ZAČALY SE DÍT VĚCI

 

předem mé zprávy Vás srdečně zdravím! 🙂

 

Poměrně nedávno jsem narazila na Vaše stránky, tedy já na ně narážela delší dobu, ale nějak jsem se k nim dostala stejně v pravý čas.

Před 14 dny jsem se  vrhla na čteníčko 🙂 Celé mě to vtáhlo, pohltilo, při některých článcích jsem se jen přistihla, jak kývám hlavou, při některých jsem brečela – no – pravda občas (hezky) bolí 🙂

I když jsem už odmala měla zájem obecně o věci mezi nebem a zemí a mám za sebou reiki dvojku a už se trochu krotím v úchylce na numerologii :-)), poslední dobou jsem se cítila ztracená.

A hlavně, já věděla, že moje myšlenky ovlivňují můj život – ale bylo to takové to nezažité vědění… Poté, co jsem strávila celý víkend pohlcená Vašimi stránkami + ještě pár odkazy, které uvádíte a které jsem si nestihla zatím projít.

 

 

A začaly se dít věci!

 

Koukala jsem, že jste taky pejskařka a že jste si vybírala pejska zrovna 🙂

 

My máme dvě fenky, s PP, pořizovali jsme je na mazlíčka, ale už předem jsme věděli, že štěňátka od nich chceme. Aspoň jednou. Tak jsem byla umanutá 🙂

 

Když se ukázalo, že bylo krytí fenky úspěšné, já se zatím nezaobírala tím, kdo si štěňátka vezme, jen jsem věděla, že chci, aby vše dobře dopadlo, aby byla štěňátka zdravá a maminka taky.

I stalo se, že nám porodila císařem dvojčátka a že to pak bylo dost náročné, ale počítala jsem s tím, že i to se může stát (štěňátka už jsme měli předtím u předchozí fenky ještě u mých rodičů; ta se narodila přirozenou cestou).

 

Tehdy jsem podala skoro 20 inzerátů, na různé servery. Ale nic se nedělo. Podání inzerátů jsem opakovala.

 

Pomalu jsem se začala smiřovat s tím, že u nás zůstanou, že to sice bude zajímavé, protože mít tři fenky a jednoho pejska nepřináší zrovna dobrotu, tedy – jak se to vezme 🙂

 

Nešlo o peníze, jen jsem chtěla dostát tomu přání, aby se dostali k dobrým lidem. Celkově nás to stálo hodně sil. A hlavně tu naši mamču – slíbila jsem jí, že už jí to nikdy neudělám, pokud bychom si miminko nechtěli zrovna nechat. I když jsme oficiálně CHS, necháme to ležet.

 

Pak jsem se o tom víkendu opravdu hluboce ponořila do čtení Vašich stránek – protože na to prostě nastal čas… Začala jsem myslet úplně jinak. Začlo to jít tak nějak samo. Odpustila jsem sama sobě mnoho věcí. Na lidi se usmívám, oni se usmívají na mě. Nepřemýšlím o nich negativně. Ani o sobě. Takové myšlenky vůbec nenechávám vstoupit, u vchodu do mozku mám takového vyhazovače 😀 Je to prostě jiné, ale opravdu to šlo nějak jakoby samo 😀 občas se mi stane, že se nechám vyvést z míry, ale pracuju na tom! Každopádně se mi zlepšil dokonce i vztah s přítelem, mé nahlížení na něho… A někdo nebo něco mi jednou ráno při probuzení pošeptalo „ten tě má tak rád“, je to tak týden, co se mi to stalo – to bylo pěkné 🙂

 

 

Ale k věci. K tomu, co je předmětem zprávy 🙂

 

…přišla jsem z práce domů a během 24 hodin se mi ozvala paní CHYTRÁ, že má zájem o pejska (a druhý den přijeli, již si ho i zaplatili a po dovolené si ho vyzvednou. A moc se na něj těší!).

A následně paní HOLUBOVÁ ( 🙂 ), které jsme dovezli fenku, a to hned druhý den. Fenečka se má suprově 🙂

 

Já Vám schválně píšu ta jména, protože to má co do činění s tím vším, co se teď v mém životě děje.

 

Prostě CHYTRÁ HOLUBOVÁ. Je to jako takové poselství 🙂 Ocenění Vaší práce.

 

Takže Vám děkuji, že dáváte těm lidem do ruky na té cestě v noci tu baterku 🙂 , v dnešní době a v tomhle světě je to potřeba víc než dost a doufám, že mi v tomhle budete příkladem a já taky začnu směřovat tu energii do toho, o čem vím, že je moje poslání 🙂

 

Přeji Vám hezký, sváteční víkend! 🙂

 

Zuzana

10.8.2012

 

 

 

Ahojíček Zuzko,

Děkuju za tvůj mailík ….za tvůj příběh, který mě zahřál u srdíčka…. Chodí mi spousta mailíků,  kde lidi žádají o pomoc…chodí i děkovné mailíky… na které odpovím, ale většinou je na PRAVDIČKY nedávám…sem tam nějaký dám.  Tvůj příběh mě natolik oslovil, že si ho dovoluji na stránky uvést…. Je to pro mě vždy VELKÁ ODMĚNA … když něco takového čtu…navíc u tvého příběhu jsem se ve finále zasmála…paní CHYTRÉ a HOLUBOVÉ… to nevymyslíš… to se musí zažít…a já mám radost, že PRAVDIČKY jsou stránky, které lidičky směřují a ukazují, že to jde i jinak…. A ty jsi toho příkladem.

 

Ještě jednou moc a moc děkuju za to, že ses se mnou i se čtenáři o vše podělila…

Měj se a směj se….

S láskou……tvá Zrzka

11.8.2012

Vaše komentáře

Reklama