ŠŤASTNÁ TO ŽENA :O)

 

Samozřejmě jsem za to vděčná, že neřeším žádné vážné starosti, ale na různých stránkách s duchovní tématikou se můžeme dočíst, že se člověk posunuje dál tím, že řeší nějaké problémy, překonává překážky apod. A kdo ne, tak ten ustrne ve vývoji. Mně je padesát, mám skvělého muže, šikovné, už dospělé děti a každým dnem čekáme první vnučku. V práci se mi celkem líbí, hodně sportujeme a zdraví slouží. Teď sice řešíme zdravotní problémy rodičů, ale to jsou normální starosti a zatím to společně zvládáme.

Podle možností se snažím pomáhat lidičkám, mám Reiki dvojku, jsem vegetariánka. Ráda bych ale znala svůj životní úkol v tomto životě a jak bych ještě mohla přispět k pomoci naší matce Zemi. Byla bych moc ráda, kdybys mi mohla poradit a někam dál „postrčit“.

Děkuji moc za odpověď a přeji vám všem hodně lásky.

Jája

26.9.2010

Ahojíček Jájo –  šťastná to ženo :o), 

Je to krása…..jsi příkladem toho, jak to vypadá, když se člověk nechává unášet proudem řeky Života. Vím, že se píše na stránkách s duchovní tématikou, že nás průšvihy a životní pastičky nás posouvají v duchovnu dál, protože nás vedou k pochopení atd.  Já se s tímto taky ztotožňuji. Určitě ale není nikde na těch stránkách psané, že ten kdo není s malérem jedna ruka, že stojí na místě a nemůže se vyvíjet dál. Pokud to je někde takto prezentované, tak s tím už nesouhlasím. Zkrátka a dobře Jájo, ty jsi už tak daleko, že teď je tvoje cesta -poslouchání svého vnitřního hlasu, který tvoje kroky povede za tvým životním úkolem. Životní chaos v nás dělá zmatek (to jsou ty problémy – životní) a chaos je předvoj klidu, ve kterém se ty už nacházíš…..jen v klidu uslyšíš svůj  vnitřní hlas. Na tom teď je třeba pracovat. A jak pomáhat lidem? To ty taky víš…… už jen tvoje přítomnost mnohým pomáhá a přitom nemusíš nic dělat. Jsi takové sluníčko, které vyzařuje svůj klid a pohodu na ostatní lidi, kteří se ve tvé přítomnosti cítí tak nějak bezpečně a dobře.

Jájo, na své životní úkoly si musíme přijít každý sám……je to součást toho úkolu a jak tě popostrčit? Když už se nacházíš v tom svém klidu a tichu, tak poslouchej, co tě oslovuje…ptej se sama sebe, co by tě tak nejvíc bavilo – naplňovalo dělat a co by současně pomohlo matičce Zemi….zkus se zasnít…….kdybys mohla všechno (bez omezení)…..co bys dělala? …pak se ptej…..jak to bude prospěšné ostatním…..co z toho budu mít já, jaké pocity z toho budu mít? …co z toho budou mít ostatní bytosti?……hledej šmudlo hledej…….už to skoro máš :o).

Jájinko, díky moc za to že ses ozvala……napsala o tom jak je krásně na světě, jak si člověk může vytvořit svůj život podle svých představ.

Měj se a směj se Jájo, a přeju ti jen fajn lidičky kolem tebe……Tvá Zrzka

29.9.2010

Ahoj Zrzečko,

Moc děkuji za Tvá slůvka, máš pravdu, musím si na to přijít sama. Vlastně bys mi ulehčovala práci a takhle je pořád přede mnou nějaká výzva.

Tak už jenom Tvá odpověď je pro mne takové malé pošťouchnutí kupředu.

Takže díky,díky,

vaše i do budoucna věrná příznivkyně.

Jája.

29.9.2010

Ahojíček Jájinko  :-)))))

Díky za neskutečné nádherný mejlík..Málokdy se stane, že je člověk se svým životem naprosto spokojený..Skoro se sama bojím přiznat, že i můj život je vlastně sen, mám 21 let spokojené manželství, manžela dodnes miluju a obdivuju – to se dnes už nenosí  🙂 – dnes je skoro nutné manžela a vše kolem ustavičně před kolegyněmi pomlouvat, aby jsme nevybočili z řady..- to je moderní..Bojíme se vyjádřit vlastní názor – o to taky médiím jde. Já se „chlubím“ všem na potkání, že mě tohle štěstí potkalo a nestydím se za to. Myslím, že duchovní stránky vynech!! Pokud si spokojená, neřeš to..! Jen klidně dál vysílej spokojenost se svým životem – tím posiluješ energii egregora spokojenosti a štěstí a ten už se tetelí nedočkavostí, kdy ti nadělí víc a víc spokojenosti!!!!!!!!! Pokud v sobě živíme pochybnosti, strach a úzkost, že přeci není možné, abychom byli tak spokojeni, věř, že se ti tyto myšlenky začnou plnit…Vesmír nerozeznává negativní přání od pozitivního – prostě jsou to přání a ty se začnou plnit..Milá Jájo, drž se pořád svých krásných a spokojených myšlenek a budou se ti jen a jen množit!

Jasně, že přijdou situace, kdy nám zrovna není nejlépe (úmrtí blízkých, problémy v práci apod..) Ale věř, že blízcí – stejně jako každý z lidí i zvířátek si svoji smrt dopředu naplánuje, než jde na tento svět, takže nic z toho neovlivníme. Slovíčka „kdyby“ jsou prázdná a naprosto zbytečná, prostě neexistují!

Důležité je to, jak si žijeme teď a tady a nic víc neřešit ( minulost, budoucnost..)

Moje milá Jájinko, přeji ti, ať se i nadále kocháš životem, přinese ti jen a jen radost..A nepřipouštěj si pochybnosti a myšlenky, že to není jen tak – zatímco máš teď trychtýř otevřený vesmíru.v případě strachů a negativit se trychtýř na „tvoje“ přání otočí opačně – rozšířený prostor jde k tobě..

Opravdu si mě moc potěšila a mám velké přání – abychom se měli všichni tak dobře, jak si přejeme 🙂

Jájinko, žij z toho co máš a užívej života plnými doušky, děkuji ti, s láskou Grev

29.9.2010


 

 

Milá Zrzečko,

Nedávno jsem objevila vaše stránky, jsou prima, moc vám fandím, děláte skvělou práci.

Ráda bych znala Tvou odpověď na můj problém – a teď to asi bude vypadat divně, ale můj problém je ten, že vlastně žádný nemám.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama