Reakce na AK1 duben 2014

 

Ještě než začnu, tak vám chci znovu všem poděkovat za vaši návštěvu a chuť na sobě pracovat. Hlavně těm, co přijeli z velkých dálek patří můj obdiv, že se za mnou a za vámi ostatními vydali…..ale to je přesně to, co Hodonín a Klub mladých, kde semináře probíhají splňuje…. přijede ten, kdo přijet má až nastane jeho čas. Takže fakt DĚKUJI dálkařům i těm skoro sousedům :o).

Děcka….já vám všem ze srdce děkuji za skvělý víkend, který krásně plynul. Překvapovali jste mě svojí „ukázněností“…. Nevím jak to napsat a proč jsem tu „ukázněnost“ z vás tak cítila…. každá skupina AK1 je hlavně ze začátku klidná a poslouchá a plní co říkám a nechá se vést…..ale u vás jsem to vnímala tak nějak jinak….až mě to na začátku, kdy jsme čekali na Magďulu lehce bralo myšlenky, které jsem vám chtěla říkat….a které mi ulítávaly. Ještě, že dojela… protože vaše upřené oči a nastřežené uši a „očekávání“, co z té Zrzky vyleze, bylo silné …. :o).

Ale ať začnu od začátku…..páteční sjíždění se a seznamování. Jsem moc ráda, že vás už v pátek přijela minimálně polovina. Možná i díky tomu, v sobotu ty organizační věci, jako je výběr jídla na oběd, zabrání si své žíněnky a pak už jen dolaďování a vysvětlení toho, jak seminář bude probíhat, proběhlo neuvěřitelně rychle.

Vnímám vás jako silnou skupinu, kde vznikly nové kamarádské vztahy a že vaše skupina na FB bude žít a že budete trénovat sami na sobě a budete svůj objevený dar rozvíjet. Nemůžu říct o nikom z vás, že by mu to kreslení nešlo….přestože vy někteří ten pocit máte. Kreslit umíte každý a stačí si jen věřit, přestat se bát a pochybovat a začnete i v obrázcích číst. Naládovala jsem do vás informací habakuk…..a to nejen týkající se automatky, takže mě nepřekvapila vaše únava. Momentálně jste každý z vás, tak jako já plný dojmů a navíc plný informací. Jestli vám můžu doporučit….. neprohrabujte ty informace a nic v nich nehledejte… tak jak jsem vám říkala že dobro se zlem se nesmísí…že když slijete vodu s olejem dohromady a zatřepete sklenicí, tak se na chvílí promísí, ale za chvíli se olej a voda oddělí….tak jako se na chvíli může smísit dobro se zlem, ale nikdy nesplynou a také se oddělí….tak je to i se všemi informacemi, které jsem do vás (nejen já ale i vy vzájemně) pustila…. staré se smísí s novými a ty, které jsou pro vás důležité….tak ty vyplavou napovrch.

Nejsem masochista…. a možná někdo z vás postřehl můj úsměv, když někdo prolil své slzy a já si ho vzala do objetí….. věřte mi, že tu bolest jsem s vámi cítila….a ten úsměv byl jen díky tomu, že jsem současně s bolestí cítila, že to staré, shnilé, schované….že jste to konečně pustili ven.

Vzájemně jsme si nastavovali zrcadla a já se v mnohých z vás viděla a věřím, že i vy jste si ty zrcadla uvědomovali….je to ale jen díky tomu, že jste byli ochotni otevřít svá srdíčka a za to vám patří mé největší díky, protože bez toho otevření, by neproběhlo naše setkání, tak jak proběhlo.

Je mnoho slov, které bych vám chtěla k semináři napsat, ale to co cítím nejde slovy vyjádřit….jen vnímám vděk, krásný pocit a jsem vás plná…. Jste fajn partička a celkově musím říct, že se mi s vámi moc líbilo a ráda vás znovu uvidím….ať už na semináři a nebo někde jinde.

Věřím, že každému z vás seminář něco nového dal….a že jste vzájemně mezi sebou našli spřízněné dušičky. Uteklo to plynule a rychle….. vždycky mám pocit, že bych na vás potřebovala týden…nebo alespoň už od pátku odpoledne s vámi začít, abych stihla to co stihnout chci….ale ve finále to všechno stihnu a to co zaznít mělo, to zaznělo.

Přeju vám děcka moje pastelkové, ať vám to kreslí, ať máte radost ze života, ať jste zdravé, šťastné a máte kolem sebe fajn lidičky.

Mám vás už ve svém srdíčku a ráda na tento víkend budu vzpomínat a ještě minimálně 14 dní z něj budu čerpat energii, kterou mi dal…jen ty moje hlasivky jsou momentálně nakřápnuté…ale to se za pár dní spraví.

 

Tak zatím pa a mějte se a smějte se a těším se na vás ve skupině pastelek na facebooku a doufám a věřím, že co nevidět se to tam bude hemžit vašimi obrázky.

 

Tak zatím pa…. MILUJU VÁS A DĚKUJU VÁM za to, že jste a že jste vstoupili do mého života.

S láskou vaše Zrzka

 

 

Ahoj Zuzi:))))

 

Zuzi, moc Ti děkuji za neskutečný kouzelný víkend( no, už zase bulím. Tolik slz co s ,,Tebou“ jsem neprolila za celý život:)))). Bylo to něco úžasnýho ! Jsem moc ráda, že jsem se mohla  s Tebou a ostatníma lidičkama tak báječně,,prolítnout“.)))). Jen  mě ( a vím, že nejen mě) mrzí, že to tak strašně uteklo:( Ale naštěstí si umím svý pěkný zážitky vybavit a prožít znovu, takže stejně s vámi všemi budu , když budu chtít:)). Si představ, že jsem ten výlet na louku  podnikla před spaním už ve středu večer:))))) I ten potůček tam byl:)))

Včera po příjezdu o mě ,,pečoval“ jeden z mých chlapů:)))) .Pak jsem spala jako miminko, až se mi udělaly z vlasů rohy( to se mi udělá, když spím tvrdě a potím se:))) A prý jsem k ránu chrápala, což se mi nestává:)))Zkrátka jsi mě příjemně utahala:)))

 

Fotka uživatele Michal RauerFotka uživatele Michal Rauer
Fotka uživatele Michal RauerFotka uživatele Michal Rauer

No nic, Zuzi, nebudu Tě zdržovat, protože dobře vím, že nás máš hodně a nejen nás….

ještě jednou dík za to, že tady pro nás jsi, posílám pohlazení a veeeeelikou pusinku.

Nojo, a musím si založit ten fejsbůůůůk, abych  věděla , co se děje:)))))

Tak už papapapa a směj se:)))

 

Pavlína

28.4.2014

 

 

 

Ahoj Zuzko,
děkuji za krásné psaníčko 🙂
Ty jsi člověk, který potřebuje být mezi lidmi, máš tolik energie……….. kdybys nerozdávala, asi vybuchneš ! A my , kteří si pro tu energii dojíždíme, můžeme se potom v ní koupat alespoň chvíli a pokud někdo potřebuje kolem nás, i rozdat 🙂
(Já nerozdávám, zatím, mám co dělat sama se sebou… ale to TY víš 🙂 )
Děkuji Ti, zrzvý anděli za TVÁ křídla a povzbudivá slova.
Ráda bych napsala více, ale zatím nemůžu. Až se mi odvalí ten kámen z hrudi, ozvu se. Ale to ty poznáš dopředu, ochránci naši TI to zvěstují.
A já se na TO těším !
Přeji krásné dny tak, jak si přeješ a hodně šikovných žáčků pastelkových….
Budu teď pravděpodobně více na FCB než dříve… budu hledat každou nitku od VÁS všech, která mně povede  …….
Děkuji, že jsem byla k TOBĚ poslána 🙂
A tímto taky, skrze TEBE, zdravím celou naši skupinu, která mi dávala jak otázky, tak odpovědi :-). Děkuji.
Pet.

28.4.2014

 

Ahoj Zuzko,

moc Ti děkuji za krásný e-mail a nádherný víkend. Jsi pro mě velmi silná osobnost, plná enegie a chuti do života. Ta radost z tebe vyzařuje na všechny strany. Načerpala jsem od tebe hodně. Něco bylo úplně nové, něco takové to „aha“, zkusím to tak, aby to fungovalo. Hodně se mi otevřelo, postupně docházejí další věci. Málo jsem věřila sama sobě a svým pocitům, ale vidět to, co cítím, na papíře bylo hodně silné a i potvrzující, že jak to cítím, je správně. Teď své pocity zpracovávám, hodně brečím, jak staré odchází, dokonce se mi rozbolel žlučník ze zlosti, kterou jsem si dlouho nedovolila prožít. Ale emočně se cítím úplně jinde.

Dobře jsi mě nakopla – a s láskou.
Věřím, že si dám svůj život do pořádku. Měj se moc hezky a ještě jednou děkuji.
S láskou vzpomíná

Iveta

29.4.2014

 

DĚKUJI MOC ZA KRASNA SLOVA,KRASNY VIKEND

DARJA

29.4.2014

Fotka uživatele Michal RauerFotka uživatele Michal Rauer
Fotka uživatele Michal RauerFotka uživatele Michal RauerFotka uživatele Michal Rauer

 

Ahojky Zuzečko naše milá zrzavá,

ách jo…., nebo spíš ách……to jsou krásná písmenka.., pohladí a potěší. Ke mě se z víkendu dostavily krásné blažené pocity. V neděli jsem byla nabitá energií.., nemohla jsem ani usnout, včera jsem byla unavená a bolela mě hlava.., a dnes na mě konečně dolehla taková ta euforie.

Tvářím se blaženě, přitupěle zírám, usmívám se…..

Bylo to krásné, milé, pohodové… a i kdyby NIC.., myslím co se týče malování, tak poznání TEBE a tolika milých, šikovných, schopných a úžasných lidiček stálo za to a určitě mě obohatilo. Taky myslím trošku “nakoplo” k nějaké bohulibé činnosti,

i když okolo sebe vidím samou práci. Ale vidím, že je opravdu důležité udělat si čas sama na sebe a dělat si radůstky (tím nemyslím “klikat na dráčka”, jak bys určitě poznamenala)

 

Musím se i smát, jak jsem si z fotek představovala éterickou, slušnou, spisovnou Zuzečku a ona holka hubatá, krásně přisprostlá, s cigárem u pusy Ale musím říct, že tato Zuzka mi byla milejší a srdíčku blíž, poněvádž jsem taky taková (bez toho cigára), takže mi to bylo milé, blízké a moc sympatické!!!!

Pavla

30.4.2014

 

Děkuji Zrzko

za krásná slova. Jsem moc šťastná za tento víkend. Neuvěřitelně mě to všechno posunulu tam kam jsem se bála vstoupit. myslela jsem a čekala že to snad někdy příjde jen jsem nevěděla že tak rychle a jednoduše. Začala jsem s kresbou tak jak jsi nám ukazovala a od pondělí jsem „diagnostikovala“ už 7 lidiček od kterých jsem dostala svolení. Když se dívám na zápis jakoby mi běžel film na plátně a slova mi jdou sama do úst. Všera jsem si dokonce vyzkoušela vytestovat nakolik je paní připravená na detoxikaci vrámci programu hubnutí a vyšlo mi že na 80%. Paní mi po krátké odmlce řekla že začne hned dnes s odhodláním kterému jsem uvěřila. Dovolila mi vyzkoušet si automatku a při výkladu se rozplakala. Byla u mne po 5 a odcházela s úplně jinou energií a úlevou. K diagnostice kterou jsem dělala doma se svolením jsem namalovala energetické obrázky a když jsem je pak nabídla po výkladu klientkám na cvičení, každá si vybra ten ke kterému byl určen. Chtěla jsem si ověřit jestli to bude fungovat a fungovalo. Jestli by tě to zajímalo poslala bych ti na ukázku. Jsem moc šťastná že jsem tě poznala a překvapená kolik lásky k tobě cítím. Děkuji ti za to 🙂
Martina

30.4.2014

 

Milá Zrzko,

Konečně jsem chvilku sama, abych Ti mohla poděkovat za bezvadný víkend – za možnost se s Tebou seznámit.

Jela  jsem si za Tebou odpočinout a zkusit vypnout tu moji  pořád přemýšlející a po vysvětlení  lačnící hlavu. Což se, myslím, podařilo.  Já jsem se o víkendu nerozkreslila. Jindy bych se srovnávala, byla z toho nervózní, nešťastná….a tady ne. Jen jsem si to užívala, zkoušela.  Až jsem byla sama ze sebe příjemně překvapená.  Prostě jsem si užívala přítomnost ostatních, jejich schopnosti, znalosti a zkušenosti.

Po cestě domů, když jsem přemítala, co jsem si odnesla, tak najednou mě zaplavil takový pocit a vědomí, jak se mám v životě vlastně dobře!! A že možná jen stačí mít více důvěru v sebe sama. A že můžu klidně zkusit hledat pomoc a odpovědi i u sebe.

Myslím, že i když mi zatím není dáno používat AK, tak že jsem si odnesla opravdu hodně a zrovna to, co jsem řešila, potřebovala. A za tuto možnost moc díkyJ (Každopádně nehážu flintu do žita a budu to dál zkoušet, protože se chci se všemi setkat na dalších pokračovačkách 😉 )

Měj se krásně

S láskou Maruška

1.5.2014

 

Ahoj Zuzanečko 🙂

Je to přesně týden a hodinka, co jsem přijela z Hodonína a ještě teď jsem toho všeho plná. Cestou jsem se tak vznášela, že mě ti mí prdelkatí průvodci museli pěkně brzdit a vracet nohama na zem – nejdřív jsem blbě odbočila na kruháči a skončila v Kauflandu (kam jsem vlastně stejně chtěla pro nějaký dáreček pro miláčky) a hezky jsem se uzemnila a pak jsem zas odbočila „blbě“ (Co je vlastně blbě? Oni moc dobře věděli, kudy mám jet 🙂 a projela se Rohatcem. Pořád jsem měla potřebu se otočit a hledat ten správný výjezd, po kterém jsem přijela, ale najednou mi bliklo hlavou, ať si je poprosím o značku na Hradiště, když už mě teda do toho namočili a ona tam hned byla 🙂 Tak už vím, jak si s nima popovídat 🙂

Od pondělka se čistím, to jsme teď probírali i ve skupině a mění se neskutečně moc věcí ve mně i kolem mně. Co se zlomilo asi nejvíc je, že ty kresby VIDÍM ještě dřív, než jsou na papíře. Tak moc jsem se snažila je zakreslit, aby tam bylo všechno, co potřebuju vědět, ale já je vlastně ani kreslit nemusím – já je vidím v hlavě a stačí, když popíšu to, co tam je. A ještě jedna věc – v pátek jsem něco řešila s kamarádkou, pro kterou to bylo neskutečně citově zraňující a vyčerpávající a víš co? Já se u toho řechtala jak blbá. Přitom úplně to samé bych mohla vykládat já jí, protože ty situace jsou tolik podobné i u mně. Ale já to viděla jak ve filmu – prostě mi udělala živé zrcadlo, jak  zbytečně se připravuju o energii a dávám ji „těm osobám“ když nemusím. Já už totiž nic nemusím. Já jen chci a můžu.

Děkuju ti za to a mám tě moc ráda. Počkala jsem si na setkání tři roky, ale stálo to za to ♥

S láskou a velkou úctou Ovečka Bětka ♥

P.S. A dlouho i mě nikdo neuvidí tak vytřeštěné oči, to byl bonus pro tebe :)))))

4.5.2014

Ahoj Zuzičko moje zrzavá Veselý obličej
dnes jsem se konečně dostala k tomu, že jsem si nakreslila svůj první obrázek a mám z toho ohromnou radost LOL nevím, co jsem tím chtěla říct, ale ohromně mě to bavilo a je mi moc dobřeVeselý obličej děkuji Ti a celému našemu kolektivu za krásné dny, které jsem s vámi mohla prožít a za svého parťáka Šárku jsem neskonale vděčnáVeselý obličej už mi několikrát psala na FB a já jsem za ní moc ráda, neskutečně mi pomáhá. Myslím, že mi ještě dlouho bude trvat, než se úplně vyznám sama v sobě, ale doufám, že se vydávám tím správným směremVeselý obličej Byl to pro mě fakt zážitek a slova, která by to všechno mohla vyjádřit mi prostě nejdou najít…. Když si vzpomenu na situace, které jsem zažila, přiblble se usmívám a nemůžu přestat…Veselý obličej taková Bětuška je moje srdeční záležitost Mrkající veselý obličej
 
Díky moc za to, že tu pro nás jsi a za všechno, co nám předáváš.
Mám tě moc ráda

Martina

5.5.2014

 

Ahoj děcka moje pastelkové,

Jdu vám napsat svůj slíbený e-mail. Aj kdybych vám ho neslíbila, tak bych ho napsala. Po každém semináři mám potřebu napsat svoje dojmy :o).

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama