PRAVDA O VYBITÝCH BATERKÁCH

Kdo je citlivější a vnímá ze svého okolí ten nedostatek energie, tak tento článek bude číst dál…budou číst dál i ti z vás, kterých se to dotýká.

Žena za počítačem

Vyčerpanost podle mě není způsobená jen podzimem….slyším to kolem sebe, cítím to kolem sebe –  je toho hodně a mě to nutí napsat vám zas jednu svou pravdu, jak to vidím já.

Životní energie, která je ovlivňovaná v druhé čakře, která se nazývá v mé řeči, když kreslím – čakrou „sexuální“ aneb také  čakrou „chuti do života“ se v poslední době ve vašich dotazech zakresluje velice slabě a jako malinká kulička. Není divu…. Partnerské vztahy procházejí krizí, odevšad slyšíme o ekonomické krizi, v zaměstnání cítíme nejistou, zdravotní stav se zhoršuje, lidi kolem po nás jen chtějí „něco“, ale když potřebujeme my, tak není nikdo, kdo by nám pomohl, kdo by nás vyslechl….a tak by se dalo pokračovat. Jedno se nabaluje na druhé….ze stresu se stává deprese a tady už je jen krůček k tomu, abychom se ocitli na „dně“ nebo na „kolenou“.

Co je příčinou?

V partnerských vztazích se dá spousta věcí urovnat otevřeným srdíčkem a slovíčkama, které  nám ze srdce půjdou rovnou na jazyk (pozor-není tady řeč jen o partnerské vztahu…muž a žena jako manželé, milenci atd). Je to o komunikaci, pokud spolu nemluvíte o ničem jiném než o povinnostech, o tom co se musí a nesmí a má atd. , tak se o sobě nic nedozvíte, nedozvíte se pro sebe a pro váš vztah to důležité. Nevíte, co vědět potřebujete, pak se podezíráte, protože se domníváte…..pak se obviňujete, protože tím, že se podezíráte a domníváte, tím si nedůvěřujete ….opravdu, věřte mi je to v komunikaci. Komunikace, ale nesmí být dialog, je třeba vést dialog dvou a více lidí….pak je šance, že začne něco fungovat….ale nehodlám to rozebírat víc, protože se mi v hlavě rodí na toto téma „partnerské vztahy“ celý článek.

Ekonomická krize – přijímáme informace, ztotožňujeme se s něma ať chceme nebo ne…….tak se nedivme, že nás postihuje. Přestaňme na ni myslet, přestaňme ji příjímat….vyžeňme ji z hlavy a ze svého života……je to jen tah pánů u moci a teď nemám na mysli jen ty u nás v naší republice. Je to tah….jak lidi znovu rozdělit zřetelněji na chudé a bohaté…. Všichni jsme bohatí…máme své myšlenky, ale pokud se o své pilíře nemůžeme opřít a naše důvěra je vratká…pak se nedivme.

Zaměstnání – to se odráží jako zrcadlo od ekonomické krize. Strach je potvora, kterou dokážeme prožít emočně lépe než štěstí….takže pokud se bojíme, že o práci příjdeme…zaděláváme si na problému. Také záleží na tom, jestli naše práce je naše jen živobytí nebo poslání…..ale o tom je tak trošku podobný svým významem článek NENÍ PRÁCE JAKO PRÁCE.

Zdravotní stav další věc, která se nabaluje……no samozřejmě….když na nás tlačí problém ve vztahu, v práci, s financemi………tak se to odrazí na našem zdraví…začnou trpět naše orgány…párové = partnerské vztahy, práce = většinou kolena, křivdy = žlučník, žaludek atd. A opět psychika se hroutí a tak se nejde dostat zpět na nohy….a zvednout hlavu a vypnout prsa.

Jak z toho ven?

Už víme co je příčinou nedostatku energie….a co nás znovu nahodi?

Něco co nás moc baví, něco co nás moc naplňuje……každý to máme jinak…..je to jen o tom najít si na to „něco“  a čas na to „něco“. To „něco“ mohou být děti, vnoučata, pletení, vyšívání, posilovna, volejbal…jiný sport, příroda, kreslení, tanec, zpěv…..psaní a já nevím co ještě. Sami nejlépe víte, že když se věnujete činnosti, kterou milujete, tak zapomínáte na čas, na své trápení, na všechno kolem…..tehdy kdy se věnujete tomu „něčemu“ jste šťastní. I když se nemůžete zrovna tomu něčemu věnovat….vaše vzpomínky a mysl vám umožní na chvilku si k nim odskočit…jen si zafixujte pocit štěstí o který se můžete opřít až přijde chvilka kdy vám není do zpěvu….zaběhněte si do vzpomínky a prožijte si to tam. Bude vám líp.

A velmi důležitý ……je pohyb….no vážně….pokud se nehýbete, tak jste jako stojatá voda, která zahnívá….pokud se hýbete…energie ve vás se rozproudí….a dáte mi za pravdu LÁSKA to je energie, pohyb…..pokud něco děláte s láskou….je v tom pohyb…..a to je náš motor ke štěstí.

Mějte se a smějte se lidičky a dobijte si baterečky……jestli máte padnout na kolena, tak jen na chvilku….co nejdříve se snažte vstát, nebo vám ty kolena zatvrdnou a pak to jde z těží…….věřím vám a věřím v sama v sebe…..zvládneme naše zkoušky, které jsme si samy tady nachystali…mám vás ráda a děkuji, že jste se dočetli až sem….snad vám moje písmenka malinko pomohlo se zvednout a najít svůj motorek…s láskou pro vás napsala vaše Zrzka.

29.10.2010

Líbí se mi vaše stránky a díky za ně. na váš příspěvek o ztrátě energie bych reagoval takto :

asi to bude těžko zkousnutelné pro ty co to slyší poprvé. Moje poslední uvědomění je, že si energií pro život řídíme jestli chceme takto, jak dosud žijeme žít i nadále. Ono to totiž není úplně jednoduché říct si…tak takhle dál žít nebudu a začít žít jinak. A tak si pomůžeme tou energií-tím nedostatkem, který způsobí únavu a prostě a jednoduše už to doposavadní žít nelze.

Pak nastane období kdy se to v nás všechno pere a bojuje a pak se začnou objevovat nové modely, programy či způsoby žití na které !sic! najednou už ta energie je.

Michal

31.10.2010

Ahojíček Michale,

vím jak to myslíš….všechno se vším souvisí… nevím jak dlouho na naše stránky chodíš a co všechno jsi tady přečetl…..toto je jen část. Je několk metod jak si pomoct. V jednom se shodujeme……svůj život si řídíme vlastními myšlenkami, která je silnou energií a která se pak zhmotňuje. Všechno má svůj smysl. Když se lidiček ptám, co je dovedlo na duchovní cestu, tak je to většinou nějaký problém….jestli psychický, nebo srdeční nebo fyzický…..šťastný a zdraví člověk nemá nějak potřebu hledat duchovní cestu, pokud tedy už na ní není.

Měj se a směj se Míšo a díky za tvou reakci na článek….s láskou Zrzka

31.10.2010


VYBITÉ BATERKY ANEB NEDOSTATEK ENERGIE

Je tady podzim, který je krásně barevný, ale spousta z nás tu krásu nevnímá, pro svoji vyčerpanost, únavu, pro uvědomování si nedostatku sluníčka, kterého je míň a míň.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama