MINISERIÁL O ŽENÁCH A MUŽÍCH

Může žena žít bez muže?

Potřebuje žena přítomnost muže?

Jak daleko je ochotna žena zajít, aby si muže udržela?

Co muž pro ženu znamená?Jsou na tom všechny ženy stejně?

Co vlastně žena od muže očekává?

Vrátily se mi odpovědi od šesti žen, za čož jim děkuji. Jejich odpovědi shrnu do takového „miniseriálu“, každý den zveřejním jeden díl. V každém díle bude oněch 6 odpovědí.

Odpovědi jsem nijak neupravoval, jen jsem je zamíchal, není proto jasné, jak odpovídala která žena, což není podle mě důležité.

Na konci každého dílu se pokusím uvést jakési shrnutí.

Díl 1. – Může žena žít bez muže?

náhled obrázku

Nemůže, jako muž nemůže žít bez ženy – oběma by bylo smutno.

Ženy mohou být žít bez mužů, ale pak jsou samy, chybí jim protipól. To, že jedna velmi efektivní pozemská metoda učení je v partnerském vztahu dvou lidí, je podle mě fakt. Myslím si, že duše se domlouvají a spolupracují (i když to tak mnohdy v dané chvíli nevypadá), aby prošly a uvědomily si svoje učební látky, pracovaly na nich a vyvíjely se.

Žena je květina a bez opečovávání nemůže květina rozkvést, roste, ale nekvete.

Ano, žena může žít bez muže, pokud se k tomu sama rozhodne. Může a myslím, že velmi uspokojivě. Řekla bych, že může žít bez vztahu s mužem a mít příležitostné partnery, ale dokáže být opravdu sama.

Troufám si říct že ano, může a v jistých situacích si to dovede i patřičně užívat.

Žena podle mého názoru může žít bez muže celkem dobře a dokonce i dlouhodobě. Žena je v jádru velmi silná bytost a dovede se postarat, pokud si důvěřuje a pokud je zdravotně schopná o vše, co přináší reálný hmotný život. V dnešní době už dokonce dovedeme často lépe „ulovit kance“ než leckterý muž.

Podle mého soudu může žít žena bez muže, ale není to její podstata, ani většinou (naštěstí pro vás muže) její přání.

Žena je silná, ale přesto velmi vnímavá a citlivá a je si většinou alespoň intuitivně a vzdáleně vědoma, že patří k muži, se kterým se po celý život snaží vytvořit vztah, který by byl přínosem pro oba.

Sama za sebe říkám, že bez muže bych žít dovedla, ale takový život by mi připadal neplnohodnotný.

Petr Indrych – www.indrych.cz

—————————

Nyní si dovolím malé shrnutí:

Žena může bez muže žít, je na to dost silná, aby to zvládla. Na druhou stranu žena touží po vztahu, je to její podstatou.

Pokud žena nežije v plnohodnotném a láskyplném vztahu, nekvete a nerozvíjí se.

Na závěr otázky k zamyšlení:

My muži často netušíme, proč vlastně chce žena žít s mužem – neřekla nám to matka, neřekl nám to otec, neřekla nám to manželka… A měl nám to vlastně někdo říct? A říkáme to svým synům?

Zdroj: http://bojovnicisvetla.blogspot.com/

Vaše komentáře

Reklama