Autoimunitní onemocnění – duchovní příčina podle Jitky Bičíkové

 

Autoimunitní = autodestruktivní = sebezničující program. Doba, situace, vztahy, vše je ve spěchu, stresu, STRACHU, napětí, křeči, naprogramováno JEN na výkon a řád. Lidé jsou nastavení vedením jako „ovce“, které pokavad si chtějí zachovat práci, vztahy, MUSÍ (podvědomě vsunutý program) dělat co se po nich chce. Podvědomě s tím ale často nesouhlasí, vnitřně se vzpírají, dusí se a dělat to nechtějí. Jejich duše a tělo se brání a je v odporu. PROTOŽE BY ALE NAPŘ. „JINAK ZŮSTALI BEZ PRÁCE, PARTNERA, SAMY, BEZ FINANCÍ, BYDLENÍ…tak se „obětují“, mlčí, vnitřně nesouhlasí – tím roste vnitřní nesouhlas, naštvání, napětí, agrese, vztek, ale kam zmizí, když ho nevyventilujeme ven ???

Nezmizí právě. My tím, že se neozveme, bojíme se ozvat, vztek AUTODESTRUKTIVNĚ OBRÁTÍME PROTI SOBĚ. PROTOŽE NEMŮŽEME SEŘVAT A POHÁDAT SE S VEDOUCÍM, ABY NÁS NEVYHODIL přeci, a tak MLČKY a podvědomě vztek obrátíme proti sobě….a „NAJEDNOU“ SE „NÁHODOU“ UHODÍME, ZAKOPNEME, ONEMOCNÍME, ZAČNE NÁS NĚCO BOLET…“NAJEDNOU“….Náš vnitřní papiňák potlačených emocí bouchne.

AUTOIMUNITA, JE ONEMOCNĚNÍ, KDY PROTILÁTKY, KTERÉ MAJÍ ZABÍJET PARAZITY A VETŘELCE V TĚLE, OBRÁTÍME proti zdravým buňkám a ničíme svoje vlastní zdravé buňky, místo těch nemocných. Proto se s autoimunitou lékaři nevědí moc rady, jak ji léčit. Proč to vlastně naše tělo takto dělá přesně OPAČNĚ.

 

CO S TÍM?

Důležité si je to uvědomit na vědomé úrovni, a řešit danou situaci, ve které žijeme a pro kterou to podvědomě děláme. (S kým se tak cítím udušen, s partnerem? Dusí mě vztah s matkou, tátou, dítětem, kolegyní, šéfem, prací financemi?? Obětujeme samy sebe kvůli svému strachu se ozvat…

„Vždyť je přece ta krize.., vždyť mám už věk a už žádnou práci bych nesehnala…vždyť vždyť vždyť – tímto slovem se vyjadřuje AUTOIMUNNÍ JEDINEC.

Důležité je ZDOLAT STRACH A POCHOPIT – ŽE TO JDE JINAK. ČASTO HRAJÍ ÚLOHU I podvědomé bloky ve formě strachu, které jsou tak hluboké, že je ve většině případů nutné je odborně odblokovat.

STRACH něco změnit, z něčeho odejít, bývá tak často hluboce zakořeněn (a může vést od celé vaši ženské či mužské linie od vašich předků, že si ho předáváte jako takový genetický kód), že s tím i kdybyste chtěli sebevíc, nic vědomě nedokážete. Jako by vám „něco“ bránilo. To něco je onen blok.

Je to podobné, jako kdybyste prožila traumatické sexuální znásilnění, kdy se vytvoří blok, trauma, šok a chtěli po sobě, abyste po tomto zážitku milovali a užívali si sex…PROSTĚ TO NEJDE i kdybyste sebevíc chtěli, i kdybyste se sebevíc snažili MYSLET POZITIVNĚ. Je to podobné jako se zkaženým zubem, který je na kost prolezlý kazem – také potřebujete ZUB OPRAVIT a pozitivní myšlení či dělání „jakoby se nic nestalo“ vám nepomůže. Naopak se KAZ neboli CITOVÁ DUŠEVNÍ JIZVA bude jen utemovávat, prohlubovávat a vy ji jen zasunete do vašeho „sklepa“ (podvědomí), abyste ji neměli na očích. Ale – stále tam je.

Často tato traumata bývají i podvědomě předávané po generacích, a pak to dopadá tak, že prababička žila s despotou otcem, matka i dcera žijí v jejich traumatu, a také si samozřejmě najdou despotu partnera. A takových „genetických vzorců a modelů, programů“ máme každý i několik desítek i více, jen s jinými konkrétními příběhy. Jsou to takové naše traumatické podvědomé GENY.

s láskou

Vaše Jitka B.
l

Autor: spisovatelka a lymfoterapeutka Jitka Bičíková
www.zahadnalymfa.wbs.cz,

Zdroj: Záhadná lymfa

 

Vaše komentáře

Reklama