Astrohoroskop na září od Daniely Hannah

Aktuální pohyby a vliv planet v září 2020 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Pannou. Do znamení Vah vstoupí 22/09/2020 ve 15,30 hod.

Úplněk v Rybách nastane 02/09/2020 v 07:21 hod. Úplněk je důležitý pro znamení Ryb. Při úplňku bude asistovat Neptun, planeta intuice, klamu a zklamání. Ostatním znamením vnese jasno do určité životní oblasti.  Mnozí si sáhnou na samé dno. Očekávám nejsilnější a silně emočně laděný úplněk, plný emocí, očekávání, klamání a zklamání.

Novoluní v Panně nastane 17/09/2020 13,00 hod.Novoluní je důležité pro znamení Panny. Pro všechna znamení bude mít novoluní vliv na oblast zdraví, spolupracovníků, služby, starosti o druhé. Můžeme očekávat něco zásadního v souvislosti s Coronavirem.

Mars se začne pohybovat zpět Beranem, a to od 10/09/2020 až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars nás vrátí do minulosti, budeme řešit nevyřešení situace. Vrací se k nám minulost. Mars ve druhé polovině září přebíhá přes Černou Lunu a tím ji aktivuje. Toto spojení přináší osudové situace, které budeme nuceni řešit.

Saturn se pohybuje znamením Kozoroha, kde bude působit do prosince 2020. Dává do pořádku vše, co se týká práce a adekvátní mzdy za vykonanou práci. Musíme vynaložit mnohé úsilí, abychom zabezpečili své rodiny.

Venuše se pohybuje Lvem do začátku 10/2020. Toto je skvělé období pro Lvíčky.

Merkur se pohybuje Pannou. 05/09/2020 se přesune do Vah. Váhy budou v kurzu. Všude o nich uslyšíme a uvidíme je až do začátku října 2020.

Jupiter je ve zpětném chodu ve znamení Kozoroha až do 13/09/2020. Tento den je velmi důležitý. Jupiter se otočí do přímého směru a dá do pořádku vše, co napáchal při zpětném chodu.

Beran

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk přinese náročné období na psychiku. Berani se mohou dozvědět něco, co není příjemné, například pomluvu, nepravdu. Něco, co s nimi zamává. Také mohou sami něco zatajovat, tajit a skrývat. Čekají na svůj úplněk, který nastane na začátku října. Do té doby mohou řešit své vnitřní bolesti a traumata. Po úplňku se vše vyjasní a dostane reálnou podobu.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní přinese cestu k nové spolupráci, spolupracovníkům a kolegům. Řeší se zdraví a psychika. Doporučuji zajít na preventivní prohlídku. Naskytne se nová pracovní aktivita. Jelikož jde nyní o propojení s Černou Lunou, bude mít toto období zásadní vliv na budoucnost.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity, a to do konce roku. Berani budou plni fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu.

Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energii by měly použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

Mars se začne pohybovat zpět Beranem, a to od 10/09/2020 až do 14/11/2020, kdy se otočí a bude putovat přímým směrem. Mars nás vrátí do minulosti, budeme řešit nevyřešení situace. Vrací se k nám minulost. Mars ve druhé polovině záři přebíhá přes Černou Lunu a tím ji aktivuje. Toto spojení přináší osudové situace, které budou Berani nuceni řešit.

BÝK

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk přinese silné emoce do tématu přáteli, společnosti, lidí kolem nás. Býci si uvědomí, s kým se chtějí kamarádit, kam chtějí patřit, mezi jakými lidmi budou trávit svůj čas. Může přijít zklamání, dozví se něco, co má být skryto. Nebo budou tajit něco před ostatními.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní otevírá cestu k životnímu či pracovnímu partnerovi, k potomstvu a tvorbě. Období rodinných oslav. Býci mohou zplodit potomka, vytvořit nový projekt. Někdo jim něco zajímavého nabídne. Mohou potkat svého „Belmonda“.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Býci ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace. Budou mít na vše celou druhou polovinu roku 2020, kdy se Mars pohybuje tam a zpět v dané oblasti. Aktuálně od 10. září couvá zpět a tak musí Býci dořešit staré záležitosti.

BLÍŽENEC

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk ukončí důležitou životní kapitolu. Blíženci mohou uzavřít téma práce a kariéry. Čekala bych spíše silné emoce a zkreslené situace. Mohou si něco namlouvat, nebo jim někdo může něco zkreslovat.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní otevírá cestu k novému nebo lepšímu bydlení. Blíženci se mohou přesunout, přestěhovat. Pracovně změnit lokaci. Zkvalitnit a zpevnit svou pevnou půdu pod nohama. Rodina se více spojí. Další oblast je zdraví a psychika. Novoluní je vhodné pro zlepšení zdravotního stavu.

Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Blíženci se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost, která se jim vrací z minulosti.

RAK

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk ukončí úřední záležitosti. Vnese jasno do oblasti vzdělávání a učení. Do úplňku by se měli Raci rozhodnout, jak s dovolenou. Pozor na úřední nařízení, která mohou zrušit nebo znepříjemnit cestu do ciziny. Tento úplněk je velmi silný. Dá se očekávat, že Raci prožijí období úplňku v emocích a rozčarování.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní přinese řešení dopravního prostředku,  jako třeba nákup nového auta, vyřizování pokuty, nebo úřední záležitosti spojené s autem, nebo jiným dopravním prostředkem. Zařizování na úřadech, krátké cesty, situace spojeny se sourozencem.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Raci budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Mars působí v tomto tématu několik měsíců tam a zpět. Raci se do začátku příštího roku nezastaví. Nyní Mars začíná aktuálně couvat zpět, a tak bude vracet zpět situace spojené s pracovní aktivitou.

LEV

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk vnese jasno do finanční oblasti. Lvi uzavřou situaci, která se týká majetku nebo peněz, které sdílejí s bankou, nebo společníkem, partnerem ve společném jmění. Mohou tajit určité informace, nebo se něco zajímavého dozví, co je emočně nadzdvihne. Další téma úplňku je sexualita, vše, co souvisí se sexem.  Tento úplněk je velmi silný, a tak přinese emočně vypjaté situace.  Pozor na mimopartnerské vztahy, mohou být prozrazeny.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní přinese zvýšení prestiže. Lvi si uvědomí svou hodnotu. Mohou dostat přidáno, nebo si řeknou o vyšší plat. Novoluní otevírá cestu k lepším výdělkům.

Venuše se pohybuje Lvem od začátku září až do začátku října. Lvi mohou využít jejího příznivého účinku. Budou zářit mezi ostatními.

Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Mars zde působí až do začátku příštího roku. Nyní Mars začíná couvat zpět, přinese nedořešené aktivity z minulosti.

PANNA

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk přináší vyústění vztahových záležitostí. Kolem úplňku si Panny vyjasní pracovní a partnerské vztahy. Mohou vzniknout nepříjemnosti. Rozum a srdce jsou vůči sobě v opozici. Dále mohou podepsat smlouvu či dohodu, zde je nutné se nenechat oklamat. Také mohou samy zkreslovat určité informace. Tento úplněk přinese silné emoce. Do novoluní mají Panny kritické dny, musí si dát pozor na svou osobu.

Merkur se první týden stále pohybuje Pannou, a ty tak mají na pilno. Hovoří, podepisují a komunikují.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní otevírá novou životní cestu. Nejdůležitější novoluní tohoto roku je zde. Panny zrealizují své plány, vše začne dostávat reálnou podobu. Konečně uvidí světlo na konci tunelu.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimopartnerské vztahy. Aktuálně Mars couvá zpět, a tak přináší nedořešené aktivity z minulosti.

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk uzavře pracovní záležitosti. Váhy mohou ukončit spolupráci, vyměnit kolegy v práci. Do úplňku by měly zvládnout vše, co slíbily splnit. Období vhodné na řešení zdravotních potíží nebo prevence. Pozor na zdraví. Úplněk přinese zprávu, která je překvapí. Tento úplněk je velmi silný a skrývá nějaké zklamání, tajnosti a tajemství, které zahýbají s emocemi Vah. Na vyřešení vztahů a ostatních záležitostí je potřeba vydržet ještě měsíc.

Merkur se v prvním týdnu přesune do Vah, kde bude působit do 27. září. Váhy budou v jednom kole. Hovořit, telefonovat, cestovat a podepisovat listiny. Hodně o nich uslyšíme a uvidíme je všude.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní přinese období rekapitulace. Váhy budou přemýšlet jak dál. Tento měsíc řeší zdraví a psychiku. Nekonečné čekání na vlastní novoluní, které proběhne 16. října. Do té doby je vhodné například meditovat, cvičit jógu,  být v klidu a nikam se zbytečně nehnat. Vše se otevře až z měsíc, kdy si Váhy zrealizují své projekt.

Oblast, kterou Mars aktivuje Váhám, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měly by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Mars se zde bude pohybovat tam a zpět až do začátku příštího roku. Aktuálně je Mars v retrográdní fázi, kdy zdánlivě couvá zpět. Váhám přinese zpět nedořešené smlouvy a dohody. Někdo z minulosti se objeví v jejich životě.

ŠTÍR

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk vnese jasno do oblasti pracovních a životních partnerů. Štíři prožijí silné emoce, které se dotýkají vztahů s rodiči, partnery nebo dětmi. Mohou si něco namlouvat, tajit nebo jim někdo může něco zatajovat. Mohou prožít velká zklamání. Tento úplněk je velmi silný. Po úplňku si uvědomí, s kým chtějí žit. Doporučuji stát pevně nohama na zemi, sundat „růžové“ brýle a nic si nenamlouvat.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní otevírá cestu do společnosti. Mezi lidi, kam chtějí Štíři patřit a zapadnout. Mohou si splnit své sny. Doporučuji navštěvovat akce, na které jsou pozváni, protože zde mohou potkat zajímavou osobu. Výlety, cesty, společenské akce, dovolená s přáteli. Období, kdy je dobré se zúčastnit akcí, kde budou vidět.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.

Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.  Mars je aktuálně v ve zpětném chodu, a tak se Štírům vrací nevyřešené situace z minulosti.

STŘELEC

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk přináší téma zdraví, žen v rodině a domova. Úplněk uzavře jednu životní kapitolu na toto téma. Je velmi silný a emočně laděný. Mohou nastat problémy se ženou, partnerskou, matkou sestrou nebo babičkou. Střelci si mohou něco namlouvat, nebo jim někdo zkresluje situaci. Doporučuji řešit zdraví a nenechat se nikým a ničím oklamat. Potřebují pevnou půdu pod nohama, žít ve stabilním prostředí, které nyní trochu skřípe.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní otevírá cestu ke kariéře nebo nové práci. Po mnoha měsících nezdaru se začíná dařit. Střelcům se otevírá nové dveře k úspěchu.

Jupiter je ve zpětném chodu do 13/09/2020. Tento den je velmi důležitý. Jupiter se otočí do přímého směru a dá do pořádku vše, co „napáchal“ při zpětném chodu.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Střelci mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku. Mars je aktuálně v ve zpětném chodu, a tak se Střelcům vrací nevyřešené situace z minulosti.

KOZOROH

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk uzavře oblast, která se váže k úředním záležitostem, sourozencům, dopravním prostředkům a vzdělání. Vnese jasno do tématu učení, kurzů. Kozorozi si mohou vybrat školu, nebo se začít vzdělávat. Ovšem vše bude ještě jinak, než si naplánovali. Tento velmi silný úplněk přinese velké emoce a možné zklamání. Je dobré si nic nenalhávat a nenechat se oklamat druhými. Stát nohama pevně na zemi a přemýšlet reálně.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní otevírá cestu do tématu zahraničí, rozšiřování vědomostí, ale také komunikaci s úřady a soudy. Kozorohům, kteří podnikají, se otevřou dveře do ciziny, zde mohou hledat klienty, spolupracovníky či práci. Pokud touží po novém učení, Vesmír je nasměruje správným směrem.

Jupiter ve vlastním znamení je ve zpětném chodu do 13/09/2020. Tento den je velmi důležitý. Jupiter se otočí do přímého směru a dá do pořádku vše, co „napáchal“ při zpětném chodu.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Kozorozi vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku.

Mars je aktuálně ve zpětném chodu, a tak se Kozorohům vrací nevyřešené situace z minulosti.

VODNÁŘ

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk uzavře veškeré finanční záležitosti, kdy vnese jasno do této oblasti. Doporučuji zkontrolovat veškeré pohledávky, které Vodnáři mají. Zda je vše zaplaceno a vyřízeno. Pozor na to, co podepisují a domlouvají. Tento úplněk je o zklamání, klamání, vytváření fikcí a namlouvání si něčeho, co bude jinak. Může se jednat o podvod. Vodnáři by měli sundat „růžové brýle“, žít v realitě a nenechat se obalamutit.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní otevírá cestu k výdělkům, které sdílí s další osobou, bankou či kolegy. Mohou žádat o hypotéku, dotace apod. Peníze a majetek jim jdou do života. Novoluní přinese také sexualitu do života Vodnářů. Pozor na mimopartnerské svazky, byly by později vyzrazeny a také pozor na nechtěné těhotenství. Vodnáři se připravují na nový život, který se na ně chystá v průběhu několika let.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Mars v této oblasti bude působit do začátku příštího roku.

Mars je aktuálně ve zpětném chodu, a tak se Vodnářům vrací nevyřešené situace z minulosti.

RYBY

Úplněk nastane 02/09/2020

Úplněk ve vlastním znamení je nejdůležitější v tomto roce. Vnese jasno do vztahové oblasti. Ryby prožijí velké zklamání, pokud očekávaly, že se vše vyřeší samo. Pokud si malovali život na růžovo, pak přijde prozření. Dravé štiky vše ustojí. Urovnají si své vztahové problémy jak pracovní, rodinné, tak partnerské. Velmi silný úplněk přináší emoce a zkreslení některých situací. Doporučuji reálný pohled na svět a neutápět se v minulosti. Minulost nezměníte, ale budoucnost ano.

Novoluní nastane 17/09/2020

Novoluní přináší nové dohody, smlouvy a nastavení pravidel, zejména těch pracovních. Ryby mohou očekávat nové spolupracovníky a kolegy. Zlepšení vztahů lidí kolem sebe. Mohou potkat někoho zajímavého. Dlouhodobě se Ceres pohybuje Rybami. Měly by zabrat, nenechat nic náhodě. Pokud na sobě zapracují, pak na jaře 2021 sklidí, co nyní zasejí.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Ryby mohou nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Mars působí spolu s Ceres, takže dostanou zabrat, aby bylo výrazně lépe. Mars v tomto tématu působí až do začátku příštího roku. Ryby budou mít ve financích jasno až v roce 2021.

Mars je aktuálně ve zpětném chodu, a tak se Rybám vrací nevyřešené situace ohledně financí z minulosti.

ZDROJ: INTUITIVNÍ ASTROLOŽKA DANIELA HANNAH

TELEFON: 736 20 15 87 

WWW.ASTROKARTY.CZ

Jupiter je ve zpětném chodu ve znamení Kozoroha až do 13/09/2020. Tento den je velmi důležitý. Jupiter se otočí do přímého směru a dá do pořádku vše, co napáchal při zpětném chodu.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama