LÉKY POTLAČOVALY A TLUMILY

Díky nádherným cestičkám a poznáním,setkáním s blízkými dušičkami se mi časem můj svět poseskládal a dostala jsem odvahu léky vysadit…je to tak 9 měsíců…,ale tak před třemi se mi udělalo hodně nedobře- fyzicky i duševně,připadá mi,jako bych si zablokovala energii a těžko se mi funguje- téměř po všech stránkách mého života…Víš,myslím si,že asi léky potlačovaly a tlumily něco nedořešeného…a teď nevím,kdepak začít…copak způsobuje takové zhoršení,copak mi to má ukázat,co je podstatou tohoto…

 

S láskou přeji nádherný den,

Nika

2.8.2012

 

 

 

 

Ahojíček Niko,

 

Děkuji za tvou důvěru se kterou se na mě obracíš….. a snad se nám společně podaří na něco, co ti pomůže přijít…..já tě malinko nasměruju a zbytek už bude na tobě.

Podle toho co se mi zakreslilo, tvůj problém vnímám takto:

1 čakra …rodina, materiálno, pozemský život ….byť se mi tato čakra zakreslila velká, což znamená, že tě pozemský život rodina atd…baví ..vevnitř je tato čakra prázdná, což ukazuje na to, že ti něco chybí… co by tě v tom pozemském životě naplňovalo.

2 čakra …chuť do života ….ta je velikostně o polovinu menší než ta první a uvnitř je taky prázdná…což vnímám v souvislosti s tou první čakrou, že ti chybí motivace, která by tě hnala vpřed…(nechci si hrát na vědmu, ale naskočily mi tam u tebe děti…jako by ti chyběli děti, abys měla pro co žít…aby tvůj život dostal hybnou sílu…ale může to být i něco jiného….jen jsem měla potřebu ti to napsat, když už mi to do hlavy skočilo).

3 čakra … sebevědomí, sebeláska …. Tak byť by to vypadlo docela slibně…že se máš ráda…je tady blok, který nastal asi tak před 7 léty (těžko to odhadnou + –  2-3 roky). Tenkrát se něco stalo, co ti ustřihlo křidélka a tvoje sebevědomí dostalo na prdel a ještě jsi s tím nedokázala srovnat.

4 čakra …srdeční … máš krásné velké srdíčko…ale je stejně prázdné jako první čakra…a také to spolu souvisí (i s druhou čakrou to má souvislost).

5 čakra …komunikace … ty jsi docela povídalka…umíš mluvit, jen spoustu slov, které máš na srdci a v myšlenkách ve finále neřekneš a necháš si je pro sebe.

6 čakra ….intuice …tvá intuice je veliká….ale neposloucháš ji. Potřebuješ ještě důkazy a rozum u tebe vyhrává.

7 čakra ….víra, myšlení, věci mezi nebem a zemí ….tak tady to máš otevřené opravdu hodně. Navíc se mi z této čakry vykreslila postava, která tvé myšlení ovlivňuje….celou tě svou energií omotává…a dokonce i zraňuje ve všech tvých oblastech. Někdo tě hodně ovlivňuje, někdo chce, abys žila podle jeho představ, které o tobě má….a ty, se tomu podřizuješ. Asi víš, o koho se jedná…. Já ne…nejsem vědma, jen popisuji to, co se mi zakreslilo.

Niko, to, že jsi sama vysadila léky… to je docela mazec u těchto léků, které pomáhají při psych. poruchách. Znám lidi, kteří to zvládli, když udělali stejný krok jako ty, ale znám ještě víc lidí, kteří spadli ještě někam hlouběji. Když už člověk nějakou dobu takové léky bere, je potřeba je ubírat postupně. Držím ti palůšky, abys to zvládala dál bez pilulek, když už jsi se na tuto cestu vydala, ale pokud by nebylo zbytí a cítila ses po psychické stránce špatně a už nechtěla jít do pilulek,  (chce to ale soudnost a pravdivost k sobě samé), tak bych ti doporučila STRESON  nebo DEPRESON  …tyto preparáty nejsou návykové a pár lidem, kteří u mě byli zabraly a pomohly. Zkus si o tom něco přečíst na internetu a poslouchej svou intuici, co ti říká…. Je to jen na tobě…

K té osobě, která se u tebe vykreslila bych napsala jen toliko…. Druhý si k nám dovolí jen tolik, kolik my mu dovolíme :o). Žij svůj život podle svých představ, nechtěj žít život, který ti někdo lajnuje…. Je to svazující a časem vyčerpávající.

Měj se a směj se Niko…. Smích a otevřené srdíčko, je pro tebe důležité a intuici máš velkou, tak ji začni poslouchat. První myšlenka je ta správná (někdy je to jen takový záblesk)…ty ostatní myšlenky..jsou už plody rozumu.

S láskou…..tvá Zrzka

8.8.2012

 

 

Milá Zuzi :-)) ,Zrzečko :-)) ,

nevím,jak Ti poděkovat za Tvoji pomoc ve větším pochopení a pohledu…

Moc si toho vážím a Děkuji…

Až se mi všecinko doposkládá,napíšu více…

Děkuji nesmírně moc a přeji Vše toho,co je pro Tebe tím nejnej k svátku :-)) ,

 

S Láskou,Radostí a Úctou Nika

11.8.2012

Milá Zrzečko,Zuzi :-)) , Víš,před 12lety jsem začala brát psychiatrické léky a prošla od té doby několika hospitalizacemi

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama