TÝDENNÍ MERLINOVA PARTNERSKÁ PŘEDPOVĚĎ od 19.10. do 25.10.

 

BERAN (21.3. – 20.4.): (Pětka mečů)

Berani, sice jste urovnali minulé spory, obohatili jste partnera, ale stále se jakoby cítíte něčím ohrožení. Opět se k vám blíží hádky, bouřlivé diskuse a věřte, že nejen postavení planet za to může. Očekávat také můžete nějakou podlost, váš partner si odmítá v něčem , co jste mu nadhodili přiznat pravdu, ale že vy jako nezkušení včelaři jste něčím šťourali do včelího úlu? Vy se tím můžete cítit ohroženi a ztrácíte nejen pevnou půdu pod nohama jak v bažinách na Šumavě, ale vedle vědomí ztrácíte i sebevědomí. Něco se opět kolem víkendu vyhrotí. Nicméně, z části si za to můžete sami, z části to můžete svádět na blížící se úplněk.

 

BÝK (21.4. – 21.5.): (I. – Mág)

Býci, beznaděj, zoufalství pomalu odplouvají jak vor na daleké, širé moře, něco se ve vás zklidňuje. Sáhli jste si na dno, jak zkušení potápěči jste měli možnost se odrazit a nyní opětovně stoupáte vzhůru, dostáváte nové podněty do svých vztahů. Ve stálých partnerstvích, kde to samozřejmě neskončilo rozchodem, nastává souzení, jednota, klid zbraní a i komunikace se vylepšuje. Pokud jste sami, nebo po rozchodu, může vám v tomto týdnu do života vstoupit zajímavá osoba, buďte jak Harry Potter, použijte správnou zaklínací formuli a vyzařujte lásku, jo a snažte se nepokazit si tuto šanci.

 

BLÍŽENCI (22.5.- 21.6.): (XII. – Viselec)

Blíženci, u vás je to také jak na horské dráze, minulý týden pohoda a nyní visíte hlavou dolů, vztah se vám opět zdá strnulý a nepružný. Nebojte, může za to Lilith Emotikona smile Toužíte po změnách, ale chybí vám síla, postrádáte odhodlanost nebo odvahu, ale proč? Dolehla na vás minulost, víte to? Paralyzují vás zastaralé vzorce chování, názory a nevyřešené problémy. Stáváte se sami sobě trpnou obětí, jen si tak v poklidu visíte, samozřejmě, že hlavou dolů ale co přijde potom? Pokud nenajdete v sobě odvahu, tak pravděpodobně nic, pokud ji v sobě najdete a budete chtít změny, máte zelenou jak na trati Praha-Ostrava. Ale tuhle sílu kromě vás vám nikdo nedá, tu musíte projevit v sobě.

 

RAK (22.6. – 22.7.): (XIX. – Slunce)

Ráčci a Račice, nebudu to psát opakovaně, prostě zase jste pod stejnou nadvládou i tento týden. Takže opakování je matka moudrosti. Tady máte svou předpověď: „není možné, ale i na vás se usmálo štěstí, nebo se Vesmír už nemohl dívat, jak se trápíte. Dostáváte do vztahů tolik potřebné energie, kolik unesete. Vyzařujete lásku, stejně jako partner k vám, přináší to nečekaný zvrat a zrod dlouhodobého vývoje vztahu, nastal čas dozrávání vašich plodů, snah i investic, naplnění a máte dostatek síly k překonávání překážek, před kterými tak rádi zalézáte do svých ulit, děr nebo skrýší. Všechno se vám bude dařit, ale zase svou iniciativu moc nepřehánějte, páč byste se mohli spálit, nebo by někdo uštípl vaše klepýtka. Užívejte si toho, co máte po svém boku, je to váš poklad“.

 

LEV (23.7. – 22.8.): (Osmička mečů)

Lvice a Lvi, rozkoš, slast i požitky vystřídají beznaděj, zoufalost, omezování nebo zákazy. V tomto jste oproti minulému týdnu vystřídali Býky. Položte si otázku: „Proč se najednou cítím zoufalý?“ „Proč se musím neustále a opět někomu podřizovat?“ „Proč mi někdo neustále do vztahu kecá?“ Ale jste jen vy sami, kdo tohle dopustil. Máte kolem sebe lidi, kterým slepě věříte, nabourává to váš vztah, a vy si to konečně začínáte ujasňovat. Sedněte si, zapalte si svíčku, uspořádejte své myšlenky pěkně popořadě, od první až po poslední, především si vše hlavně vyjasněte s partnerem, než začnete dělat ukvapené závěry. On na to čeká, ale vy jeho signály nechcete vidět. Když vám podá smířlivě ruku, přijměte ji, on to totiž pak delší dobu udělat už nemusí.

 

PANNA (23.8. – 22.9.): (Královna mečů)

Panny, ve vztazích se budete projevovat trochu razantněji, a opět to svedeme na blížící se úplněk a Lilith. Víte co ve vztahu chcete a co od něj očekáváte, rádi řídíte sled událostí a nenecháte si nic líbit. Ale na druhou stranu to moc nepřehánějte, mohli byste narazit a to jako že tvrdě. Budete přitahovat opačné pohlaví díky své chytrosti, vtipnosti, ve vztazích budete přizpůsobiví, ale ne zase moc, opatrné buďte na zlomyslný humor, odměřenost nebo „na oko“ vypočítavost. Mohlo by to lehce sklouznout proti vám. Nezadané Panny mohou objevit nějakého tajného ctitele či ctitelku. Pozor si dávejte hlavně na utajovanou milostnou vášeň, mohla by se provalit a následky?? No ty už si každý ponesete sám za sebe.

 

VÁHY (23.9. – 23.10.): (XIII. -Smrt)

Váhy, naslouchali jste své intuici, nezapojovali jste a nenechali se pohltit city a tento týden projdete ve vztazích jakýmsi znovuzrozením. Je za vámi dlouhodobá změna, které se nedalo vyhnout. Je spojována s vaším lpěním na starých vazbách, minulosti, hořkosti. Vaše vztahy, tedy vše co v nich bylo zastaralé se jakoby rodí do nových podmínek, lepších pro vás i pro partnera. Měli jste si tímto procesem projít, abyste se osvobodili od všeho co vám způsobovalo potíže. Takže se na nikoho nezlobte, odpusťte sobě i druhým, vystrojte takový malý pohřeb a rozlučte se se vším co váš vztah brzdilo nebo ničilo. Ono, nikdo není neomylný a bezchybný. Poučili jste se, je čas kráčet dál. Užívejte si toho, co vám vztah ještě může přinést nového.

 

ŠTÍR (24.10.- 22.11.): (XX. – Poslední soud)

Štíři, přichází k vám vykoupení, už vás nic nového nemůže překvapit, i když… Existují všechny možné předpoklady, že si své vztahy konečně udržíte a budou dlouhodobé, ať už ty stávající nebo ty, které nově začaly. Zvažte všechna pro i proti, než dojdete k definitivním závěrům. Lilith si tak trochu pohraje s vašimi city, ale nenechte se tím nijak rozhodit, naopak zjistíte, že tento váš vztah vám přinese jisté naplnění a bude pro vás mít hlubší smysl. Především jde o váš vlastní vývoj ve vztahu, co v tomto týdnu započnete, v pozdějším období budete sklízet. Stanovte si nové priority i ideály a jděte si za nimi. Jste na správné cestě, nepokazte si to.

 

STŘELEC (23.11. – 21.12.): (Dvojka pohárů)

Střelci, pokud jste vpluli do něčeho nového, rýsuje se tu, maluje a vytváří nový pevný vztah, plný romantiky, lásky a něžností. Asi správně zamířil Amorek a trefil se do toho správného místa. V pevných vztazích naopak něco nového propukne, připadáte si jak v sedmém nebi, na osmém obláčku a kolem vás je harmonie, mír, hluboká a plná láska. S partnerem si navzájem vyzařujete láskyplnou pozornost, no přesně tak, jako když jste se potkali před 20 lety. Náklonnost, sympatie, radost, tohle vše k vám opět směřuje, ani Lilith vás nerozhodí, i když se bude snažit. Pokud se objeví byť jen malá bouřka, přeháňka či deštíček, bude ihned vše zažehnáno. Nic špatného vás v tomto týdnu nečeká, právě naopak.

 

KOZOROH (22.12. – 20.1.): (Desítka mincí)

Kozorozi a Kozorožky, konečně jste si uvědomili, jaký poklad máte ve svém partnerovi. Pochopili jste, že ve vztazích vede i jiná cesta, než jen vlastního prospěchu. Něčím budete odměněni, kde bylo odloučení nebo pauza, dochází k usmíření, přichází k vám období plné citů a lásky. Poučeni ze svých chyb, vycházíte do nového týdne posilnění, uvědomili jste si, že to co máte vedle sebe je přesně tím, co chcete mít. Víte, že ve svém protějšku máte jistotu i stabilitu, hojnost všeho, po čem vaše srdce touží. Slevili jste ze svých nároků a pochopili jste hlubší význam lásky. Jo, a kdyby opět zasáhla Lilith, ignorujte ji. Jste sami sebou a se svým partnerem tvoříte nerozdělitelný celek.

 

VODNÁŘ (21.1. – 20.2.): (Eso pohárů)

Vodnáři, vaše srdce i vztahy jsou naplněny šťastnou láskou a pokračujete v harmonii z minulého týdne. No „Novoluní“ něco zásadního přineslo, vaše přání, tužby i sny se naplňují. Užíváte si partnera, stejně tak jako on vás, přichází k vám příliv citů. Nalezli jste něco, co jste opravdu dlouho, dlouho, dlouho hledali, ale marně. A najednou to k vám vstupuje. Realizujte, ale neplánujte, ona Lilith se ještě bude s nadcházejícím úplňkem snažit o nějaký ten zvrat, ale vy se tím nenechte pohltit, naopak, ukažte, že s partnerem tvoříte tu správnou dvojku. Jste dva na všechno. Nezadaní mohou najít tu správnou porci lásky v někom novém, který je okouzlí, ať už svým vystupováním, humorem nebo vnitřní krásou.

 

RYBY (21.2. -20.3.): (Sedmička mečů)

Ryby, opravdu jste skutečně udělali a objevovali to, co vám měl přinést minulý týden? Proč najednou opět cítíte marnost a své snahy jako zbytečné? To se opravdu chcete nechat pohltit Lilith tak, že vám zbudou oči pro pláč, nebo se tomu postavíte a budete za svůj vztah bojovat? Zase opět vystoupala a vybublala na povrch minulost, že? Vyhnilo vše, co bylo skrývané nebo zatajované. Vidíte kolem sebe jen přetvářku a lži, ale ruku na srdce, nebo kamkoliv, jste i vy upřímní sami k sobě nebo k partnerovi? Snažíte se taktizovat, ale 3x POZOR!!! můžete totiž uvíznout ve vlastní pasti, váš strach vás nějak silně pohlcuje, odpadají masky a to nejen u partnera, ale především ty vaše, snažíte se něco skrývat, ale nějak se vám to ne a ne podařit. Pozor si dávejte na protichůdné myšlenky.

 

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. 

http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/ 

Autor článku: Merlin

 

Vaše komentáře

Reklama