PRVNÍ KRUHY V OBILÍ V ČR 2012

Objevují se každý rok, každý rok složitější a složitější obrazce, které vyvolávají mnoho dohadů, otázek a u místních zemědělců bohužel i nevoli, když se objeví v jejich poli.

            Chtěla jsem TO jednou vidět na vlastní oči a když se objevil první obrazec letošního roku v ČR, neodolala jsem a vyrazili jsme v neděli směr Liberec do Mohelnice n. Jizerou. Právě tam se objevil týden před mojí návštěvou obrazec v poli s obilím a protože se jiný novější poblíž do neděle neobjevil, jeli jsme se podívat na tento. Samozřejmě s rizikem, že obilí bude posekánoJ. Ale nebylo….

            Měla jsem nějakou teorii, jak obrazce v polích vznikají – že je netvoří žádní zelení mužíčci s tykadélky, ale silné vesmírné energie, které vytvoří vzdušný vír a ten pak tu vesmírnou informaci či poselství zhmotní. S touto představou jsem vyrážela prozkoumat na vlastní kůži, jak to tedy je. Vzala jsem si s sebou kyvadlo a papír, kdybych potřebovala kreslit.     

            Pole jsme našli celkem bez problémů a bylo dobře vidět z protilehlého svahu. Byl to obrazec připomínající slunce /jeden kruh mimo ostatní/ a daší kruhy a pruhy, připomínající vesmírné planety. Konečně jsem TO viděla na vlastní kůži a mohla jsem se procházet v piktogramu v obilí. Na obhajobu všech těch návštěvníků musím říci, že sice k obrazci vedly dvě nebo tři cestičky přilehlým polem, ale byly pouze hodně uzoučké, žádné široké prošlapané cesty a poničená půlka pole. I obrazec byl i po týdnu téměř dokonalý, bez poškození.

            Procházela jsem jednotlivými částmi obrazce a musím říci, že jsem měla velmi příjemný pocit procházet ve směru polehaného obilí, v protisměru pocitově ale nic moc. Co mi zarazilo bylo to, jak dokonale uhlazené a ulehlé bylo obilí, klásek vedle klásku, vůbec si tedy nedokáži představit, že by to mohl být vzdušný vír, jak byla moje původní představa. A taktéž s mojí představou nějak nejde dohromady, že to obilí bylo úplně uzrálé a klasy nebyly vůbec poškožené, jak by se při těch obrovských energií a vzdušném víru mohlo přihodit.

            Co mi zarazilo, to bylo pár uhořelých klasů v přesném středu kruhu, což jsem již v minulosti viděla a četla u některých obrazců. Nicméně přiznávám, že teoreticky to mohl způsobit někdo z návštěvníků.

            Další věc, která mi zarazila a zničila mojí teorii, že se vzdušný vír z vesmírné energie/ žene polem a způsobí postupné polehání klasů obilí bylo to, že v místě, kde se v obrazci kříží více cest polehného obilí, tak jsem zkoumala, která z cest vnikla první a která následně. Bohužel při důkladném prozkoumání musím konstatovat, že TO muselo vznikat NAJEDNOU, protože ty pruhy s obilím jsou polehané tak, že žádná z cest nemohla být první, pak druhá a další, jak by vír postupně polehával jednotlivé cesty. Jsou polehané tak a navzájem tak v křížení propletené, že TO muselo vznikout najednou.

            Prošla jsem tam s kyvadlem a musím říci, že komplet celý obrazec má OBROVSKOU ENERGII, začala jsem s kyvadlem v poli a kyvadlo stálo. Ve chvíli, kdy jsem přešla k obrazci, kyvadlo se v jakémkoliv místě celého piktogramu točilo jako vrtule vrtulníku tak, že jsem měla problém ho udržet, aby mi nevyletělo z ruky.

            Rozhodla jsem se těch energií využít a asi hodinu jsem ležela uvnitř na středu jednoho kruhu a požádala jsem tam o harmonizaci čaker, čištění bloků a odstranění negativních energií /kontrolním obrázkem potom doma mohu říci, že se tam děly zázraky, doslova a dopísmene/.

            Z polehného obilí jsem si utrhnula pár klásků k dalšímu zkoumání energií a opět – klásky doma ve váze vyzařují obrovskou pozitivní energii.

            Potkala jsem tam pár návštěvníků a zaslechla, že někoho bolí hlava, někomu brní ruce…každý si to prožíval po svém. Slyšela jsem, že občas v kruzích nefunguje signál od mobilu, já jsem shodou okolností jeden hovor v centru kruhu přijala a pak došlo k zajímavé věci, že mi došly dvě nějaké automaticky generované sms, zda mám zájem o přenastavení telefonuJ Nevím, zda to byla shoda náhod, či zda zařízení nějak reagovalo na energie.

            Kreslila jsem pak doma obrázek, co má tento konkrétní piktogram lidem říci, jaké je jejich poselství – vykreslil se vesmír, planety a mezi jednotlivými planetami šipky a srdíčka – něco ve smyslu, že ve Vesmíru existuje láska i v těch velkých prostorových dimenzích.

Poslední obrázek ukazuje, jak celý piktogram vypadá – je to z www. stránek, kde se z celého světa shromaždují víceméně každý den infomace, kde všude ve světě se obrazce objevily – jsou tam obrázky, fotky i něco málo o jejich původu. Je zajímavé sledovat, jak se každým rokem stávají ty piktogramy složitější a nesou naléhavější poselství.

Zdroj: http://www.cesta-dal.cz/ruzne-rubriky/kruhy-v-obili/

Vaše komentáře

Reklama