PRO VŠECHNY BYTOSTI SVĚTLA

Chtěla bych Vás poprosit, abychom na měsíc, to je do 11.května, zkusili nevytvářet strach a jakékoliv emoce zlosti, nenávisti a bolesti. Těmito pocity se živí temnota. Která chce i nadále udržet svou vládu na zemi. Pokud ji přestaneme poskytovat potravu, přestaneme se bát a budeme sami sebe naplňovat láskou a světlem, bude se muset vzdát a buď se přizpůsobit a přijmout světlo, nebo odejít.

Je to velmi jednoduchá a nádherná a inteligentní cesta, jak se probudit do vědomí, do světla a stát se dokonalými bytostmi, které ví kdo jsou, ví co chtějí,rozumí tomu, co se děje a přinášejí světlo, lásku a uvědomění i pro ostatní, kdo ji přijme.

Není čas všechny podrobnosti vysvětlovat. Po tomto činu stejně všichni všechno najednou uvidíme a vzpomeneme si na všechno co je třeba. Jenom malinko přemýšlejte. Čím se liší člověk od strojů a od ostatních nevědomích věcí? Tím, že cítí, má pocity, emoce. Jsou o tom filmy.

Emoce jsou buď láska, tj. světlo nebo strach, tj. temnota. (v tom nejzákladnějším vědomí).

Některé bytosti živí láska a některé strach. Strach je temnota a zapomnění, nevědomí. Láska je světlo a vědomí. To o co tu jde na téhle Zemi v téhle Době je boj o vládu Světla a Tmy. Myslím, že tmy už tu bylo dost a Bytosti světla ať ve fyzické podobě, nebo v podobě éterické se snaží a hodně se snaží, naplnit Zemi světlem. Pomozme jim v tom. Pokud je na Zemi hodně strachu, Bytosti Světla spalují tuto energii ve svých tělech, aby jejich snaha dosáhla cíle. Pokud přestaneme strach tvořit, budou mít více sil a možností zesílit proud Světla na Zemi. Pojďme to zkusit. Jde o měsíc. Zkusme každý přestat vytvářet emoce strachu a zloby.Stejně to nechcete dělat. Zjistili jste, že nejvíce se zlobíte na ty, které byste chtěli milovat. Na rodiče, na děti, na přátele, na příbuzné. Uvědomte si to, prosím. Záměrně je v nás zloba a strach pěstovány. Aby byla potrava. Rozhodněte se, že to nechcete. Že tu hru s nějakou neznámou autoritou hrát přestáváte. Jen se k tomu rozhodněte. To úplně stačí. A stane se to. Naučili nás si myslet, že nic nevíme, nic nemůžeme změnit, nic nedokážeme, nikdy nezjistíme kdo jsme. Je to jen iluze a hloupost, které jsme uvěřili. Jsme dokonalé bytosti, můžeme vědět kdo jsme, každý z nás má schopnosti změnit svět a tvořit vesmíry, každý z nás je láskyplnou bytostí,která dokáže svým rozhodnutím rozpustit temnotu. Temnota to ví a tak nám to úmyslně tají.Je to její záměr. Ale už je to profláklé. Teď jenom stačí se rozhodnout pro lásku, světlo, harmonii a uvědomění.

Pokud si třeba zatím moc nevěříte, zkuste třeba toto. Zkuste si představit, jak s každým nádechem do Vás proudí zlatobílé světlo a naplňuje Vaše tělo. Prosvětluje celou Vaši bytost a rozpouští strach a zlobu. To úplně stačí.

Děkujte Bytostem Světla, že jsou s Vámi. Je jich zde mnoho, neskutečně mnoho. Proste Bytosti Světla, aby Vás vedli, aby Vám dali inspiraci a důvěřujte svým myšlenkám, že víte co je správné. Nevadí, když budete ze začátku pochybovat. Ale rozhodněte se, že chcete o sobě zjistit pravdu. Rozhodnout se pro něco je velmi důležitý akt, kterým tvoříte svou budoucnost a v tomto případě i budoucnost planety Země nejen pro Vás,ale i pro Vaše děti a jejich děti. Přírodní katastrofy, hromadné nehody, sopečné výbuchy, zemětřesení se dějí, aby se vyráběl strach a bolest, potrava pro temnotu. Lidé se k tomu propůjčili. Pojďme to prosím zastavit. Každý může udělat velmi mnoho. Každá bytost, která se zapojí je velmi důležitá. Stejné je to s reklamou, televizními pořady. Proč se nevysílá ve zprávách kdo co udělal dobrého? Nevytváří to strach. Přemýšlejte. Vraždy, násilí, katastrofy vytváří strach. To je dobrý důvod pro temnotu to hlásit. Začněte milovat každého, kdo Vás nemá rád. S kým se nechcete potkat. Naplňte se láskou a naplňte i jeho láskou a obejměte ho světlem a odpusťte mu. Prosím. Odpusťte mu, proste ho za odpuštění a milujte ho. Děkujte mu. Prosím. Má to obrovskou láskyplnou sílu. Tvořivou sílu lásky a světla.

Velmi dlouhou dobu jsme zodpovědnost za to co se děje nechávali na bytostech temnoty. Oni tvořili události a situace, které nás ohrožovaly.Tím v nás vyráběly strach a mohly se živit. Pojďme už přestat živit temnotu a začít se dívat na sebe jako na Bohy. Zaměřte pozornost do sebe. Tam je Váš největší poklad. Je tam ukrytá Vaše podstata. Pozorujte své emoce. Ne že by jste emoce byli Vy, ale emoce Vás vedou. Vedou každého do světla, nebo do temnoty. Přemýšlejte o tom kdo jste. A pokud to chcete zjistit, zase se jen rozhodněte, že chcete zjistit, kdo jste. Je to úžasně jednoduché. Všechny odpovědi na to, co chcete vědět, jsou ve Vás. Každý ví, co je dobré a co je špatné. Každý ví, co mu dělá dobře a co ne. Každý ví, co chce a co ne. Každý ví, že spoléhat se na něco mimo Vás nepřináší užitek. Zaměřte se na sebe. Komunikujte se sebou a přijdete na všechno. Když přestaneme vytvářet emoce strachu, Bytosti Lásky zesílí příliv Světla na Zemi a každý z nás si velice snadno vzpomene, kdo je. Bude to všechno velmi jednoduché, když temnota nebude mít potravu.

Je ale důležité proti temnotě nebojovat. Boj vyvolává protitlak. Jistě si vzpomenete na některou pohádku, kdy Láska dokáže všechno. Láska hory přenáší, Láska zlomí zlé kouzlo, Láska může změnit zlo jedině když s ním nebude bojovat, ale naplníme ho láskou…..

To je všechno pravda. Pokud se necháme vyprovokovat k boji, zase vytvoříme strach. Prosím nenechte se strašit. Je možné, že se začne dít ještě trochu více bolestivých událostí. Nenechte se tím prosím vyprovokovat. Temnota bude chtít vytvořit strach. Mějte tohle na vědomí. Naplňujte to láskou. Propouštění, zdražování, nemoci a cokoliv dalšího. Naplňujte to láskou. Pokud Vás něco bolí – milujte to. Rozpusťte to v Lásce. Naplňte to Láskou.

Pokud Vás straší, že je krize (uměle vyvolaný stav na výrobu strachu) -začněte krizi milovat. Naplňte ji Láskou. Je to jediná účinná cesta ke Světlu. Láska. Pozorujte co cítíte a strach naplňujte Láskou. Pokud Vás někdo uhodí, nebo na Vás křičí, pokud se Vám nelíbí, jak se chovají děti, pokud vidíte násilí, začněte lidi i situace milovat. Prosím zkuste to. Měsíc. Do 11. května. Uvidíte, že už se potom nebudete chtít vrátit ke starému způsobu života. A porozumíte tomu, co se děje.

Udělejte něco, abyste si to mohli neustále připomínat. Vytiskněte si tenhle papír a noste ho s sebou. Přivažte si na ruku růžovou mašličku, na kterou když se podíváte, nebo ji pocítíte, uvědomíte si, že je jen Láska. Nebo cokoliv jiného. Nic Vás to nestojí, jenom trochu pozornosti a uděláte nesmírně i vesmírně moc.

Děkuji Vám za Bytosti Světla, za Lásku, za Vědomí, které se chce Uvědomit. Důvěřujte Inspiraci v Sobě, ničemu jinému. Ničemu co je mimo Vás. Vy víte nejlépe, co potřebujete.

Děkuji.

S láskou a úctou Šárka Vondrášková

26.3.2012

Vaše komentáře

Reklama