Astrohoroskop na červen 2016

 

Aktuální pohyby a vliv planet v červnu 2016 na jednotlivá znamení

Novoluní v Blížencích proběhne 5/6/2016 v 5,00hod a spolu s Venušíbude působit v tématech cest, cestování, dopravních prostředků, vzdělání a komunikace, psaného a mluveného slova. Venuše positivně zapůsobí v oblasti dopravy a dopravních prostředků, lidé si mohou zkrášlovat svá auta či motorky. Novoluní přinese zkvalitnění přepravních služeb, zlepší se komunikace mezi lidmi.

Mars je stále v retrográdní fázi. Ve zpětném chodu bude do 30/6/2016, tedy 74 dní. Poté opět nabere přímý směr a poputuje ze Štíra zpět do Střelce. Díky tomuto pohybu se vrátíme do nevyřešených situací, které je potřeba dořešit.

Úplněk ve Střelci proběhne 20/6/2016 ve 13,02 hod

Druhý úplněk ve Střelci je anomálie, která v tomto roce dopřála Střelcům dva úplňky za sebou Na úplněk se vše otáčí do jasných myšlenek a situací, které před úplňkem vypadaly neřešitelně. Energie Střelce jsou daleké cesty, cizina a zahraničí, úřady a soudní záležitosti. Učení, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Hledání cesty, která má jasný cíl, splnění touhy a snu. Střelci vládne Jupiter, planeta štěstí, takže nám přináší naplnění našeho štěstí.

 

Beran

BERAN

Slunce se v červnu pohybuje Blíženci, přináší pozitivní energie na cesty a cestování, psaní a veškerou komunikaci. Berani si mohou koupit nové auto, nebo jiný dopravní prostředek. Koncem května se Mars přesunul zpět do Štíra a tím otevřel vše nevyřešené v souvislosti s penězi ve společném majetku s další osobou nebo bankou. Téma peněz je otevřené celý červen a  červenec. Novoluní  5/6/2016  spolu s Venuší, která se pohybuje v blízkosti Slunce, otevírá Beranům nové cesty, dařit se bude při vyřizování na úřadech, zařizování dovolené a plánování kurzů a školení. Slunce v Blížencích je o komunikaci a cestování, takže Berani mohou podepsat novou smlouvu, vydat knihu, koupit, nebo opravit auto,  vyrazit na cesty. Venuše přinese nové lásky, úspěch a penízky. Úplněk 20/6 přinese ukončení situace, která má souvislost s úřady nebo soudy. Berani mohou dokončit školu, vzdělání nebo kurz, dořešit dovolenou v zahraničí. Slunce začne působit v oblasti domova a zázemí, Berani budou zlepšovat své obydlí nebo kancelář.

 

Býk 

BÝK

Slunce a Venuše se pohybují Blíženci a na novoluní se přidá Luna. Býkům vytvoří vhodnou příležitost ve finančním a majetkovém nasměrování. Merkur v Býku přináší aktivitu v oblasti cest, komunikace, psaného a mluveného slova. O Býcích se bude hovořit, bude jich všude plno. Býci by o sobě měli dát vědět, využít výhodného postavení planet. Mars jim vrací do života vztah, který není dořešen. Témata vztahů a dohod budou mít otevřena až do 3/8/2016. V této době by měli své pracovní a partnerské situace dořešit. Černá Luna plující Štírem bude celý rok poňoukat, nastolí problémové situace ve vztazích. Bude nabádat k myšlenkám, zda jste spokojeni či nespokojeni ve vztazích, přinese karmické, osudové partnery, ale také můžete zjistit, že je Vám ve vztahu dobře a že úlety vzniklé pod Černou Lunou byly jen bláhové poblouznění. Toto se týká veškerých smluvních ujednání, dohod a pracovních či partnerských vztahů. Úplněk 20/6/2016 uzavře a dořeší majetek, který Býci mají ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou. Ukončí se situace spojená se sexem a sexualitou. Majetek a peníze si musí dát Býci do pořádku dlouhodobě a právě Mart v této oblasti bude působit do 3/8/2016 spolu se Saturnem, který je prověří, zda mají svůj majetek v pořádku.

 

Blíženci

BLÍŽENCI 

Blížencům se v červnu blýská na dobré časy. Blíženci se pohybuje Slunce, Venuše a od poloviny měsíce i Merkur. Planety nasměrují Blížence na novou cestu, mohou začít uskutečňovat nové projekty, vydat se na cestu vstříc něčemu novému. Novoluní ve svém znamení přinese silnou energii do jejich života. Mají chuť začít nově. Venuše je učiní krásnými a  neodolatelnými jedinci. Nikdo je nepřehlédne. Mars se vrací do tématu zdraví. Blíženci musí svou pozornost věnovat nemocem, zdraví nebo péči o někoho blízkého. Toto téma je otevřeno až do 3/8/2016. Poté opět celé léto budou řešit vztahy. Úplněk 20/6 dokončí veškeré vztahy jak pracovní, tak partnerské. Vnese jasno do vztahových záležitostí. Nastaví nová pravidla ve smlouvách a dohodách. Mohou podepsat novou smlouvu, nebo ukončit  starou, nevyhovující. Dlouhodobě si musí pohlídat všechny vztahy, dát si kolem nich vše do pořádku. Mars se Saturnem je bude prověřovat, kde jsou jejich vztahové hranice, co udělají pro vztah nebo pro konec vztahu. Na tomto budou pracovat celé léto. Konec června a červenec přinesou peníze a jiné hodnoty do života Blíženců.

 

Rak

RAK

V červnu budou Raci rekapitulovat svůj život. Co  se jim povedlo a co není příliš zdařilé. Jaké situace ukončit a v čem pokračovat dál. Mars se pohybuje v tématu partnerství, děti a plodnost, výtvory a tvorba. Vrací se zpět vše související s těmito tématy a bude to dále na Raky působit celé léto. Raci se připravují na novoluní v jejich znamení, které proběhne v červenci a odstartuje novou životní cestu. Do té doby budou rozjímat a přemýšlet. Úplněk 20/6/2016 dořeší a vnese jasno do oblasti zdraví, nemoci a péče o druhé. Koncem června vstoupí Slunce a Venuše do Raka a tím dostanou Raci potřebnou energii a chuť do života. Díky Venuši budou kouzelní a neodolatelní. Budou všude vidět, nepřehlédnutelní. Jednou za rok jim planety přejí. Tři týdny v roce, které je třeba využít.

 

Lev

LEV

Slunce se v červnu pohybuje Blížencem spolu s Venuší. Lvům se aktivují cesty, cestování za vzděláním, dopravní prostředek jako např. auto, komunikace, mluvené a psané slovo. Novoluní otevře téma společnosti, přátel, určité skupiny lidí. Lvi se dostanou tam, kam chtějí patřit nebo zapadnout. Budou mezi lidmi, ve společnosti. Mars se vrací do oblasti rodiny, bydlení, domova a zázemí. Lvi si mají dát do pořádku tuto oblast. Černá Luna spolu s Martem budou nutit změnit prostředí, pokud není podle jejich představ. Úplněk 20/6/2016 ukončí a vnese jasno do témat dětí, partnerů, plodů a výtvorů. Lvi mohou ukončit nevyhovující partnerství, pracovní vztah nebo naopak uzavřít nové vztahy. Dokončit své dílo, vyřešit situaci s dítětem. Tyto situace je třeba dát dlouhodobě do pořádku. Mars se Saturnem bude Lvy prověřovat, jak jsou na tom právě v této oblasti. Kde jsou jejich hranice a jsou schopni udělat při vztah nebo pro ukončení vztahu.

 

Panna

PANNA

Merkur se přesune do Blíženců a přidá se ke Slunci a Venuši. Panny se nasměrují na novou pracovní aktivitu. Novoluní 5/6/2016 přinese mnoho energie do práce a zlepšení kariéry a pracovních podmínek. Pokud Panny hledají novou práci, červen je vhodný čas ji  změnit. Planety přejí Pannám do nového životního nastartování. Jupiter s karmickým uzlem je pomalu ale jistě  posunuje do správného směru. Úplněk 20/6 ukončí a uzavře téma domov, ženy v rodině a pracovní zázemí.  Úplněk přinese jasno v souvislosti s bydlením. Kdo se chystá se stěhovat, má mít jasnou představu. Mars couvá zpět Štírem a vrací Pannám nevyřízené záležitosti s autem, nebo jiným dopravním prostředkem, cestou a nebo úředními dokumenty. Přinese zpět nedořešené situace v souvislosti se sourozencem. Slunce se koncem června přesune do Raka a Panny budou působit ve společnosti, půjdou mezi lidi a kamarády. Čeká je měsíc návštěv a setkání.

 

Váhy
VÁHA

Venuše spolu se Sluncem se pohybují Blíženci. Váhám planety přináší téma cesty a cestování, úřední a soudní  listiny a dokumenty. Novoluní přinese nový směr ve vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Rozvoj esoteriky, duchovních a filosofických témat. Mars otevřel do 3/8/2016 k dořešení z minulosti témata majetku a financí. Váhy budou do jara 2017 zatíženi Černou Lunou právě v oblasti financí. Černá Lunu bude zdržovat a dělat problémy v souvislosti s penězi. Úplněk ukončí a vnese jasno do úředních jednání. Váhy dořeší dopravní prostředek, situaci se sourozencem, a pokud chtějí studovat, měli by vědět do úplňku,  kudy se studijně ubírat. Planeta Ceres dává zabrat ve vztazích a spolu s Uranem může přinést zásadní zvraty v oblasti vztahů jak pracovních tak partnerských. Koncem června a v červenci Slunce ovlivní práci a oblast kariéry.

 

 Štír

ŠTÍR

Mars se pohybuje Štírem do 3/8/2016. Štíři nebudou vědět, kam dřív skočit, celé léto se nezastaví. Černá Luna pluje v jejich znamení a velmi jim ztíží život. Černá Luna ve Štíru pobude do jara 2017. Novoluní 5/6/2016 otevře téma peníze a majetek sdílený ve společném vlastnictví s druhou osobou nebo bankou. Mohou si finančně polepšit v pracovní oblasti. Ke Štírům směřují peníze, konečně se jim otevřou finance a také sex a vše co souvisí se sexualitou. Mohou potkat svou lásku, budou se jim zapalovat lýtka, hledat partnera na sex. Úplněk 20/6/2016 uzavře téma finance. Zde planety vnesou jasno do oblasti peněz a majetku. Konec června a červenec příznivě ovlivní téma ciziny a zahraničí, studium, úřady a soudy.

 

Střelec

STŘELEC

Jupiter Střelcům dlouhodobě přeje ve vzestupu jejich života. Mnoho situací musí ve svém životě ukončit a do úplňku uzavřít. Mars se vrací zpět a otevírá tajemství ukryté hluboko v duši. Vše tajné a skryté vypluje na povrch. Střelci by měli do začátku srpna ukončit veškeré nevyhovující situace, které vyvstanou a nejsou dořešené. Novoluní 5/6/2016 přináší nové dohody a smlouvy. Zde mohou nastavit nová pravidla, podepsat výhodné smlouvy, domluvit se na určitých podmínkách. Otevírají se jim pracovní a partnerské vztahy. Novoluní je nasměruje k novému partnerství. Druhý úplněk ve Střelci 20/6/2016 uzavře rozjednané dohody a smluvní ujednání. Do této doby by měli mít Střelci jasno, jak dál ve vztazích, zejména partnerských, pracovních a rodinných. Po úplňku si oddechnou, chmury odejdou a opět bude lépe. Koncem června a v červenci Slunce vnese své příznivé paprsky do oblasti sexu a peněz. Spolu s Venuší přináší sexualitu ve všech podobách. Pozor na sexuální harašení a nepřístojnosti. Černá Luna by na Střelce vše prozradila, zvláště mimo partnerský vztah, milenecký poměr, založený pod vlivem proradné Černé Luny. Planetka Ceres se přežene přes Uran právě v oblasti partnerů, dětí a plodů a výtvorů. Střelci dostanou zabrat, měli by se rozhodnout.

 

Kozoroh

KOZOROH

Kozorozi by měli vyjít mezi lidi, do společnosti. Mars jim otevírá dveře tam, kam chtějí patřit a zapadnout. Mezi lidmi jim bude dobře. Chmurné myšlenky a nepříjemné pocity zažene novoluní 5/6/2016, během kterého jim planety ukáží, jak správně žít, aby byli v pohodě. Kdo je na tom psychicky dobře, je zdravý. Novoluní aktivuje zdraví a zdravý životní styl Kozorohům. Myšlenky a komunikace bude v tématu dětí, pracovních nebo životních partnerů. Planetka Ceres přebíhá přes Uran v oblasti domova, rodiny a zázemí. Kozorozi dostávají zabrat a chtějí změnit něco kolem bydlení, řeší ženy v rodině. Díky této planetce jsou nuceni podat plný výkon, díky kterému přijde sklizeň, úměrná vydané práci. Úplněk ukáže situaci ze života Kozorohů, kterou je nutné ukončit a uzavřít. Psychika bude silně působit. Pokud řeší nemoc, nebo zdravotní zákrok, je toto vhodná doba. Do příštího úplňku by měli vyřešit svůj zdravotní stav, nebo osoby blízké. Pokud o někoho pečují, pak se do měsíce ukončí tato situace. Koncem června a v červenci budou řešit vztahy, smlouvy a dohody.

 

Vodnář

VODNÁŘ

Dlouhodobě bude působit Černá Luna v oblasti práce a kariéry. Vesmír bude tlačit Vodnáře na vytvoření pořádku v oblasti kariéry a práce. Je to období, které rozmělňuje a pohlcuje vše, co je špatně. Je na Vodnářích, aby tato témata vyřešili. Pokud v této věci něco podniknou, dostane se jim do roka odměny. Černá Luna připravuje pracovní aktivitu na vzestup, rozmach a možný úspěch. Vesmír se postará, aby se setkali s prací, která je pro ně vhodnější a díky které si vyřeší karmické úkoly z minulých životů. Přichází rozhodování, které bude mít zásadní vliv na budoucnost v oblasti partnerství, nebo pracovních aktivit. Rozhodování, zde jejich dosavadní práce má smysl, zda práci změnit a vrhnout se do nové pracovní aktivity. Novoluní 5/6/2016 ukáže Vodnářům novou cestu v oblasti pracovních nebo životního partnerství, Slunce pošle své pozitivní paprsky do oblasti tvorby, plodů a dětí. Toto je ideální doba na plození a tvoření, Vodnáři budou na vrcholu své plodnosti. Venuše podpoří jejich úspěch. Myšlenky a komunikace bude v tématu ženy v rodině, domov a zázemí. Úplněk 20/6/2016 uzavře působení v určitém společenství nebo společnosti. Může ukončit přátelství s určitou osobou. Konec června a v červenci se Vodnáři budou věnovat svému zdraví a psychice. Budou muset udělat vše pro své zdraví nebo zlepšení svého vzhledu. Planetka Ceres přebíhá přes planetu zvratů Uran, a to v oblasti cest, dopravního prostředku, úřadů a vzdělávání. Zde dostanou Vodnáři zabrat, ale čeká je odměna podle vynaloženého úsilí.

 

Ryby

RYBY

Ryby se v červnu budou vracet k tématu z minulosti a tím je cesta do zahraničí, vzdělávání, pokud řešily úřady a soudy pak i tuto oblast planeta aktivity Mars otevře a přinese k dořešení. Novoluní 5/6/2016 odstartuje vše související s domovem, ženami v rodině. Bydlením a vytváření lepšího zázemí. Novoluní bude asistovat i Venuše, příjemná planeta lásky, hodnot a krásy. Ryby si zkrášlí a vylepší své obydlí a místo, kde pobývají. Planetka Ceres přechází přes planetu zvratů, Uran, v oblasti financí. Pokud budou na tématu financí pracovat, dostane se jim odměny podle vynaloženého úsilí. Mohou si vydělat, ale i prodělat. Záleží, jakým směrem se vydají. Ryby jsou rozdvojené a každá polovina chce něco jiného. Neumí se spolu domluvit, však astrologická značka pro Ryby jsou dvě hlavy plující každá jiným směrem. Úplněk, který proběhne 20/6/2016, ukončí téma práce a kariéry. Uzavře důležitou životní situaci. Dlouhodobě působí karmický Saturn na Ryby, aby si udělaly pořádek ve svém životě. Toto téma opět otevře Mars v srpnu a září 2016. Koncem června a v červenci odstartují oblast partneři, děti, plody a výtvory, Ryby budou ve velmi plodném období, kdy mohou být oceněni, vytvořit velké dílo, nebo počít dítě.

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama