SOLARA-KOLA SOUKOLÍ SE OTÁČEJÍV ZÓNĚ RESETU

 

ŽÍT SKUTEČNÉ ŽIVOTY JAKO PRAVÍ CELISTVÍ

Znamená zcela RESETOVAT veškeré dosavadní poznání.

Tyto změny jsou tak hluboké, jako kdybychom se ocitli na nové planetě.

Mění se to, co kolem sebe vidíme.

Mění se to, co cítíme.

Mění se to, jak myslíme.

Mění se to, jak jednáme s ostatními.

Mění se to, co prožíváme.

Mění se to, co děláme a to mění to, jak děláme věci.

Mění se to , jak milujeme. Mění se to, jak žijeme.

Mění se to, co víme.

 

Od aktivace 10.Brány silně cítíme, že se něco děje v měřítku tak obrovském, že to nelze vidět v celé jeho velikosti. Kola roztáčejí soukolí masivního rozsahu.

 

Zářijový RESET nás uvolnil ze starých základů a osvobodil z míst kde jsme byli nejvíc uvízlí. Minuli jsme bod KDE UŽ NENÍ CESTY ZPĚT a od toho okamžiku víme, že už se nemůžeme vrátit k tomu JAK VĚCI BÝVALY. Kola v soukolí se dala do pohybu. A nyní se otáčí na vícero úrovních. Během druhé poloviny září jsme začali integrovat změny způsobené RESETEM na vnitřní úrovni.

 

V říjnu procházíme chodbou mezi zářijovým RESETEM a ještě větším RESETEM, který se objeví 11.listopadu 2011 (11/11/11). V říjnu nastane čas pro začlenění a realizaci zásadních změn, které uvedl zářijový RESET do všech aspektů našeho každodenního života. Učíme se zcela nové způsoby ve všem, co děláme. Nehledáme a nesnažíme se, aby se věci děly. Místo toho zůstáváme široce otevřeni a umožňujeme všemu, aby zaklaplo na místo v rámci svého dokonalého načasování. Celou naší bytostí se vrháme do akce. To nám pomáhá připravit se na ještě větší RESET , který nás čeká v listopadu.

 

V říjnu budeme pokračovat v třídění našeho vnějšího života i vnitřního bytí, abychom odstranili vše co už dosloužilo a co je nepravdivé. Zároveň budeme prozkoumávat Novou Krajinu, abychom viděli co v ní je. Po celou tuto dobu bude přicházet nespočetné množství nových elementů. Naše Skutečné Životy se začnou rozvíjet přímo před námi.

 

Do našich životů vletěl Vítr změn a všechno rozfoukal. Jěště nevíme co nám zůstane a co odvane navždy pryč. Mnozí z nás ještě neví, kam nás vítr zavane.

Nevíme ani to, co budeme dělat tam, kam nás zavane. To je jeden z důvodů, proč musíme zůstat široce otevřeni a spontánní. Může se stát cokoliv, kdykoliv.

Změna může příjít ze všech směrů. A to NEČEKANÉ je všude kolem nás.

 

KOLA SOUKOLÍ

 

Během zářijového RESETU se dala do pohybu kola soukolí. Je to velmi důležité.

Naposledy se Kola soukolí otáčela během První Aktivace Brány 11:11 v lednu 1992. A nyní se opět dala do pohybu……

 

Když se v roce 1992 dala Kola Soukolí do pohybu, vyzvala Tiché Strážce.

Bylo to znamení, na které čekali. Nyní Kola v soukolí pohání něco jiného. Do pohybuju je dala aktivace Tichých Strážců, kteří jsou zde vědomě v lidském vtělení jako Praví Celiství.

 

Pohyb Kol v soukolí spouští věci, které daleko přesahují naše současné vědomosti. Jako nekonečná řada domina, která se překlápí do správné pozice uvedena do pohybu jediným cvrnknutím. Šíří se ven všemi směry.

Když to nastane, přinese to masivní, bezprecedentní zrychlení našeho evolučního procesu.

 

Listopadový RESET otevře něco nového a nastaví to do nové polohy.

Obrovské zaklapnutí na místo. Nesčetná Kola soukolí začnou zapadávat jedno po druhém do sebe.

 

I když se zářijový a říjnový RESET jeví jako dvě odlišné události, jsou oba vlastně součástí velké série RESETŮ, která bude pokračovat až do poslední aktivace v roce 2012.

 

PŘEHLED ŘÍJNA

 

V říjnu budeme vehementně postrčeni do našich Skutečných Životů.

Jako bychom cestovali ve zrychleném horkovzdušném balónu, který nás unáší do našich Skutečných Životů, ať už si myslíme, že na to jsme nebo nejsme připraveni. Nemusíme vědět kam přesně letíme, nebo co tam budeme dělat až tam doletíme, ale právě teď jsme ve vzduchu a letíme vysokou rychlostí.

Nejlepší co můžeme udělat je zůstat široce otevřeni a umožnit věcem volný průchod a zvykat si na rozšířené Tady a Teď. A pak už si jen užívat let.

 

Říjen nebude měsícem klidu. Bude plný akce s intenzivními výbuchy.

Nové se stává více jasné a reálné. Nové příležitosti jsou v pohybu.

Věci , dlouho považované za nemožné, jsou nyní možné.

Tento měsíc vyžaduje úsilí, soustředění a organizaci, protože budeme dále překonávat své staré situace. Dokud se nenaučíme používat Novou navigaci, která nám vše usnadní, může se přihodit, že se budeme cítit nepříjemně přepjatí.

 

Tím, jak budeme vytrháváni z našich starých dosavadních životů a zasazováni do neznámých končin, budou mnozí vnímat říjen spíš jako ŠOKTÓBER. Lži se budou rozplývat přímo před našima očima, což nám umožní vidět za iluzi.

Budeme léčit dlouho vláčené staré rány z minulosti, Po našem boku již pro ně není místo, protože nesouzní s Pravým Celistvým.

 

V říjnu nastane čas , abychom SE KONEČNĚ OSVOBODILI od minulosti na VŠECH ÚROVNÍCH a ve VŠECH OHLEDECH. V podnikání i ve vztazích nastane čas nechat se vést srdcem a vykročit ze starých vzorců. Některé z nás budou přepadat občasné panické ataky v důsledků přetrvávajících obav z Neznáma. Je dobré si uvědomit, že vždy, když cítíme strach, tak cítíme , že změna je nablízku. Kdykoli se necháme vyvést z rovnováhy, musíme se znovu dostat do centra jako Praví Celiství a pamatovat, že VŠE JE V POŘÁDKU i přes všechny vnější okolnosti.

 

Říjen vzhledem k neuvěřitelné Aktivaci 10.Brány, která se uskutečnila minulý měsíc, je velice Nový. Nicméně z důvodu extrémni Novosti je to jako zrození, kdy si jak novorozené děti musíme zvykat na nové životní prostředí a naučit se dělat všechno tak, jako bychom to dělali poprvé. Říjen je měsíc otevřený dokořán. Je to divoká jízda do Nového a Skutečného. Během října mnozí z nás dokončí své staré životy a pohnou se do nových směrů. Nové příležitosti budou doslova klepat na naše dveře. Všude kolem nás budeme cítit lásku. I v našich interakcích s ostatnimi ji budeme cítit víc, než kdy předtím. Zažijeme okamžiky zhmotnění všeho, co si nejvíc přejeme. Melouny nám budou padat do otevřené náruče.

 

Stojíme na prahu Nového začátku. Na prahu Našich Nových Skutečných Životů. Stačí vykročit vpřed a s odvahou a důvěrou vytvořit život, jaký doopravdy chceme. Vše, na co jsme čekali je zde. Do konce měsíce se vše zrychlí a mnozí z nás budou příjemně překvapeni kam až jsme se dostali.

 

V listopadu opět nastoupíme na RYCHLOTRAŤ našeho druhého RESETU. Vše se posune na novou úroveň.

 

s čistou srdeční pravou láskou

 

Solara

 

s hlubokou vděčností za inspiraci a postřehy

Arbaline, Bienestar, Emanáku, Gill, Gözde, Kazandra, Keenuane, Laya, Margo, Petra, Rosy, Sebastian, Ursula

 

Copyright Solara 2011 All Rights Reserved

přeložila Petra Svarinská a Lenka Wimmerová

Solařin kompletní Surf Report na Říjen 2011 je k dispozici v Angličtině,Němčině,Maďarštině,Portugalštině,Ruštině a Španělštině na stránce http://www.nvisible.com

 

Zdroj: http://www.vnitrnibohyne.cz/news/solara-kola-v-soukoli-se-otaceji/

 

Vaše komentáře

Reklama