VSTUP DO NOVÉ REALITY

 

Nyní navenek žijeme stejné životy jako dříve, ale všechno se dramaticky změnilo. Byli jsme uvrženi do Nové krajiny. Naše vize se rozšířila, a mnoho z toho, k čemu jsme se upínali v minulosti, je nyní považováno za zanedbatelné. Rok 2013 je rokem hlubokých změn, protože jsme se vrátili jako Praví Celiství, a vedeme normální životy zakotvené v Ultra Větší realitě, které byly vždy určeny pro nás. 

 

Rok 2013 je čínský rok Hada, ale přesnější popis by zněl „Rok hada svlékajícího se z kůže“. To je proto, že cokoliv, co není upřímné a autentické, z nás bude odstraněno na každé možné úrovni. Často se to stane s překvapivou lehkostí. Odkrývají se neuvěřitelně dlouho pohřbené věci, které upoutávají naši pozornost. Pokud se budeme snažit tyto záležitosti zastrčit zpět do našich skrytých zákoutí a předstírat, že to tam není, mohou se u nás vyskytnout zdravotní problémy. Pokud stále setrváváme v našich starých příbězích a pokračuje opakování  starých dualitních vzorců, bude tento rok cesta velmi komplikovaná, dokud ji neopustíme. 

 

Všechno se zásadně změnilo od událostí v posledních měsících roku 2012, protože musíme znovu objevit, kdo jsme teď a co opravdu chceme. Jakmile máme jasno v tom, co chceme, a co nechceme, všechno zapadne na své místo. Naše srdce jsou plná tužeb, jsou jako zářící drahokamy pamatující si cestu. Poslouchejme svá srdce a svou intuici. Znovu a znovu se musíme ptát sami sebe: „Co opravdu chci?“, „Kdo jsem?“, „Co mám vytvořit ve svém životě?“ a „Co mi dělá největší radost?“

 

 

Musíme se připravit na nečekané. Očekávejme nečekaný celý rok, může se stát cokoliv. Mohlo by to být skvělé, hrozné, ale zároveň smutné, přesahující naše nejdivočejší představy. Je to důležité. Buďme otevřeni. Rok 2013 bude obsahovat mnoho neočekávaných zvratů, které jsou pro nás nezbytně nutné. Musíme být připraveni upravit naši cestu v každém okamžiku, jakmile se objeví nové informace. Očekáváme-li neočekávané, bude to pro nás třeba i zábava. 

 

Začátkem tohoto roku zjistíme, že většina naší povrchní osobnosti je pryč. Zjistíme, že už ji nepotřebujeme. Pokud jsme dokončili naše staré příběhy, stojíme před prázdným plátnem. Střetli jsme se s prázdnými plátny již předtím, ale tentokrát můžeme použít i ty  nejodvážnější tahy štětcem, nejdivočejší barvy a nejhlubší touhy. 

 

Budeme cítit hluboký klid až do konce ledna, a možná i déle. Během této doby, budeme vyklízet vrstvy nepravdivosti. Mnoho nových informací, postřehů a příležitostí přijde k nám a budeme podnikat přípravy v následujících měsících. I tak je důležité, nesnažit se to uspěchat, vše se rozvine ve správném načasování. 

 

Kolem začátku února, budou znovu přicházet velké vlny. Pokud se budeme i nadále držet našich starých příběhů – zatřese to s námi.

 

Legrační je, že naše staré příběhy nejsou jen příběhy, které jsme napsali svými životy. Co platilo včera již nemusí být pravda, pokud ano, bude to ustupovat, aby vznikl prostor pro větší pravdivost. 

 

Březen je měsíc, kdy se spousta prvků začne stěhovat do svých správných pozic. Duben je „měsíc Mu’a, v němž vše zrychluje ještě víc. 

 

V nové, rozšířené říši Diamantu Neviditelného, může spousta věcí ještě držet obvyklou formu, ale brzy již uvidíme, jak se jejich pravá podstata projeví a zjistíme, že  můžeme žít úplně novým způsobem. To je to, co dává našim životům větší barevnost, lesk a zcela novou dimenzi možností. To má co do činění s skrytými poklady Diamantu neviditelného. Všechno odhalí svou skutečnou podstatu, je to jako skrytý poklad uvnitř nás. vytváření nových, hlubších, pravé způsob bydlení. 

 

Mnoho milovaných lidí opustilo v loňském roce planetu, a ještě více jich opustí tento rok. Co je překvapivé je, že někteří lidé se v druhé vlně vrací zpět. Musíme žít každý den, jako by byl náš první a poslední. Važme si vztahů. Řekněme blízkým, že jsou  zvláštní i pro nás, a že je máme rádi. Vyjádřeme svou vděčnost. Pamatujme si, že všechno vzácné.

 

Někteří přátelé a rodina také opouští naše životy, ne skrze smrt, ale jednoduše proto, že tam není žádný pevný základ poctivosti a transparentnosti ve vztahu. Nemůžeme déle pobývat v nepoctivých vztazích, protože jsou již nepohodlnými. Je třeba, poctivost, otevřenost a vzájemná podpora. Když se  tyto vztahy náhle zhroutí, může to být pro nás i překvapivě osvobozující je nechat jít. 

 

V průběhu tohoto významného roku, nastane dramatický zvrat směrem k Jednotě. Dualita se stále snaží upoutat a získat pozornost lidí. Ale Praví Celiství to poznají. Matka Země je čistí, připravuje, a to jsme my.  Praví Celiství jsou zapotřebí více než kdy jindy, je třeba aby vedli a pomáhali těm, kteří nejsou stále probuzeni. 

 

 

Rok 2013 nám přinese spoustu skoků a nových objevů. Zelená Světla se konečně zapnou pro projekty, které na nás čekají, aby se staly klenoty v koruně. Budeme mít pocit, že můžeme dělat všechno, aniž bychom věděli jak, ale budeme intuitivně vědět, že to dokážeme. 

 

Většinu z tohoto roku strávíme objevováním naší rozšířené Nové krajiny. Budeme jako malé děti – objevovat naše prsty, učit se chodit a orientovat se v této nové neznámé krajině. Budeme poznávat úžasná nová místa. Mnozí z nás budeme cítit, že máme více energie uvnitř sebe, a jsme připraveni na Nový rok. Objeví se spousta přírodních jevů v tomto roce.

 

Stále více si budeme uvědomovat, že naším pravým smyslem je kolektivní cesta.  Rok 2013 nám přináší absolutní nový začátek. Jsme připraveni – jsme reálnější, upřímnější a milující, než kdy předtím. Dostáváme veškerou podporu, kterou potřebujeme. Naše Nové reálné životy začaly. 

 

VÍTEJTE v roce 2013!  S čistou láskou. Solara            

  http://www.nvisible.com/

Přeložila: J. Šimůnková

 

Zdroj: e-mail

Vstupujeme do roku 2013, který masivně přetransformoval všechny předchozí hranice. Mnoho lidí zažilo příliv lásky, který nikdy předtím nezažil. Někteří zažili hlubokou změnu paradigmatu z duality založené na iluzi ve smyslu, že "někdo" nebo "něco" nás přijde zachránit. Jenže ti zachránci jsme my sami! Tato cesta v očekávání zabrala pouze sekundu, a všechno zmizelo pryč. 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama