Díky stránkám se učím říkat NE

Vím, že umíš AK a tak by jsi mi mohla pomoci v hledání příčiny mých občasných potíží. Přijímám bolest, která ke mně opět po nějakém čase přišla, ale zamýšlím se nad tím, co mi ukazuje, co mi říká… a stále jsem se nedobrala k příčině. Možná málo hledám, něco přehlížím,nevím . Víš Zrzečko, bolí mě pravá noha, bolest je tupá a vystřeluje mi z kyčle do kolena a nahoru k ledvině. Položila jsem si otázku : Kam směřuji ? Stojím na místě, nemohu se pohnout ? Proč? Co mě brzdí, drží na místě, čeho se možná bojím ? Mám udělat krok „ do neznáma“ a mám z toho strach ? Pokládám si spoustu otázek.

Ta bolest mi asi před 2 lety téměř na měsíc znemožnila chodit. Ale to jsem žila ve vztahu, který nebyl úplně podle mého tzv.čistý, kdy jsem stála tzv.na místě a vztah se jaksi z místa nehýbal. Alespoň tomu jsem to přikládala. Jenže vztah jsem ukončila a jsem přesvědčená, že jsem udělala už docela dost kroků vpřed. Ale bolest se objevuje znova. Chci přijít na to, proč ? Co dělám jinak, tzv. proti své duši ?

Prosím můžeš mi pomoci k nalezení – pochopení, kde by mohla být příčina mých bolestí ? Možná mi postačí jen mě  „ťuknout“ a třeba se mi to pak spustí a ty souvislosti uvidím.

Prosím Tě „veverko“ Zrzečko, můžeš mi pomocí AK pomoci :o)? A když už budeš v tom kreslení, mohla bys prosím kouknout i na mé čakry :o)?  Čakry jsou totiž nyní tím, co mě dost zajímá, koupila jsem si vonné tyčinky, knížky, polštářek…..zkouším meditace, prostě cítím, že tady se mám na chvíli zastavit a věnovat se tomuto tématu :o). Vede mě tak intuice :o).

Jestli si ve svém nabytém programu najdeš chvíli času, budu moc ráda :o). Ona mě potěší už jen Tvá hřejivá šibalská slova, protože ač Tě neznám, takovou tě cítím .-). Dynamickou, neposlednou, pařmenskou skvělou duši s velikánským srdcem naplněným láskou :o).

Díky za to, že jsi :o), Bohu děkuji za to, že mi dovolil si s tebou aspoň takto psát :o). Děkuji :o)!

S láskou a přáním krásně prožitého dne  Černovláska

16.2.2011

Ahojíček Černovlásko,

kéž by byla pravda všechno co píšeš. Nevím jestli sis všimla, že jsem na stránky dala kratičky dopis (předpokládám, když mi píšeš, že na stránky občas nahlížíš a díváš se co se tam děje )…. že komunikuju jen přes stránky. Víš…vlastně díky stránkám se taky učím…..měla jsem problémy říkat ne a teď se učím NE na některé dotazy říkat. Ale proč ti to píšu. Jsou lidi, kteří si se mnou je tak občas píšou…jak se mají, jak se jim vede, co se jim podařilo a co ne…atd a ani na mou odpověď nečekají…..zkrátka mají potřebu se se mnou jen podělit.  Pak jsou další, kterým jsem už odpověděla a ti mi napíšou medové slovíčka s tím, že potřebují opět „něco“ nakreslit. No a noví co teprve zkoušejí psát a ptát se…někteří nemají ani potřebu zareagovat zpátky, jiní se ozvou…je to různé. Moji blízcí známí mě začali upozorňovat na své pocity, které ze stránek a mých odpovědí měli… na nějaké to využívání toho, že neumím říct ne a že toho někteří využívají, ale  ještě než mě upozornili, tak mi začala blikat kontrolka…. pozor na využívání, nedělej každému pomyšlení….

V souvislosti s tímto ti to nepíšu náhodou…to je problém tvé pravé nohy…. takže přece jen kousek odpovědi dostaneš. Je třeba se zamyslet nad sebou…. koho oslovuješ jen pod záminkou kamarádství či něčeho podobného k tomu abys od něho něco získala. To je pravá noha a krok který děláš … a není to pravděpodobně správný krok. Možná ti moje odpověď připadá tvrdá… ale věř mi, že ji píšu bez záště, ukřivděnosti, nebo jinou podobnou emocí, ale píšu to s otevřeným srdíčkem. Až vychladneš a zklidníš se a budeš k sobě upřímná, tak věřím, že najdeš lidi, které takto oslovuješ…. Nebudu se omlouvat za to co píšu…cítím to tak a muselo to ven…. Začínám razit…myslet pravdu a mluvit pravdu… je to občas dřina říct pravdu tak abych neurazila a doufám, že tě to moc neurazilo, ale že tě tato slova přinutila k zamyšlení. No a pokud někoho moje slova urazí nebo se ho dotknou…tak to tak má být…. Protože je to jen šlápnutí na kuří oko, které se musí vyřezat.

Měj se a směj se Černovlásko …s přáním všeho dobrého ve tvém životě ….s láskou napsala tvá Zrzka

17.2.2011

Ahojky Zrzečko :-),

je to pro mě trošku zarážející :-), ale věř, že se nepotřebuji zklidňovat, protože jsem to nemyslela neupřímně a proto mě nevadí, co jsi napsala, když to tak cítíš, máš na to právo i říkat NE :-). Sama jsem s tím mívala dříve velké problémy a učím se to pomalu také. Na stránky momentálně od ukončeného experimentu nechodím, protože t.č.nějak nestíhám. Ale to je normální, to asi má tak občas každý :-). Netuším, proč máš pocit, že tě využívám nebo ti píšu sladká slova ? Ale to nevadí, i tak ti děkuji, že jsi mi napsala, co jsi mi napsala. Možná někde něco podvědomě založeného mám a díky tvému dopisu mohu přemýšlet. Přijdu na to věřím i bez cizí pomoci, jen mi to asi bude trvat mnohem déle. Ale to nevadí, čas neexistuje a tak ho mám dost :-).

Měj se a směj se, měj se moc krásně a věř, že v těch slovech není žádná přetvářka,ať už to cítíš jakkoliv.

krásný zbytek dne přeje Černovláska 🙂

17.2.2011

Ahojíček Černovlásko :o),

Necítím přetvářku z toho co jsi mi psala, tak to nebylo myšleno :o). Ten pocit vypramenil z toho, že začátek dopisu na mě působil, jako bychom si psali tak nějak furt…ale naše korespondence je založená spíš na tom, když jsi potřebovala něco nakreslit. To jen na vysvětlenou. Každopádně jsem ráda, že jsi to vzala tak jak to je…. a že nejsi dotčená…zaražená, to chápu, protože jsi očekávala jinou odpověď. Vlastně bych to pojmenovala, že jsi byla překvapená. Černovlásko…na to na co si přijdeme sami, tak to jsou ty největší kroky v našem posunu…na naší cestě po které jdeme.

Nic ve zlém Černovlásko…máme si touto zkušeností projít obě….

Měj se a směj se… a dej o sobě někdy vědět, jak se ti vede :o) a na co jsi přišla…budu ráda, když o tobě uslyším…pa Zrzka

17.2.2011

Ahojky Zrzečko :-),

přeji Ti krásný víkendový večer, snad jsi doma s rodinou 🙂 ale ať jsi kdekoliv, přeji ti prima chvíle :-). Dlouho jsem nebyla na Vašich stránkách, nestíhala jsem. Vím, že jsi 2 měsíce mimo se svým psím kolegou a doufám, že i přes náročný výcvik si ten už začínající jarní čas v přírodě spolu oba užíváte. Dnes byl nádherný sluníčkový den, už je celkem teplo a všichni jsme natěšeni na jaro po dlouhé chladné zimě, na sluneční paprsky, které hřejí tělo i duši :-).

Zrzečko, chci se s Tebou podělit o úžasné pocity z jednoho semináře, kterého jsem se minulý víkend účastnila se svými přáteli. Tématem bylo Hoóponopono, skvělá technika se kterou se dají dělat divy 🙂 Netušila jsem, jaké mnohé další možnosti práce skýtá. Ten seminář vedl Jiří Dvorský, nádherně povídal o Hawaii, kde skoro 7 let žil. Nebylo to jen vyprávění o metodě Dr.Hew Lena a knize Svět bez hranic. Byl to seminář člověka, který tam žil, povídání o učení Huna, o Hawaii, tom překrásném místě, o důležitosti správného dýchání, o různých dechových cvičeních, meditace a samozřejmě praktická cvičení a meditace …. nebudu to vypisovat, řeknu to jednoduše, bylo to skvělé úžasné a inspirativní :-). Pochopila jsem tam, že to co mě tam přivedlo, proč jsem tam měla být je DECH, správné dýchání. Teď se chystám za 14 dní na víkendový seminář, jak ho nazvat nejlépe ….. Kurz sebepoznání … to asi vystihuje nejlépe :-). Jeho součástí je i AK a AP :-). Už jsme o tom spolu psaly. Víš, že mě to stále přitahuje. Stejně vím,že přijde ta správná chvíle a pojedu na seminář za Tebou.Cítím,že je to blízko :-). Jo, ještě jsem se chtěla zmínit, že noha už mě nebolí, cítím se úžasně, možná jsem si něco vytáhla na světlo i díky tobě, děkuji :-)!

Včera jsem byla u lékařky, nedávno jsem šla na preventivní prohlídku a dozvěděla se o metodě, které Jana říká “ Kosmická medicína“. Udělali mi spousty testů speciálními přístroji, jaké se dají dělat z krve, další testy na cévní oběh a takový skoro mammograf, ale mnohem podrobnější. Když vše vyhodnotili, šokovali mě oba lékaři závěrem : “ Ivet, vy jste nechutně zdravá “ . Slovo „nechutně“ jsem ihned nahradila pozitivním výrazem “ úžasně “ a povídala si s lékaři dál o výsledcích. Cítila jsem se skvěle i předtím, ale když ta možnost byla, stejně jsem do toho šla, moje lékařka z toho byla tak nadšená, že to nadšení přenesla i na mne :-). Zrzečko, když jsem vyšla z ordinace ven na sluníčko, pocítila jsem tak úžasný pocit lásky a štěstí, jako předtím nikdy v životě :-). Okamžitě jsem si řekla “ Já jsem úžasně zdravá “ a další a další … a poděkovala Bohu za ten DAR :-)! Mám tak velikou radost, že jsem se o ni s tebou chtěla podělit, to je všechno :-).

Opravdu děkuji za to, že jsi :-), za vaše stránky, které znovu začínám pročítat, něco si opakuji, nacházím nové ….. moc a moc děkuji a přeji ti krásné prožití jarních dní, hodně lásky a pohody :-). Nechť tebe, tvého pejska i všechny lidi na Zemi ochraňují strážní andělé a Boží Láska :-).

S láskou Ivet alias Černovláska 🙂

12.3.22011 

Ahojíček Ivetko, černovlásko…..chutně zdravá :o)……
supr mám radost…opravdovou radost…… omlouvám se za stručnost….. ale vím že víš….že teď jsem tak nějak v jiném kole než jsem byla……..ale to kolo mě baví a dělám to srdíčkem…. Ale já se vrátím a zase snad začnu psát :o). Teď mám myšlenky hodně u psa, výcviku, rodiny…ale na stránky nezapomínám…..jen odpočívám, abych pak mohla zase plodit svoje pravdy :o).
Ivetko….. je to moc hezké psaní….a snad nebude vadit…..když ho přiřadím buď pod článek Zrzka má prázdniny …..nebo jak je ten nadpis….a nebo jako pokračování…..toho jak jsem tě sjela….. ikdyž to bylo sjetí s láskou a něhou :o). Vím, že toto mi píšeš soukromě…. že se chceš jen podělít o radost, kterou s tebou sdílím…. a tak teď si radši počkám na tvou odpověď jestli ti to nebude vadit, když to na stránky dám……myslím že takové pozitivum co jsi napsala, by mohlo někoho nakopnout …co říkáš?…..tak zatím pa a díky za písmenka……..

měj se a směj se…..Tvá Zrzka

12.3.2011


Ahoooojky Zrzečko :-),

tys mě ale překvapila, děkujiii :-). Nečekala jsem tvoji odpověď, vím, že jsi s pejskem na výcviku :-).   O to víc jsi mě překvapila, že jsi zareagovala a ještě k tomu rychlostí střely :-). Moc ti děkuji, potěšila jsi mě tím :-). A díky za psaníčko :-). 

Zuzanko, klidně to na stránky dej, když to tak cítíš …. třeba to někomu může pomoci, kdo ví :-). Za nic se neschovávám a i když je to soukromé psaní, klidně to dej třeba do rubriky „Zrzka má prázdniny“ nebo za původní dotaz, co na tom nakonec záleží, že :-)? Jo a že jsi mě, jak říkáš tenkrát “ sjela “ :-), jo sjela …., ale v dobrém a já to tak beru a jsem za to vděčná… nakonec, obě jsme tou zkušeností potřebovaly projít, tak jsme si ji přitáhly do života :-). Všechno je v pořádku 🙂 a já ti přeji, aby jsi si užila výcviku se svým pejskem i svého volného času podle svých přání a možností a měj se ve všech směrech NEJ…… :-). Nebudu to natahovat, jdu se obléci a letím se synem ke koním :-). Písnu ti po dalším semináři, třeba tam bude něco zajímavého s čím se budu chtít podělit 🙂 :-).

Měj se a směj se, Zrzečko, krásně jako na obloze sluníčko :-).

S láskou Ivet – Černovláska

13.3.2011

Ahojíček Černovlásko,

díky za písmenka….. mám takové tušení, že to někoho povzbudí a na podobný seminář se vydá….. No a ta rychlost odepsání….hold jsem se dostala domů k PC a na tokové krásné hřejivé psaníčko nešlo nereagovat……..těším se na další zážitky ze semináře a těším se někdy na tebe….. na mém semináři AK….. tak se měj a směj…. a ještě jednou děkuju, za ty písmenka a zkušenost……..

papapapa Zrzka

13.23.2011
 

Moje milá Zrzečko, Ač Tě osobně neznám, mám pocit při psaní, že jsi moje dlouholetá kamarádka, mám tě moc ráda, krásně se mi s tebou povídá i když jen po mailu :o). Mám na Tebe velikou prosbu :o).

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama