Propadám se do ticha

Byla to láska na první pohled, posléze i poslech samozřejmě. Jenže dobře dva roky jsem zlehka našlapoval kolkolem, než jsem objednal svou první misku, stručně poučen stále se opakujícími frázemi z internetu. Měla nádhernou patinu a zdobily ji ornamenty, které jsem jakoby náhodou nakreslil automatickou kresbou dávno předtím, než jsem o koupi misky začal uvažovat. Miska se dala rozezvučet kroužením dřevěné paličky po horním okraji. Samozřejmě chvíli trvalo, než jsem vyloudil první zvuk, pár fíglů to přeci jenom chce J, ale ten slastný pocit … . Pak už jsem jen hrál a hrál, fascinován variacemi vyluzovaných tónů. Když jsem dokázal zahrát na misku „dvojhlasně“ domníval jsem se, že jsem dosáhl daleko. A co dál? Nějak mi chyběla trpělivost a možná i vůle abych hrál každý den. A z misky se stal ozdobný předmět.

Samozřejmě po čase přišel silný impuls v osobním životě a bylo zapotřebí zmobilizovat všechny prostředky k obnovení ztracené duševní rovnováhy. A tak miska nejen že se znovu rozezvučela, ale dostala větší sestřičku a pak ještě celou skupinu misek, tentokrát už terapeutických. Začal jsem znovu zkoušet, objevovat, překládat zahraniční literaturu, získávat zkušenosti zvukovými masážemi příbuzných, kamarádů, známých.

Dostavily se úspěchy – první odblokovaná páteř, úleva od bolestí hlavy, úprava spánku či prostě jen pocit hluboké relaxace a štěstí masírované osoby. A taky první průšvihy, kdy jsem nedbal opatrnosti a opomenul po masáži vyčistit prostor. Takové dvě hodiny zábavy, kdy jsem nemohl chodit a mluvit jsem zažil opravdu prvně. A tak jsem se učil dalším lekcím pokory, víry a lásky.

Podle zákona přitažlivosti stejnorodého či zrcadlení, jak kdo chcete, mám najednou více než dostatek příležitostí poskytovat zvukové masáže a to dokonce i mísou, do které si můžete na počátku procedury stoupnout a nechat zvukové vlny rozproudit krev ve Vašem těle. Abych se ujistil o tom, co vlastně provádím, požádal jsem o rozbor automatickou kresbou společenství léčitelů Agape Brno:

K rozboru jsem obdržel i následující text:

Z kresby je patrné, že účinky tibetských mís jsou velmi dobré, více působí ve vyšších úrovních, tj. v oblasti duchovního těla člověka. Analýza ukazuje „obecné“ působení, mějte však na paměti, že na každého klienta to bude působit rozdílně podle toho, jak se tomu otevře.

O rozdílnosti účinků na různé osoby svědčí i popisy stavů, které jsem od odvážných a sdílných obdržel po proceduře:

  • ty zvuky co se linou z mís jsou fakt jak z jiného světa …,
  • já bych si to taky zopakovala … je to bomba a mísy krásně zněly a procházely mnou J díky, bylo to fakt skvělé a těším se …,
  • je to opravdu zážitek J, různé vize, touha si s energií pohrát a na konci za odměnu naprosté uvolnění a stav, kterému říkám být ve svém středu (tento zážitek dal vzniknout následujícímu obrázku).

To co někomu způsobí nádherné vize, jinému může způsobit přechodně potíž. Zejména současným užitím více mís vyšších tónů umístěných na příslušná místa je možné se dostat hluboko do podvědomí a „vyhrabat“ odtud spoustu nepořádku „zameteného pod koberec“. Následuje obvykle průběh:

  • pocit chladu v rukou,
  • stavy vnitřní nerovnováhy,
  • uvolnění se,
  • pocity osvobození se.

Samozřejmě Tibetské mísy nejsou samospasitelným nástrojem a nezbaví Vás zodpovědnosti za Váš život, názory, postoje a situace, které žijete. Mohou pro Vás představovat impuls dalšího posunu a poskytnout Vám alternativní pohled na Vaši existenci.

A tak užívajíc vlastní medicínu: SE ZVUKEM TIBETSKÝCH MÍS PROPADÁM SE DO TICHA …

Autor: Jaroslav Lepeška 

Zdroj: http://www.jlepeska.cz

Sebeobrábění se věnuji už delší dobu a vyzkoušel jsem kdejakou metodu. Jakmile jsem se poprvé seznámil se změněnými stavy vědomí a ověřil si na vlastní kůži určité skutečnosti a principy hlubinnou abreaktivní terapií či automatickou kresbou, zaujaly mne Tibetské zpívající mísy a možnosti jejich využití.

www.shift-centrum.com

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama