dokáží vrátit „do proudu“. Jsou to lidé obrovských vnitřních možností.

 

Hvězda číslo 6

Lidé vybavení nesmírným mužským potenciálem. Jsou neobyčejně přímočaří a mají velmi silnou vůli. Nesmírná pracovitost a zodpovědnost je často přivádí na vedoucí pozice. Ve své snaze o výsledek jsou někdy až útoční a přehnaně sebevědomí. V zájmu cíle však dokážou couvnout a hledat jinou cestu.

 

Hvězda číslo 7

Velmi romantičtí a bezstarostní lidé. Často se zdá, že nejsou dost připraveni na kruté životní reality, ale opak je pravdou. Sedmičky jsou velmi pracovité a zodpovědné a dovedou si vážit materiálních vymožeností a dostatku. Měly by si často opakovat, že čím více člověk dává, tím více dostává.

 

Hvězda číslo 8

Tito lidé vyvolávají dojem chladných a uzavřených osob. Ve skutečnosti jsou však nesmírně laskaví, jenom potřebují trochu postrčit, aby se odvážili otevřít. Často velmi mnoho pracují a zapomínají na všechno ostatní. Měli by se naučit dělat v práci pravidelné přestávky a v životě občas zvednout hlavu a rozhlédnout se kolem, jak je svět krásný.

 

Hvězda číslo 9

Aktivní, mimořádně vášniví a vůlí naplnění lidé. Umějí velice rychle najít cestu ke každému člověku. Mají pronikavé myšlení a bleskové reakce. Jsou velmi aktivní, což někdy vede ke zvýšené podrážděnosti. Dokážou pak ublížit i někomu, koho nadevše milují. Naštěstí si to dovedou poctivě přiznat.

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vaše komentáře

Reklama