Vaše reakce na semináře 2017

 
 
 
ahoj všichni:)
díky moc za příjemně prožitý víkend, kde jsem se dozvěděla opravdu moc informací, ovšem jestli mi půjde kreslit, to je otázka druhá:-)
 
Opravdu jsem nečekala, že se tak nasměju a že tam budou tak super lidi, hlavně jsem ráda Zuzi, že jsi mi ukázala, že i se sprostým slovníkem jde normálně existovat, páč pořád slyším, že kdybych mluvila spisovně, tak bych měla chlapa, lepší život atd….Takže nic nehodlám měnit, páč to pak nejsem já-)Takže díky moc:-)
 
Takže doufám, že se všichni uvidíme na jaře na AK2:-)
 
pa Monika
22.11.2017

 

 

Ahojky Zuzko, klucííí a holkííí,

jela jsem na kurz s takovým vnitřním mrazením, co mě vlastně čeká, dvacet let jsem snad ani nevzala pastelku do ruky, dokonce, když  jsem hrdě mazala malovátka, tak jsem nevěřila vlastním očím, co se dá všechno nového pořídit a byla jsem opět tou malou holčinou s očima navrchu hlavy. A tak jsem si i připadala během kurzu. spousty pro mě nových podnětů, mnohé si u mě sedalo již během těchto dvou dnů, Zuzi ani nevíš, jak jsi mě pěkně trénovala, ano zlatíčko, učila jsi mě trpělivosti a uvolnění, dát novým podnětům čas…. , pevně věřím, že tyto vlastnosti nejsou zrovna v mé profesi ta silná stránka a najednou jsem to měla pěkně přímo před sebou a na dlani. ˇUžasné večery, chvíle plné pohody, smíchu a uvolnění. Samotný kurz byl pro mě naprostá novinka, přes trochu obavy, jak to vlastně půjde, jsem začala těma pastelkama malovat a čmárat a byla jsem naprosto uvolněná a v pohodě. Někdy mi to šlo líp, někdy vůbec , ale na tom nezáleželo, však ono si to samo sedne a nějak to bude naskakovat.  No prostě pohodička. Byla jsem velmi ráda, že jsem Vás všechny poznala a každý, každý z Vás byl pro mě nějakou kapičkou přínosem. Ať Mony svojí absolutní bezprostředností či Ondra, jsi výborný partner a opora pro každou babu 😉 a takto  bych psát o každým z Vás. Vybavuji si spousty okamžiků a rozhodně se těším na AK2.

Zuzko, děkuji, že jsi taková jaká jseš a s radostí a láskou připravuješ pro nás své kurzy.

Papapapapa a zase někdy Petra  

22.11.2017

 

 

Dobré ránko klukům i holkám,

byl to opravdu mimořádně strávený víkend, děkuji Vám, Zrzce a hlavně sobě, že jsem si ho dovolila prožít a v mém případě i vypustit něco,

co tam opravdu už dál dřímat nechtělo..Pastelky jsou k tomu krásným nástrojem, takže „PASTELKÁM 3X HURÁÁÁÁ!!!!“

Ráda Vás všechny zase uvidím, třeba na AK 2 😉

Krásné předslunovratové dny přeje

Petra ze Bzenca

22.11.2017

 

 
AHOJ HOLKY – Ondro

 
mějte se strašně moc krásně —rád jsem Vás všechny poznal —  před víkendem jsem měl obavy, že budete takové ty —  v ,,ezo v šátkách ,, a divných ,,hábitech,, a nebudu Vám vůbec rozumět .
Vy jste byli naprosto všechny  úžasné — moc jsem se mezi Vámi cítil příjemně — uvolněně —děkuju Vám za to .
plňte si nadále své sny a přání …mějte se krásně a někdy se určitě vidíme —
papapa  RADEK. 
21.11.2017
 
 
Ahoj Zuzko a všíchni!

Jak vidíte výše, aniž bych to tušila a plánovala, vzala jsem si ještě nějaké Zuzanky do vlaku. 😀 😀 Rychlík byl docela narvaný, pojízdný bufet se zasekl někde uprostřed, tak nám přišly s Peťkou docela k chutí. 😉

Víkend byl úžasný, pohodový a inspirativní a jak to tak bývá, zase zapadl další kamínek do mozaiky. Ráda jsem Vás všechny poznala!

Ještě teď se směju, když si vzpomenu na naše výklady nebo jak jsme si pěkně zatrsali a zabékali U Kačeny. 😀 Taky se mi tam dobře spalo, i když to zdaleka nebyla moje postýlka.

Včera jsem zkoušela trochu kreslit a hlavně ještě nějaké věci vykreslit ze sebe a určitě nezůstane jen u toho. AK2 navštívím taky, to už vím teď. 🙂 Počítej se mnou, Zuzi, prosím…

Tož lidičkové, mějte se krásně, klidně pište básně a budu se těšit, že se zase někdy uvidíme.
Broňa

21.11.2017

 

Milá Zrzko,

píšu, abych Ti poděkovala. Děkuji Ti za tu možnost, že člověk může strávit víkend v takovém prostředí, kde se dozví něco, co mu v životě k něčemu bude, kde se přesvědčí o tom, že všechno je možné, kde se vyčistí, zároveň nabije, zasměje, ba co, přímo zachechtá!! Jde vidět, že tě život baví a energie a lidská vřelost z Tebe jen cáká. Tak to má být a já jsem ráda, že jsem k tomuto mohla znovu „přičuchnout“. „Ty barevná dřívka“, jak říkáš, do ruky určitě vezmu a jsem moc šťastná za to, že mám další nástroj, který mně opět způsobí vše to, co jsem popsala nahoře 🙂

Na pokračování se mnou určitě počítej, tohle si fakt nenechám ujít 😉

Přeju Ti krásný zbytek tohoto roku a hodně radosti v roli babičky (i když tento fakt mně u Tebe fakt hlava nebere..:-D).

Líbám a objímám,

Peťa Bzenec

21.11.2017

 
Zuzanka milá,
Na Tvojej stránke som videla fotku, kde máš oblečené tričko s krídlami a ja už teraz viem, že anjel nemusí mať len zopnuté ruky a dlhé šaty, ale kľudne si môže zapáliť cigaretku, na večierku dokáže  „brejkovať“ a hlavne, evidentne sa teší zo života:)
Ďakujem Ti Zuzi, za Tvoju človečinu, s ktorou si s nami zdieľala svoje poznanie. Určite ho zužitkujeme každá/ý svojím spôsobom. 
Ďakujem aj vám „baby a chalani“ za vašu otvorenosť a atmosféru, ktorú ešte stále cítim. 
Pozdravujem vás všetkých a posielam objatia:)
Pa:)) Alena
20.11.2017
 
 
Ahoj Zuzicka nasa a ahoj vsetkym.               
 
Velmi pekne si to napisala a ja by som sa Ti chcela podakovat Zuzi a Vam vsetkym, co ste ma tam stiskali a podporovali. Som velmi rada a vdacna, ze som tam mohla byt s Vami. Sice som prisla domov unavena a urevana ale silnejsia a to vdaka Tebe Zuzi a aj vdaka Vam ostatmym. Dufam, ze sa este vidime a vsetkym si Vas opat budem moct vystiskat.  Opatrujte sa.
Pa Mirka. 
20.11.2017
 
Ahoj Zuzko-Zrzko,
 
Jak jsem včera říkal, že asi už k tomu úžasnému víkendu nebudu mít co napsat , protože jsem své dojmy sděloval průběžně po celý víkend  ….
Tak přeci jenom mě to nedalo a nad ránem mě to vzbudilo  a dopis jsem měl potřebu napsat —poděkovat .
 
takže tady on-line už bych se velice opakoval a ten podrobný dopis ti už možná došel —nebo dojde — tam přes tu ,,poštu nahoře,, .
 
Tak jen krátce s velkou pokorou moc děkuji za možnost se sejít tak nějak sám se sebou — poznat tvoje ,,holky pastelky,, a Ondru.
Byli jste všichni naprosto úžasní a mám s toho obrovskou radost Všem přeji hodně chuti do života a ať se všem daří a jsou zdraví spokojení a v pohodě.
 
 
Tobě Zuzko ještě na závěr — opatruj se moc — a DĚKUJU.
 
  ….. budu se moc těšit zase na nějaké setkání —někdy….
 
RADEK 
20.11.2017

 

 

Ahoj Zuzko,

chci Tě informovat o positivním postupu u mé diabetes. Ráno nalačno 6,7, dvě hodiny po jídle 6,3 To jsou téměř normální hodnoty. Dříve, při stejné medikaci to začínalo sedmičkou nebo osmičkou. Jsem zdědav, jak se posune glykovaný hemoglobin…Snad se ti toto info bude hodit někde jinde pro někoho.

Mám prosbu, nemáš tucha, jak nastartovat mozek, aby myslel v cizím jazyce? Tedy kromě biflování a pobytu v cizině. To nemám v plánu. A kdybych se při tom i lépe učil, tak by odměna byla sladka…:-) Toš babo raď.

Díky, rád vzpomínám na víkend v Hodoníně a přeji vše dobré pro duši i tělo!

Jarda

10.09.2017

 

Ahoj Zuzko,

chtěla jsem ti moc poděkovat za krásný víkend. Za spoustu novinek a spoustu toho AHA, proč to vlastně nepoužívám. Děkuju.

Moc jsem se těšila na víkend s automatickou kresbou, ale……děda slaví 80 let a já to mám v hlavě uložený tak, že by bylo blbý na tu oslavu nejít. A tak si přeju, kdyby to bylo jen trochu možný, že bys třeba dostala volno někdy jindy. Uvidíme třeba to ještě dopadne.

Pokud ne budu se modlit za další termín. Moc ráda bych to absolovovala.

Přeji ať se máš hezky.

S pozdravem

Martina  

06.09.2017

 

 

Zuzi,

já říkám sice,že jsem ,věčný začátečník´,ale je fakt,že pokaždé mi Tvůj seminář něco novýho přinese třeba i jiný úhel pohledu. Zmáčklý palec´ na nahodění se do klidu budu využívat nejen u zkoušek,ale včera jsem si to zkusila i v 1 nákupním centru,kdy najednou vypukl požár,lidi vyšilovali,a já s naprostým klidem vyšla ven;ještě jsem pak venku dala i ,1 do plic´,jak říkáš;asi mi toho kouře bylo málo Ale vážně;celkově mi Tvé semináře moc dávají a pomáhají aj v osobním životě;jsou takovým odrazovým můstkem pro plnění si přání a vůbec;je ten život tak nějak snesitelnější 

Tak veliké cmúk a děkuji;měj se a směj se 

Daniela

06.09.2017

 

Ahoj Zuzi,

díky za skvělý víkend, strávený s Tebou a novýma lidičkama. I když jsem neustálý začátečník, vždycky mě osloví co říkáš. Zopakuji si to, co jsem od Tebe někdy slyšela na AK, ale upadlo v zapomnění a dozvím se zase něco nového. Vždycky se sejdou takoví lidi, kteří se mají potkat a obohatí se navzájem, skvěle to funguje. Škoda, že na takové semináře nechodí „věční ukňouranci“ a „hledači“, kteří neustále naříkají na nespravedlnost světa a čekají na pomoc zvenčí…měli by si poslechnout, co jsou schopni lidé v životě zvládnout, život nevzdají a jdou dál…
Ty nás vždycky skvěle nasměruješ, jak si člověk dokáže pomoct sám sobě a nemusí čekat na pomoc od jiných.
Budu dále sledovat, co budeš mít za další semináře a zase ráda přijdu.
Díky za to! Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala:-)
Hanka
05.09.2017

 

 

Milá Zuzko,

oslovení je správné, protože Ty jsi byla velmi milá po oba dny. Což při zátahu, který takovou akci provází, je hodno OBDIVU!! Semináře, konference, worshopy jsou mým chlebem, takže vím, co mluvím. Ztracený čas to nebyl. Poznal jsem zajímavé ženy, jejichž problémy a radosti jsou i zkušeností do života. Pošlu ti fotky, co mám v mobilu, dá se to vyčíst z jejich očí.

Já sám si zatím informace v hlavě (možná i těle) rovnám a potřebuji na to více času. Pak se ozvu. Možná, že Tě i požádám, že bych dojel na  individuální konzultaci. Uvidíme.

Děkuji za možnost, že jsem Tě mohl poznat. Jsi lektorka, učitelka, léčitelka, policajtka a vůbec hezká holka, v jejíž blízkosti je velmi příjemné pobývat.  

Ať se Ti daří!

Objímám Tě.

Jarda

05.09.2017

 

 

ahoj Zuzi, ako sa darí?

ja čerstvo pripojená (konečne!!!!) po sťahovaní a tak trochu boľavá (na duši aj na tele), hlásim sa na tvoj kurz sebeliečby.
 
zároveň ti chcem z celého srdca poďakovať za májový kurz AK, odkiaľ som odchádzala ako vymenená. pre mňa to bol skutočný wellness, spoznala som kopu nových, milých ľudí a bolo mi tak dobre, ako už dávno nie. pre mňa bolo najväčšim darom vykresľovanie z negatívnych emócií a ver či nie, už na druhý deň som čarbala…
 
ešte posielam obrázok vidličky, to sa mi podarilo ešte v nedeľu, hneď po príchode. som bola na to neskutočne hrdá 🙂   teraz to už ide ťažšie, lebo nebolo času sa tomu tak venovať, tak si už menej verím, ale dám to 🙂
 
evík
10.08.2017

 

 

Čau Zrzko,

zle sa tu takto písmenkuje, píše, ale skúsim, no, ja neviem čo som sa rozkreslila, ale nemá to ciel nejaký zatial, asi to nešlo von inak tak to ide takto, skutočne, nekreslila som, dokedy som nebola u teba na seminári vôbec, len dve srnky do pamatníka,:D potom u teba na seminári samozrejme okrem iného, potom doma vykreslit-spálit…., aj unavená som z toho niekedy bola…, potom som s tým dokonca bojovala, ale nejak to vyšlo z človeka postupne, ja to neviem vyjadrit, nejak vieš ludí otvorit , pozrú sa na seba, ked chcú a niekedy aj ked nechcú…nemusí z každého vypadnút kreslenie a čoby konzervatívna som si nemyslela že sa môžem vykreslit z niečoho….chcela som ti tento môj preslov dat niekde na web aby i tvoji budúci pastelkáci to vedeli, ale neviem jak sa to robí technicky to tam narvat, zatial pa, zrzko, dúfam, že nevadí, že som ta nakreslila

 

Janka 26.05.2017

 

Drahá Zuzu,

Seminář byl úúúžasnýýý. Maluji a dělám všem rozbory, osobní i vztahové. V úterý mám i v Brně první konzultaci. Samozřejmě že to paní pěkně namaluju chichi

Děkuji za tebe. Páá objetí a pusu od Kubíků

Jo a taky nosím od semináře pořád sukně. Jsem volnááááá

Jarka 28.05.2017

 

Ahoj Zuzko,

díky, že jsem mohl přijet. Něco jsem se i naučil a hlavně jsem potkal několik zajímavých lidí, kteří mi měli co říci. Opatruj se

Jarda 23.05.2017

 

Zuzanko

plánuji ti napsat román. Mě se změnil život. Od píky. Díky tobě a holkám. Ten román budu psát až za čtrnáct dní, protože mi dochází takovej věcí a dějou se věci …. teď ti napíšu jen to, že jsem krásná, chytrá, vážím si sama sebe a mám se ráda. A už jen tím se dějou věci …

Zuzanko děkuji že si mě zbudila z letargie

Mirka 23.05.2017

 

Ahojček Zuzka,

chcem sa poďakovať za nádherne strávený víkend a s nádhernými dušičkami. Priniesol nielen mnoho poznatkov od Teba, ale aj vzájomne sme si pomáhali, či už radou alebo myšlienkou, ktorá prišla v pravý čas. Mnoho z nás malo podobné problémy, a ako si sama povedala, nie je to žiadna náhoda, malo to tak byť. Našli sme si nové kamarátky, mnohé sme pochopili, alebo ešte len pochopíme, vďaka tomu verím, že aj problémy každodenného života poriešime poriešime hravo a s úsmevom, ale isto ľahšie. Veľmi sme sa zblížili, s niektorými hneď a s niektorými neskôr. Ale bolo to super, super a ešte raz super. A najväčšie ďakujem patrí Tebe, za veľa trpezlivosti, ochoty, energie aj tých občasných pre nás zvláštnych slov. Nevadilo, zvykli sme si ako Ty hovoríš, ak boli vyslovené s láskou. Celý víkend veľmi rýchlo prešiel a mala som pocit, že v najlepšom sme sa museli rozlúčiť. Asi to tak malo byť. S láskou a úsmevom a véééľkým poďakovaníím…

Majka z Malaciek. Papa 22.05.2017

 

Ahoj Zuzi,
Ještě jednou mockrát děkuji za krásný a super seminář a už se těším na další a na naši novou skupinu
Měj se krásně

Katka 22.05.2017

 

Ahoj Vám všem.

Cestou domů (a pozor, zabloudily jsme jen na samém začátku :-):-) – kdy jsme se asi po 20 km jízdy podle značky vracely zas k Hodonínu :-):-)) jsme se se Stáňou stavily na rychlou večeři. Během večeře mi na mail přišel pěkný motivační citát od Petra Havránka. Byla jsem myšlenkami u Vás u všech, ten text byl také pro nás všechny. 
Byli jsme báječná skupina a z celého srdce nám všem přeji spokojenost a stálý úsměv. Na té hlavní fotce ho máme a všem nám moc sluší!!! 
 Zrzi, děkujeme

Martina a Staňka 22.05.2017

 

Ahoj Zuzanko. 

Ďakujem za skripta aj fotky. Ďakujem za pohodový a energiou nabíjajúci seminár. Zasa som sa posunula vďaka Tebe ďalej a pochopila súvislosti, ktoré som doteraz nevidela. Spoznala som nových super ľudí. Aj meditačka mi pomohla rozlúčiť sa z minulosťou. Ak mi aj nejaká smutná spomienka príde zabalím jú do batúška a hodim cez plot a hneď mi je lepšie. Ešte raz veľké ďakujem. Maj sa krásne a všetko dobre želám.

Páá. Alena 09.03.2017

Vaše komentáře

Reklama