PŘEJEME SI MIMINKO

– došla jsem na ně, když jsem si zadala do vyhledávače „přejeme si miminko“

a od té doby jsem se na ně několikrát vrátila, doporučila pár známým a nakonec jsem se rozhodla vám napsat a poprosit o radu.

Přečetla jsem většinu článků v rubrice „miminka“, takže už jsem si objednala v lékárně odkyselovací směs i ptačí jeřáb,

přečetla jsem si příčiny toho, proč se početí nedaří.

S manželem jsem se pokusili o miminko poprvé loni v dubnu, byli jsme hned úspěšní, ale bohužel vyvíjely se pouze plodové obaly a musela jsem v červnu na revizi dělohy.

Od října nebo listopadu minulého roku se snažíme znovu, bohužel neúspěšně.

Vím, že na vině je především moje chování, ztratila jsem po tom prvním neúspěchu víru, že by se to mohlo znovu povést, také mám strach, aby vše dopadlo napodruhé dobře. O těchto věcech už jsem se dočetla u jiných pisatelek a souhlasím s tím, že to musím překonat, mít se ráda, na miminko se těšit a věřit, že přijde.

Někdy mi to jde lépe, někdy hůř.

Moc bych si ho přála počít přirozenou cestu, protože souhlasím s tím, co píšete, že pokud ho z nějakých důvodů ještě mít nemám, nepomůže ani umělé oplodnění a je to určitě až to poslední řešení. Moc by mi proto pomohlo, kdybyste se podívala v AK na mě a mohla mi říct, jak to vidíte.

Byla jsem zatím u dvou „léčitelů“, jeden mi odblokovával nervy, druhý pan masér taktéž odblokovával, říkal mi,

že mám příliš myšlenek v hlavně, ale málo energie proudící od nohou do pánve.

Oba ale tvrdili, že otěhotnění by neměl být problém.

 

Další problém, o kterém vím a za který se stydím, je můj vztah k manželově rodině, především jeho matce a sestře.

Snažím se jim odpustit spoustu věcí, kterýma zraňují svého syna/bratra i mě a hlavně si uvědomuju,

že pokud něco ohledně nich řeším, ničím tím především náš vztah. Je to u mě někdy tak,

jak jste psala v článku duchovní lenost – vím přesně,

co bych měla dělat, ale někdy se vymlouvám, že to nejde.

 

Budu vám moc vděčná za odpověď.

Děkuju a přeju hodně radosti z vaší práce

Magda

17.8.2012

 

 

 

Zuzi,

já jsem ještě zjistila, že ti na stránkách všichni tykají, tak budu taky, pokud to nevadí – je to takové osobnější:)

A také jsem až po odeslání emailu našla pravidla poradny, takže jsem se dověděla, že článek uveřejníš automaticky:)

A také bylo milým zjištěním, že jsi z Hodonína, my bydlíme v Brně, takže kdyby pomohlo i osobní setkání, určitě bych o něj měla zájem, pokud by sis našla čas…

Děkuju moc

Magda

17.8.2012

 

 

 

 

Ahojíček Magdi,

 

Tak to jsem ráda, že sis všimla, že si s lidičkama tykám…je mi ta tykačka fakt bližší….vnímám tak komunikaci mezi námi tzv. od srdíčka k srdíčku a to je docela důležité, alespoň pro mě :o).

 

Tak jsem si tě zkusila nakreslit:

A dušička toho mimouška už je fakt u tebe….sice to ještě nějaký čas potrvá, ale je tam …. z té dušičky mi šla tužka do tebe, kde se zakreslilo krásné srdíčko (srdeční čakra) a vykreslili se i ostatní čakry. Jako by mi ta dušička v kresbě chtěla říct, co máš „napravit“ , na čem je třeba zapracovat :o).

 

Takže ti to popíšu :o)

 

První čakra: Rodina, pozemský život, materiálno…. Tuto čakru máš krásně velkou, jsi holčina, kterou ten pozemský život baví….ale je tam menší blok, který nevznikl moc dávno (dětství nebo tak někdy) …a podle toho co mi píšeš, tak bych to klidně viděla na ty vztahy s tchýní, švagrovou a taky hlavně těhotenství, které neskončilo zdárným porodem.

 

Druhá čakra: chuť do života….život tě baví, ale uvnitř je takové jakési ticho a prázdno…no …nedivím se… souvisí to s tím miminkem….až bude, tak to bude pro tebe šílená motivace a chuť pro něco a někoho žít….najednou bude tvůj smysl života naplněn.

 

Třetí čakra: sebevědomí, sebeláska…. Máš zdravé sebevědomí, nepodceňuješ se a ani se nenadhodnocuješ…znáš svou „cenu“.

 

Čtvrtá čakra: to je to tvoje srdíčko…. Umíš lásku dát a umíš si ji i brát…máš opravdu krásné srdíčko.

 

Pátá čakra: komunikace….ty umíš mluvit, umíš se vyjadřovat, jen občas máš zábrany říct věci, tak jak je cítíš…je tam menší blok a díky tomu, že v sobě slova zdržuješ, tak někdy umíš bouchnout a řekneš pak něco co tě mrzí.

 

Šestá čakra: intuice…. Ta je taky dostatečně veliká…. Jen ji ještě moc neposloucháš….ještě pořád dáváš přednost rozumu….první letmá myšlenka, která je někdy tak letmá a rychlá, že ji sotva postřehneme…to je intuice. Čím víc ji budeš poslouchat, tím výraznější bude a přestane být jen těmi letmými myšlenkami.

 

Sedmá čakra: myšlenky, duchovno, víra…. Ty už věříš a víš, že existují věci, které nejdou vždy dokázat….ani už důkazy tolik nepotřebuješ. Máš své pravdy i svou víru. Tato čakra je z těch tvých tou největší….a to je dobře. Víš co se říká….věř a víra tvá tě zdraví :o).

 

Magdi, když na to pohlédnu souhrnně… mimčo už se kolem tebe motá, tvé čakry, jsou docela v pořádku, ty malé bloky co tam jsou nejsou nic katastrofálního….dá se s tím pracovat….pomocí odpouštění, pochopení…teď narážím na ty dvě můry, které vrážejí mezi tebe a manžela klín…. Zkus se podívat jejich úhlem pohledu, na chvilku se vžij do jejich rolí…líp je pochopíš….víš, některé matky a sestry si vysní pro svého bratra a syna nevěstu a když si on najde tu svou a ona není k obrazu jejich představivosti, tak to někdy neklape. Popřej  jim mír v duši…pošli lásku, hó –oponopo, tady taky dobře funguje.

 

Ptáš se, jestli by pomohlo setkání se mnou… :o)… já ti každopádně, pokud se setkáme toho napovídám daleko víc, můžu ti pomoct pomocí EFT odťukat nějaké ty problémy, které máš, můžu do tebe nalít energii a pozitivismus a tím tě namotivovat… :o)…. Ale je to z mé strany pouhé nakopnutní a popostrčení tě za tvým štěstí….dál pak musíš sama. Osobní kontakt je jiný než tady psaní přes písmenka…. Tady píšu spíš takový základ…. Z důvodu, že kdybych se rozepsala, tak moje mnohamyšlenkovost zachycená do psaných slov, by mohla být pochopena jinak, než je myšlena… na víc slov,  potřebuju oči toho druhého, abych viděla, že chápe, jak  já myslím….a když nechápe, abych se mohla zastavit a víc vysvětlila.

 

Je pro mě docela problém časový… do konce srpna nemám den už volný a na září pan šéf ještě neposkytl plán služeb, takže nevím, kdy budu mít volno a kdy budu v práci. Poslechni svou intuici :o)…tu letmou myšlenku..tvé srdce….jestli to setkání vnímáš, že by ti mohlo pomoct. Když tak se pak můžeme domluvit a můžeme se u mě sejít…. Ale to se domluvíme už přes mailíky, které na stránky dávat nebudu…. To už nebude pro lidičky zajímavé…pokud tedy budeš setkání se mnou chtít absolvovat.

 

No vidíš…ještě jedna myšlenka mi k tobě zaletěla…. Mrkni v těch  miminách i na ty ricínové obklady…je to tam…. Tam jak jsi našla ptačí jeřáb i odkyselení.

 

Tak jsem snad na nic nezapomněla…. Měj se a směj se Magdi…a ať už se sejdeme nebo ne…přeju ti krásné milování s manželem, bez myšlenek na to, že vyrábíte potomka :o). Oddej se tomuto krásnému aktu celým tvým tělem, duší a srdcem…a možná nebudeš ani potřebovat zmíněné prostředky a nebo moji osobní pomoc :o)

 

S láskou…..tvá Zrzka

21.8.2012

 

 

 

Milá Zuzi,

mockrát děkuji za tak vyčerpávající odpověď, budu na sobě pracovat, jak sama píšeš, myslím, že bych to mohla zvládnout, protože návod mám dobrý, teď chybí převést to do praxe. Můžu jenom ještě jeden malý dotaz – nebylo vidět, i kdy by to miminko přišlo?:) V některých příspěvcích jsem četla, žes holkám psala cca kdy, ale vím, že třeba já to z nějakého důvodu vědět nemám, tak jenom kdybys uznala za vhodné, že jo:) Mně by to pomohlo, že bych viděla nějaký jasnější cíl, ale i tak jsou to samé krásné, pozitivní zprávy, za které moc děkuju.

 

Ať se ti daří a určitě dám vědět, jak vše dopadlo.

Magda

21.8.2012

 

 

 

Ahojíček Magdi,

Máš pravdu, v některých případech nakreslím osu na které se mi zakreslí, kdy miminko s největší pravděpodobností přijde. Dělám to i ntuitivně…někdy to udělám, někdy ne…u tebe jsem tuto potřebu neměla….a už vím i proč…. Sama jsi napsala…že bys to viděla jako jasnější cíl….a já to u tebe vnímám, že by ses na to datum mohla upnout a kdyby se to zpozdilo, tak by tě to opět srazilo na kolena….a to by nebylo dobře. Ani automatická kresba není 100% …zakreslí se v danou dobu….ale pokud člověk udělá jiné kroky, nebo změní myšlení…ve finále se vše může odvíjet jinak. Tak se drž a informací máš už i tak habakuk.

Měj se a směj se a s mimouškem si už klidně můžeš začít povídat…přijde ve správný čas.

S láskou….Zrzka

21.8.2012

 

 

Zuzi,

děkuju, určitě dám potom vědět:)

Magda

21.8.2012

 

Vaše komentáře

Reklama