Seminář AK1 říjen 2014

Cena: 1200 Kč,-

Začátek: sobota 18.10. 2014 v 09:00 hod

Konec: neděle 19.10. 2014 dle dohody, ale přibližně kolem 16 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

 

Počet míst je omezen na max. počet 25 účastníků

i po zaplnění 25 míst, je možné se dále přihlašovat jako náhradníci….často se stává, že je vyhověno téměř většině, jelikož v průběhu se lidičky odhlašují z důvodů, že jim do akce nečekaně něco vlezlo atd.  

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprcha. Přespat se dá na žíněnkách (15 žíněnek, které jsou pohodlné – skoro jako matrace, pokud by bylo víc lidiček na spaní, bude potřeba si přivést karimatky) ve vlastních spacácích. Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd.

 

 

HORNÍ VALY 2 Hodonín – okr. Hodonín (VCHOD Z ULICE DOBROVOLSKÉHO)

Pro přespolní,

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat již v pátek v prostorách Klubu mladých SVČ (cena za noc je 120 Kč,-). V klubu budu v pátek od 18:00 hod.

  

 

O čem seminář AK1 bude?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě.

 

Seminář nebude jen o automatické kresbě. Probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte se různé finty a fintičky, jak pomoct sami sobě a nebo druhým a zameditujeme si. Meditace vám vypoví hodně o vašem životě.

 

 

Co si vzít sebou?

Pastelky + ořezávátko 

Spoustu bílých papírů A4 klasických co jsou do tiskárny

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o) Vezměte si teplé oblečení….je snadné si něco vysvlíknout než oblíknout, když to není :o).

       

 

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koňa v mé kresbě nerozeznáte :o) ).

 

Ještě bych doporučila, než se za mnou vydáte, si přečíst reakce na proběhlé semináře ( sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí) které najdete zde

 

 

 

Závazné přihlášky posílejte na

[email protected]

do předmětu napište SEMINÁŘ AK1 –  říjen 2014

připište prosím město, ze kterého budete vyjíždět. V seznamu účastníků, který je na konci pak budete mít přehled, kdo odkud jede a můžete přijet do Hodonína společně. Mailové adresy pak najdete v hromadném e-mailu, který vám rozešlu před naším setkáním.

Zálohu od vás vybírat nehodlám, jelikož věřím, že přijede ten, kdo se má se mnou setkat a kdo se má setkat i s ostatními…bude tam přesně ten kdo tam být má . :o). Platba proběhne až na místě.

  

 

Po předchozích zkušenostech řešíme stravování tímto způsobem

SNÍDANĚ + VEČEŘE = kdo si co přinese, to si i sní a nebo se podělí s ostatními  (posledně jsme si udělali takové menší hody a vzájemně ochutnávali pomazánky, bramboráky, bábovky, buchty atd….a bylo to moc fajn)

OBĚDY (v sobotu i v neděli) = v nedaleké hospůdce se našel fajn člověk, který je ochotný podle jídelníčku nám uvařit a v krabičkách jídlo dopravit přímo do klubu…za rozumnou cenu.

V průběhu celého víkendu je navařený zázvorový čaj s citronem a medem…jinak jsou k dispozici další čaje. Kávu si každý přivezte sám, protože každý z nás má jiné chutě :o) a je zvyklý na tu svou. Kuchyňka je vybavená sklenicemi, hrníčky a jiným nádobím, takže si nic vozit nemusíte. 

 

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

1.9.2014

 

 

 

ÚČASTNÍCI:

1. Lenka – Ratiškovice 

2. Marta – Horní Suchá 

3. Soňa – Šumperk

4. Míla – Napajedla

5. Astík – Chrudim

6. Fidorka – Chrudim

7. Ewa – Katov (SR)

8. Martina – Bratislava

9. 

10. Jana – Ružomberok (SR)

11. Eva – Nové Zámky

12. Marta – Nové Zámky (SR)

13. Marika – Nové Zámky (SR)

 14. Iris – Hodonín

15. Jana –  Mutěnice

16. Alena – Dubňany

 17. Heny – Bratislava

18. Jitka – Hodonín

19. Slavo – Martin

20. Zita – Trenčín

21. 

22. Alena – Brno

23. Vlaďka – Jindřichov u Šumperka

24. Hana – Přelouč

25. Zdena – Přelouč

 

 NÁHRADNÍCI

 

Vaše komentáře

Reklama