PROČ JSME POSTAVILI PYRAMIDU

Také o tom, že každá duše má svůj životní plán, než se vtělí na planetu Zemi. O tom zda a jak plán splníme, rozhodujeme pouze my sami. Ono nás to stejně jednou dotlačí, i kdyby tak v další inkarnaci. Jeden z mých plánů duše byla léčitelská práce spojena se stavbou pyramidy. A tak tu najednou stála a jako špička ledovce, pod kterou se skrývá krystalová žíla, Křemen je totiž nástroj a nosič informace. Stálo to roky práce a pomoci lidí i duchovních bytostí. Domluva o stavbě pyramidy je součástí celoplanetárního plánu, protože propojuje a obnovuje funkci ochranné mřížky kolem planety.

Tento geometrický tvar ovlivňuje energii. Vlastnosti pyramid byli dříve známy a využívány v mnoha starověkých kulturách – Atlantidy, Egypta, Sumerů. I moderní věda si začala uvědomovat důležitost těchto geometrií.
Když se lidské pole energie uvede do rezonance se správnými energiemi, ty do děj vstoupí, dostane se do stavu rovnováhy. Výsledná transformace je stav uzdravení, osvícení nebo pocit pohody.
Pyramida funguje jako generátor světelné energie a harmonizuje lidi ,zvířata a rostliny. Ničí rakovinné buňky, viry, bakterie, upravuje metabolismus, čili je vhodná na hubnutí, detoxikuje, zlepšuje spánek, pomáhá při otěhotnění, únavě, depresích, migrénách a jiných nesrovnalostech.
Zde v pyramidě pod hradem Choustník se nalézá průchod do vyšších dimenzí a propojuje různé úrovně bytí. Každá bytost zde může zvýšit svoji vibrační frekvenci a proniknout branami do vyšších sfér. Ve spojení s otevřeným duchem ovlivňuje kvalitu života. Taková schopnost přijímat jemnohmotné frekvence pomáhá probudit duši.
Vše je zde řízeno vesmírnými zákony, což jsou zdánlivě neviditelné zákony platné pro všechny procesy v materiálnu.
Z hloubky své duše si přeji, aby se energie pyramidy dotkly co největšího počtu lidí, abychom spolu mohli vstoupit do vyšších sfér frekvencí naší domovské galaxie.

Autor: Aniel
www.lecivapyramida.cz

Práci s energiemi, krystaly a bylinami jsem studovala od té doby, co jsem uměla číst. O existenci duchovních světů jsem však věděla dávno.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama