Reakce na podzimní seminář AK1 2014

Každopádně, pokud se vám škytá, tak to na vás myslím já, protože mi každou chvilku na vás uletí myšlenky….a já se tomu nebráním. Sice jsem do vás na semináři klavírovala, jak je důležité být v přítomném okamžiku…….ale pokud se chceme vracet do minulosti ve vzpomínkách tak určitě v těch krásných vzpomínkách. No a víkend s vámi byl pro mě osvěžující a krásný…….takže proč si tam nezaletět :o).

 

Já vám všem moc děkuji za to, že jsem vás mohla poznat a chci, abyste věděli, že si moc vážím toho, že jste za mnou přijeli….a někteří opravdu z velkých dálek. Děkuji vám za to, že jste mě brali takovou, jaká jsem….. že jste otevřeli svá srdíčka, že jste byli přirození a ochotní naslouchat všemu co vám tam povídám…..byť ti co dojeli v pátek si to vyslechli podruhé :o).

 

Jsem moc ráda, že tam s náma byla Fidorka, kterou na seminářích vzpomínám, jak kreslila své fidorky….vy jste měli možnost ji poznat osobně a snad jste si všimli, jak kreslí dnes :o). Bylo vás na tomto semináři docela dost, kteří jste stále nevěřili a možná ještě nevěříte, že ten dar v sobě máte. Já vám inspirativně ukázala, že ten dar máte, vy jste ho otevřeli a teď záleží jen na vás, jestli jej vrátíte zpátky do krabice a kopnete pod postel anebo ho začnete využívat. Nebo je další možnost,…..že jej necháte pod tou postelí a až přijde chuť…tak se chopíte pastelek a pustíte se do kreslení. Proběhla spousta informací nejen ohledně kresby…proběhly meditace, vaše osobní diagnostiky a další a další rady a směrovky, kudy jde jít za svým pochopením a štěstím. Věřím a doufám, že tyto informace vám v pravý čas v hlavě naskočí…Vy si to možná ani neuvědomujete, ale už když jsem se s vámi loučila, tak jsem z vás cítila jisté pochopení….sice i únavu, ale na tu jsem vás upozorňovala. Netlačte na pilu, nedrže nic ve své hrsti……dejte všemu volný průběh a pusťte to a uvidíte, že se začnou dít „věci“. Pravdy, které přijímáme ….ty pak žijeme…. Nepochybujte o sobě, o svých darech, o své výjimečnosti a jedinečnosti.

 

Mám hezký pocit u srdíčka, když se dívám na vás přes fotky….a tak si říkám, že ve vašich podobách ať už fyzických, nebo charakterem osobnosti, se mi vrátili ve vás vaši předchůdci, se kterými se na svých seminářích už možná neuvidím (ale vím, že se potkáme jinde), protože to co jsem jim měla předat jsem předala a dál je čeká někdo jiný, kdo jim předá kus ze sebe :o). Jsou pastelky, které se mi vrací pravidelně, další, kterým už nemám co předat, tak přestala jezdit a další, kterým stačilo se mnou jedno setkání a zjistily, že nejsem to, co hledaly…a věřím, že to našly jinde. Tak to bude i s vámi…….i ve vás budou všechny tři kategorie J.

 

Je opět mnoho slov, které bych vám napsala……..ale to bych musela své myšlenky a své srdce vtisknout do tohoto mailu……..slova na to nestačí. A tak vám ještě jednou děkuji za krásný víkend, který jsem s vámi prožila a těším se na vás někdy, někde…..

 

Mějte se a smějte se…….na dálku vás ještě jednou objímám.

S láskou vaše Zrzka

23.10.2014

 

 

 

 

Ahoj Zuzko.

Smekám před Tebou. Děkuji za krásné 2 dny. Měla jsem v sobě úžasný pocit klidu a pohody.

Pěkný den.

Alena V.

20.10.2014

 

Ahojky

Chtěl bych poděkovat za krásný víkend Bál jsem se, ale bylo to super Jen mi přišlo, že prostě nestíhám. Noo problémy se soustředěním se hold projevily , budu s tím něco muset dělat . Intuice taky pobelhává a cit pro kreslení snad jednou přijde taky Dalo mi to spoustu věcí na přemýšlení hlavně to vykreslování mi vzalo hodně sil ale zároveň jsem si ujasnil co asi dělám ve svém životě špatně . V neděli jsem hodně přemýšlel co si nechat nakreslit jestli vztah z otcem kde vím že to není ono nebo z kamarádkou do které jsem už delší dobu zamilován ale ono se na problémy musí jít postupně hold .

Ještě jednou děkuju za skvělí víkend

Astíík

21.10.2014

 

Moc Ti děkuji,Zuzanko.

 

Hodně jsi ten můj život, často zasraný různým sajrajtem obarvila a prozářila. Možná to zní pateticky, ale říkám si, že když má člověk možnost potkat Někoho jako jseš Ty, tak je to ,i tady na zemi´ nakonec príma výlet

Určitě budu patřit do té 1.skupiny;když už se člověk musí umazat,tak ať je to barvičkama

Děkuji Danka

23.10.2014

 

Ahoj Zuzi.

Díky za mail. Jak už jsem psala, dýchl na mne z Tebe úžasný klid. A zase jsem o něco dál.

Opravdu nejsi eterická bytost v dlouhé sukni. Jenže tu bych asi se svým naturelem nerozdýchala. 

FB si o víkendu založím, Víš, celý den sedím v práci u počítače, tak doma už k tomu mám averzi, takže o víkendu.

Teď to v sobě nechávám všechno uležet, ale rozhodla jsem se, že budu pokračovat. Máš mne vidět v práci, když aktualizuju nudné objednávky ( vymývání mozku), před sebou mám list papíru a je hoooodně počmáraný.

 

Víkend s Tebou byl bezva. S Janou z Mutěnic se rozhodně chystáme na pokračování.

 

Krásný den.

Alena z Dubňan

24.10.2014

 

 

Ahoj Zuzanka,

je ráno, som už v škole s plnou triedou ukecaných detí, a  niečo ma ťahalo, aby som si pozrela maily, (čo bežne v škole nezvyknem). No a tam zíral na mňa jeden krásny od Teba. Aj ja veľa,  a s láskou spomínam na spoločne prežité chvíle s tebou a so skupinou. Vždy mám z toho dobrý a hrejivý pocit pri srdiečku. Mám ťa rada, si super žena, Milujem Tvoju bezprostrednosť a  obdivujem Tvoje danosti. Čo sa týka kreslenia, oslovilo ma to, určite sa na to dám, i keď si i ja myslím, že som výtvarný antitalent. Na čas sa vyhovárať nechcem……

Díky za všetko, srdečne ťa objímam a verím, že sa ešte stretneme.

 Cmuk Marika

24.10.2014

 

Ahoj Zuzko, 

chceš-li reakci na seminář, ode mne a pro všechny :-), tak stručně, bylo to fajn setkání, jsem ráda, že jsem to objevila, že jsem se přihlásila a že to klaplo. Jsem ráda, že jsem tam byla, viděla, slyšela, zkoušela kreslit, zkoušela meditovat, moc mi to nešlo, ale i zkusit to je pro mě úspěch.

Zdena

25.10.2014

 

Pekne Zuzka,

sám by som to lepšie nenapísal 😀 Dúfam, že sa všetci opäť čoskoro stretneme 🙂

Slavo

28.10.2014

Ahoj Zuzi,

moc bych chtěla poděkovat za bezva víkend všem zúčastněným Pastelkám ale především Tobě Zuzi bez které bychom takto obohacující víkend plný nových poznatků,rad,různých životních příběhů,ponaučení se z nich,relaxu a srandy nikdy nepoznali což by byla neskonalá škoda. Od tohoto víkendu a taky díky Tvým stránkám ,,Moje pravdy“ se něco ve mě zlomilo, nahlížím na spoustu věcí jinýma očima a hlavně v klidu. Pořád mi utíkají myšlenky k tomu senzačnímu víkendu, tatže…..KDY UŽ BUDE DALŠÍÍÍÍÍÍ?!? 🙂
S pastelkou zatím nekreslící ale srdíčkem na Vás čekajícím,

Vaše Milka

29.10.2014

 

 

Ahojky Zuzka 

Ja sa chcem za cely vikend velmi podakovat 😉 za Tvoju zivu ludskost, za to, ze sme sa u Teba citili ako doma a ze si nam dala kus seba 🙂 
Vdaka automatickemu cmarikaniu som znovu objavila moju chut kreslit si… Akoby som nasla pre seba inu formu meditacie…

Ako si mi poradila, moj prvy obrazok sme starkej dali pod madrac, uz vnimala len velmi malo…

Dnes rano nam nase zlato navzdy odislo… Citim, ze najblizsie dni mi budu aj pestelky velkou oporou 🙂

Dnes som po dlhsej dobe isla na tvoju fb stranku a cakal na mna clanocek o zivote po smrti, dakujem 😉 

Zuzi prajem krasne dnicky, vela sil a energie a tesim sa zas na dalsie stretnutie 🙂

Jana

30.10.2014

 

Děkuji Zrzecko Tobě i všem.

Já nemám slov. Myslela jsem, že časem je najdu a odpovím Ti, ale i když se mi to postupně  otevira a děkuji, stále nemam slov. JSI MI VELICE BLIZKA, JAKO RODINA.To vím.

Soňa

27.11.2014

Ahoj děcka….holky a kluci….moje pastelčata.

 Slíbila jsem vám, že vám napíšu hromadného mailíka, jak jsem vnímala seminář s vámi já a tak píšu. Sice jsem ho chtěla napsat už v pondělí, ale od semináře jsem v jednom kole a některé věci nestíhám.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama