CO JE TO PRAVDA


Vše, co je stále a neměnné je pravda. A to je Bůh. Jak jednoduché. 

Bůh je pravda, Bůh je láska, Bůh je spravedlnost, Bůh je čistota. Když vezmu tato slova, pravda, láska spravedlnost a čistotu, vždy budu mluvit o Bohu i kdybych mluvil pouze např. o lásce! 

Žádný člověk se nemůže dobrat pravdy, pokud nebude přijímat vše. Tím myslím dobro i zlo. Zlo se nesnažte nikdy pochopit. Zlo můžeme pouze poznat! Proto musím jít s otevřeným srdcem, abych mohl přijímat a též vše prožívat. Pouze takto se můžeme stát moudrými a ne chytrými. Proto jsem nikdy nevěřil, že stáří je moudré. To by bylo lehké učení. To by si potom každý člověk mohl lehnout doma na gauč a počkat na stáří. Pak by jako stařec vyskočil a zařval by: už jsem moudrý. 

Lidé (duchové), se musí učit. Rodí se nevědomí. Domů (do Ráje), se mohou vrátit pouze jako vědomí – moudří. 

Často mluvím o srdci. Nikdy jsem však neměl na mysli lidské srdce – sval. Já vždy hovořím a hovořil jsem o duchovním srdci. Toto srdce otevřete, aby duch mohl cítit a prožívat. V jaké části těla sídlí duch? Když si dáte levou ruku na klíční kost a pravou na stydkou kost, tak tento prostor je sídlo ducha. Mnoho lidí svého ducha hlavou zatlačí až mezi nohy. 

Tento prostor si dělím na dvě části. Na dutinu břišní a dutinu srdce. Dutina břišní náleží hlavě a dutina srdce, srdci. Sami dobře víte, ať chcete nebo nechcete, každý člověk vše přijímá skrze břicho. Všechno, co se vás dotýká v první řadě zaznamenáte v břichu. Pokud toto přesunete do hlavy, začnete si vytvářet emoce. Pokud ale nevynecháte srdce, sice to zabolí, ale během pár vteřin je vám vše bližší a jasnější. Nikdo vás nemůže obelhat. Vždy budete vědět, co kdo na vás chystá, co vám hrozí. Člověk, který si vytváří pouze emoce, žije ve svém, sebou vytvořeném světě. A vždy když se mu nedaří, do tohoto světa uniká. Tam je mu sice fajn, ale nic neřeší. A tím, že nic neřeší, je mu stále hůř a hůř. Nastávají deprese. 

Člověk, který otevře své srdce, cítí a prožívá, to ještě neznamená, že má vyhráno! Aby 

měl skutečně vyhráno, musí vše, co cítí dělat!! Přirovnám to asi k tomuto: můžeme mít pět vysokých škol a k čemu nám jsou, když to co víme, neděláme. Pominu to, co nás učili jestli je a nebo není pravda. 

Kolik z toho, co nás ve škole učili, už dávno není pravda. A učí nás opět mnoho pravd, které zase nebudou pravdy. Jsou to pouze názory. Dodnes mnoho lidí, to co se ve škole naučili, mají jako pravdu.


Zdroj: forum MOJE-PRAVDY

Vaše komentáře

Reklama