Reakce na seminář AK2 2015

Jsem z vás jak nastřelená… nalili jste do mě tolik energie, že mě ti moji kluci prdelatí celé pondělí museli v práci držet za límec a pořád mě někam vraceli, abych v té své rozdivočenosti něco nevymamlasila. V úterý večer jsem se vydala na noční službu…a pro jistotu mě opět vrátili domů…. Páč jsem šla do práce a neměla jsem tam být.

Píšu vám až dnes, protože na facebokuk ve velké skupině pastelek to žije….od fotek se nedá odtrhnout a atmosféra z víkendu pokračuje tam. Dnes jsem se konečně odtrhla a už píšu ….

Já vám tímto moc a moc děkuju……..děkuju vám za to, že jste si našli ke mně cestu a že se vracíte. Děkuju za váš smích, za vaši otevřenost, toleranci, vzájemné pochopení, souznění a soucítění. Možná si někdo z vás všiml, možná ne….ale doháněli jste mě chvílemi k slzám radosti. Víte….. vaše radost, že se vidíte, vaše vřelé objetí se mnou a mezi vámi… to mě zkrátka dostává do stavu blaženosti.

Jsem moc ráda, že se za námi v pátek stavil do hospůdky i Honzík se Soňkou…jen tak na skok z Brna si za námi odskočili. Žurinka se nám v pátek postarala o překvapení, zábavu a spoustu vyřechtaných xichtíků (a nejen nám, ale celé hospodě, když po slepu přes dioptrické brýle po dědečkovi kráčela hospodou hezky vyfiklá). Dva roky zpět jsem za jeptišku překvapila na AK2 já ….ale toto byla síla…….. ještě teď se tomu tlemím, když osoba alá Žurinka ze státního zastupitelství s doručenkou v ruce hledala Holubovou…..a musím se smát, když si vzpomenu na vaše obličeje, jak mě hodláte zatlouct a čekáte na mou reakci J…já se fakt zase tlemím. Díky Žuri, za tento herecký výkon i za to, že jsi za námi přišla i v sobotu na chvilku posedět.

Doufám a pevně věřím, že jste se na semináři nakopli stejně jako já do pozitiva. Měli jsme za sebou všichni docela divoké období…a tato dobíječka…. Byla potřeba. Ještě jednou díky.

Seminář byl spíš inspirativní…….. ukázala jsem vám v rychlosti, jak se dá ještě dál s automatickou kresbou pracovat….a EFT jste si taky vyzkoušeli. Je vám jasné, pokud bych s vámi měla projít všechno poctivě, tak bych musela tento seminář udělat minimálně na dvakrát. Jsem zastánce toho…. Netahat z vás peníze, ale ukázat vám směrovky kudy to jde.

Doufám, že jste pochopili jakou sílu má vaše přání, vaše myšlenka, vaše víra v sebe a doufá, že jste pochopili i to, že přání aby se mohlo splnit se musí pustit…. Trofeje vašich lžic a vidliček vám toto bude připomínat…a  bacha na to…….jednou zkusíš a pak musíš….. 

  

Jsem ráda, že jste byli svědky toho, že rituál se dá dělat bez opiček, v tichosti a není potřeba žádných teatrálností. Ty opičárny kolem toho spíš odvádějí pozornost od skutečného záměru, než aby jej podpořili.

Je úžasné jak naše malá Alenka, která s námi o víkendu nemohla být….jak kreslila každý den doma obrázek a přitom myslela na nás. Vystihla v kresbě i odvedení dušičky, která tam byla s námi a zakreslila i počet lidí, kteří se toho zúčastnili. Tady se jen potvrzuje to, že VŠICHNI JSME JEDNO.

Už vás nebudu dál zdržovat…….. vím, že víte co všechno bych vám ještě napsala…….a věřím, že to cítíte a vnímáte stejně a nebo podobně jako já.

 

Zkrátka vám s otevřeným srdcem děkuji za krásný, nezapomenutelný víkend, na který budu ráda vzpomínat a ze kterého ještě dlouho budu čerpat energii. Díky za dobití mých baterek.

Miluju vás bez rozdílu, bez podmínky…….každý z vás má kousek mého srdce a já kousek toho vašeho ve svém.

Mějte se a smějte se ………a těším se na vás zase někdy někde……tentokrát nejdřív na setkání ve Starém Hrozenkově….spolu s dalšími pastelkami,

Tak zatím pa………s láskou a úctou k vám vaše Zrzka

5.3.2015

 

 

Zuzi,

mockrát děkuji za neskutečný seminář;v mnohém zas překvapil i nakopl
A děkuji za to,že jseš

Měj se a směj se

Danka

1.3.2015

 

 

I já Tobě děkuju, Zuzko jedna zuzkovatá zrzavá ♥ ♥ ♥ 

Hančí

5.3.2015

 

Milá Zrzečko,

netřeba zbytečných slov, Ty víš – my víme ….

Jsme jako ty pastelky, každá a každý jsme jiní, rozdílní, jinak záříme a přesto jsme dohromady krásný celek, který dává smysl a každičká a každičký tu má své místo. Prostě Zrzavé pastelky 🙂

Děkuju Tobě i všem co tam byli i nebyli – všichni jsme součástí naší velké rodiny.

Miluju Tě. Miluju Vás.

Martuška

5.3.2015

Ahoj Zuzi,
seminář byl jako vždy úžasný a zase mě tam docvakávali věci. Jako vždy po kurzu, tak i tentokrát mám pocit jakoby se mi zjemnila kresba, nevím jestli je to tou atmosférou a tou otevřeností a láskou co si vzájemné dáváme, nebo i tím vykreslením se ze starých bebin, že se tam vždycky něčeho zbavím a kresba dostane jemnější obrysy. Bohužel těch slupek na odhazování je ještě dost a to se mě potvrdilo i teď. Vykreslovala jsem se z toho negativního co si táhnu z dětsví ve vztahu k rodičům, trošku jsem se přecenila, asi je tam toho ještě moc a nevypustila jsem to ze sebe jak bych měla a druhý den mě to trošku položilo, budu muset na tom ještě máknout. Asi jsem chtěla být ta silná co to unese, ale zjistila jsem že pustit to ven skrz slzy je dobrý a důležitý.
Jinak ohýbání lžiček velice dostalo Radima, všude se se mnou chlubí, že umím ohnout lžičku a už plánuje, kde s tím budu vystupovat jako číslo pro pobavení.
EFT už jsem na něm taky vyzkoušela, ale nechtěl moc spolupracovat a opakovat po mě. Ale tak aspoň trošku jsem ho poklepala.
Díky za celý víkend tobě i všem ostatním. Jsem ráda, že jsem vás všechny mohla poznat. Jste moje druhá rodina.
S láskou
Lenka

5.3.2015

 

 

Ahoj Zuzko.

Mám úplně stejné pocity. V pondělí jsem v práci jen sršela.

Pracuji ve strojírenském průmyslu. Kolem sebe mám z 90% chlapy. Když jsem u nás v kanclu vytáhla lžičku, tak Ti teda čuměli. No a pak jsem jim ukázala fotku s vidličkou a ta je odrovnala.

 

Měj se krásně, těším se do Hrozekova a děkuji.

Alena z Dubňan

6.3.2015

 

Zuzi,

já mám taky pocit,že ta víkendovka furt pokračuje,a vlastně jó;přes to nabití…Za čož moc děkuji a taky se těším do Hrozenkova 😉 Nechci zas po Tobě opakovat,že měj se a směj se,ale měj se a směj se minimálně tak,jak si nás nabila

Danka

6.3.2015

 

Zuzáčku,

taky děkuji za krásný víkend. I když jsem s vámi byla jen do soboty, bylo to opět písmenky nepopsatelně nádherné 🙂 Všechny objímám a posílám pusu. MVR <3 :*

Kristýna

6.3.2015

 

Naše milovaná Zuzí!

I já jsem moc ráda za skvělý víkend!!!!! Jste všichni po mých dětičkách taková moje největší radost a láska!!!!!! Jsem vděčná, že jsem vás poznala a mám vás ve svém srdíčku! Nooo a už bulím, takže  papa a těším se na další slet s váma všema!!!!!!

Objímám a hladím 

Pája

6.3.2015

 

Zuzanko,

i já děkuji za krásný víkend…díky za to, jaká jsi…plná lásky, empatie a optimismu…díky za to, že jsi stmelila dohromady tolik úžasných lidí…tento víkend i mě moc nakopl a dodal energii…jsem neskutečně vděčná za to, že jsem na své cestě potkala tvoje pastelky…miluji vás všechny.
S láskou, úctou a vděčností

Iveta

7.3.2015

 

Ahojky Zuzanečko … 😀

D Ě K U J U  Tobě a všem pastelkám za všecko, za přenádherný víkend, který mě tolik obohatil

a roztančil …  a vůbec takovou krásou naplnil moje srdce …. 😛 ..miluju Vás a s láskou v duchu

objímám … :-):-):-)  jsme jako nitky pavučinky úžasně spojení a propletení a spolu tvoříme pavučinku …;-)

ahojky Jana Mrkvička

7.3.2015

 

Zuzi

i já moc děkuji za krásný čarovný víkend ještě tedˇchodím s hlavou v oblacích a moc na Vás všechny myslím děkuji všem za plno energie z které budu ještě dlouho čerpat mám Vás ráda

Jarmila 🙂

7.3.2015

 

Ahoj Zuzko, 

i já Ti chci moc poděkovat za další nezapomenutelný víkend, který mi dal tolik nového. Jsem vděčná za možnost potkat se s tolika úžasnými lidmi. Vždy když si vzpomenu, cítím lásku a takové tetelení:-)
Díky všem a těším se na další slet
Maruška
9.3.2015

 

Zuzi,
také se připojuji k holkám pastelkovým,
samozřejmě nabitá s hlavou plnou dalších rad a úhlů na život že by se z toho daly psát romány.
Která-koliv situace přes den mě vrací zpět na víkendovku s tím že si to přehodnocuji jak by to dělali PASTELENKY…. což beru jako velký posun určitě nejen pro mě….
Moc Vás mám ráda a proto … na viděnou v Hrozenkově!!!
Pa… Milka

9.3.2015

 

Díky Zuzko,

že i já patřím díky tomu,ŽE JSEŠ,do skupiny,která je naladěna na strunu,jenž rozeznívá láska,pokora.tolerance,pochopení,souznění.Díky tobě se rozrůstá řada těch,jenž se umí zasmát a udělat si legraci i sami  ze sebe, pro pobavení všech.Smích a láska je odedávna kořením života a tebe  řadím do profesních rozsévačů těchto úžasných energií a emocí na nejvyšším stupínku

SVĚTLA.DÍK-J.K-YANKA.

11.3.2015

Vaše komentáře

Reklama