SVĚTELNÝ OBAL

Universální je bílé světlo. Je mocné, silné, ochranné. Ale každá z barev v sobě nese specifickou energii. Podle intuice je možné použít i více obalů:

Safírově modrý je proti infekcím, virům, bakteriím. Společně s fialovým pomáhá duchovnímu napojení, zvýšení vibrací a pozvednutí se nad problémy. Fialovo-červený pak chrání proti nízkým bytostem, odpuzuje všechny druhy nízké energie.

Růžový proti negativním vlivům, magii, chrání naše srdíčko. Chrání před negativními lidmi, kteří jsou, až posedlí svými problémy. Šíří vibraci lásky a milující energii do prostoru, k lidem i do našeho nitra. 

Zelený pro posílení, regeneraci. Léčí a harmonizuje nerovnováhu fyzického těla. 

Žlutý, oranžový pro pozitivní náladu a zároveň i pročištění

Vždy nám je příjemná v představě ta barva a její odstín, který právě nejvíc potřebujeme.
Takto můžeme chránit i své blízké, domov, auto apod. 

Uvědomění toho, co prožíváme, proč a před čím se vlastně potřebujeme chránit (před jakou emocí v nás) je jednou z nejúžasnějších ochran.

Uvědomění je už samo o sobě léčivé. Dovolme si prožívat emoce tady a teď, jaké je máme. Ať už nás zraní, rozčílí kdokoliv nebo jakákoliv událost, je podstatné přestat řešit „toho člověka“ „tu událost“, úplně se od toho oprosit a soustředit se jen na sebe a emoci, kterou nyní cítíme. A jak se vlastně cítíme, pokud tuto emoci máme? (Cítím se tak poprvé v životě nebo jsem se tak už tolikrát cítil?). Tím se vědomě přeladíme od situace, která nás nyní trápí k pochopení, že se jen stále opakuje, že skutečná příčina je jinde……to je důležitý krok na cestě k pozitivním změnám.

(Zdroj: http://jedinecnoucestou.webnode.cz/)

Od: Žít, odpouštět a milovat

Od: Naše myšlenky a naše pocity vytváří náš život

Pokud se necítíme příjemně a v bezpečí, můžeme si představit kolem nás světlený obal (vajíčko) jakékoliv barvy.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama