Kolo osudu se roztáčí

Někdy nám situace přinášejí rozhodnutí během jednoho jediného dne. Neexistje dopředu žádný vnější důkaz našich rozhodnutí, a to na všech úrovních. Mohou se tak naše rozhodnutí proti zdát velmi riskantní. Přesto dejme na svá srdce, která na nás naléhají. Víme, že spousta z těchto situací necítím ejako logické, ale věřme že právě tato rozhodnutí jsou pro nás správná věc. Otevírají se nám tak nové dveře, které souvisí se širokým okruhem rozhodnutí, řadou souvisejících činností – vše musíme provést velmi rychle. 

Srpen je velmi divoký měsíc. Často máme pocit jako bychom žili v tryskáči, který nás žene vpřed a vpřed. Kolísáme mezi vzrušením a stresem. Vše co se odehrává, se odehrává dokonale. Srpen  přináší spoustu aktivit. Vše se roztáčí do víru, který přináší rozmanité události, lidi, dojmy, aktivity, nové informace, pohyb vpřed, kvantové průlomy, spousty detailů a hlubokých změn.  Vše co se k nám v tomto víru dostává nás chce zasáhnout – udat ten správný směr, vytvořit pořádek v chaosu. Kolo osudu se roztáčí na všech úrovních našeho života. Srpen vytváří pole pro důležité události, které vyžadují naši plnou účast. Budeme mít pocit, že těchto úkolů je rekordní počet, který nemůžeme zvládnout.  Narazíme na spoustu nových informací a dobrodružství, které jsou jakoby nám ušité na míru tak, co nejvíce momentálně potřebujeme prožít. Srpen zároveň nahrává spoustě interakcí s lidmi. Můžeme se cítit ohromjeni a vyčerpáni spoustou těchto věcí, které máme dělat. Ale musíme si připomenout, že vše, co se děje je dokonale načasované. To nám pomůže sladit se s přírodním proudem událostí.

Probíhá zároveň hluboké citové prohloubení. Je patrné opravdové rozšíření srdce láskou, a to jak v nás samých, tak v lidech kolem nás. Tato láska nás spojuje dohromady jako jedno bytí v globálním měřítku. Prohlubují se naše emoce. Vše se nenávratně mění. Občas se můžeme cítit jako džin vycházející z láhve. Staré části nás uvnitř této láhve umírají, některé jakoby uvízly v hrdleč láhve a zbytek těchto částí volně expanduje do naší pravé podoby. Nacházíme se v době pokročilé polarizace. Můžeme to snadno vidět v mnoha zemích jako je Turecko, Egypt, Malajsie, USA. Stále se potýkáme s problémy, o kterých jsme se domnívaly, že budou už dávno vyřešeny. Problémy jako práva žen, rasové předsudky a skutečné demokracie se zdají jakoby udělaly obrovský zpětný krok. Všude kolem nás jsou cítit smíšené energie na všech úrovních.
V různých částech světa můžeme sledovat nepokoje, ke kterým dochází. Ve skutečnosti ale posilují jednotu, i když na vnější straně se to může zdáti velmi rušivé. Tragédie a šokující události se stávají ve zdánlivě náhodných částech světa. Velké probuzení se koná ve velkém rozsahu po celém světě. Všichni jsme jednota, jedno bytí.

Můžeme cítit, že něco velkého se k nám blíží – změní to vše. Jako Praví Celiství víme, že musíme zůstat otevřeni a připraveni vykročit vpřed. A zase znovu! Činíme spousty rozhodnutí. Poté se pouze elegantně přesuneme do nové pozice. Masivní vlna nás táhne vpřed.

Dosáhneme vrcholu vysoké hory. Uvidíme nové barvy nové krajiny. Kráčíme v novém příběhu, v nové krajině. Nová krajina se dává vidět v každém detailu. V této nové úrovni Pravdivosti je vše transparentní, jasné a my víme, že vše, co přijde, přijde s obrovským kvantovým skokem.

Přeložila:  JŠ

http://www.nvisible.com/

Srpen přináší velké změny, které vyžadují učinit obrovská rozhodnutí, která musíme učinit rychle bez možnosti rychlé úvahy. Můžeme zvážit pro a proti, potenciální výsledky našich rozhodnutí a uvědomit si, že jsme v podstatě již učinili velký skok ve víře.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama